Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sadikcagan Sözleri ağzımdan aldın. Sanırım birçok kişi için aynı şeyler söz konusu. Nerden nerey diyeceğimiz bir durum 🙂 Umarım isteyen herkese çıkar. Ve dostluklarımız Amerikada da devam eder.

• Başlığı açmamdaki sebep İzmirde yaşayanların kaynaşması yardımlaşmasıdır. Greencard izmirlilere çıkıyor yada çıkmıyor diye manasız tartışmanıza gerek yok arkadaşlar. Çocuk değiliz diye düşünüyorum. Faydalı bilgiler paylaşalım lütfen.

• @hgkd izmirde yaşayanlar kaynaşmasın mı.biz bu başlık altından çekilelim mi yani 🙂

• @deejake kardeş ne yapalım kısaca şartlar diyelim tüm sıkıntıları yazmaya gerek yok.şartlar green card ı düşünmeyi dahada yoğunlaştırdı.keşke çıksa hemen gidicem.borç harç alıp mali kaynak ne kadar gerekiyorsa gösterip gideceğiz başka çaresi yok.özleyeceğim sürekli aklımda olacak kısım annem babam kardeşim olur.onun dışında zaten oraya adapte olmaya bakıp alışacağımız için çok birşey özlemeyiz.tahminim özlemem ama bakacağız.inşallah çıkarda.çıkması da çok düşük ihtimal ama bu kadar düşük ihtimalde olan birşey hakkında da hayal kuruyoruz.demekki burda durumlar çok vahim durumda.

• @sadikcagan dikkat ederseniz İzmirliler yazmadım zaten. İzmirdr yaşayanlar yazmışım...

• @hgkd izmirde de yaşamıyorum.

• @sadikcagan ne tesadüf bende ne izmirliyim nede izmirde yaşıyorum sadece hayatımın bir dönemi orada bulundum. Ne yapalım şimdi bizi kabul edecek bir başlık bulalım bence 🙂

• @sadikcagan ne diyim bilemedim o zaman buyrun gezinin

• @deejake geyik yerine faydalı şeyler paylaşın yeterli

• @hgkd çok özür dilerim DV2020 İzmir adaylarının (daha çıkmamış olan hani, fol yok yumurta yok, bir tek hayal ve umut olan) buluşma başlığı altında son derece ciddi konuların konuşulması gerektiği bir yer olduğunu bilmiyordum. Şimdi kuralları tam anlamak gerekirse ;

1. Ciddi olun! Amerikaya gitmeye aday oldunuz ciddiyet lütfen.
    2. Geyik yasak! şaka maka yok burası ciddi bir başlık haddinizi bilin!
    3. Muhtarlıktan ikametini ibraz et! İzmirde yaşamıyorsan git!
    4. Yukarıdaki kurallara uyulacak uymayanlar cıss tukaka.

Ben tekrardan sizden özür dileyim kıymetli başlığınızdan çıkayım. Bu arada @crazycells den rica edelim sizi admin yapsın çünkü sizin gibi arkadaşlara ihtiyacımız var, eee her foruma bir bekçi lazım çünkü değil mi? Asayiş berkemal mi siz ondan haber verin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Arkadaslar, "gocmenlik sohbetleri" bolumunde yapilan konusmalarda biraz daha anlayisli olalim lutfen. Birbirimize karsi kiskirtici soylemlerde bulunmak ne bu baslikta ne de baska basliklarda isimize yaramaz.
    Tabii ki bu bolum, her baslik altinda her konunun konusulmasi amaciyla olusturulmadi; fakat diger yandan acilan konularda yapilacak sohbetlere karsi da biraz daha anlayis gostermek lazim. Birbirimize karsi anlayisi kaybedersek forumdan yararlanamamaya baslariz.

• Ona buna sataşmaya ne meraklı insanlar var. Komik😊

• @crazycells çok doğru söylüyorsunuz baskalarının yaptığı sohbetlere karsi da biraz daha anlayis gostermek lazim. Saygılı olmak gerekiyor. Ama maalesef zor insanlara saygıyı öğretmek, herkes elini attığı herşeye sahip olduğunu zannediyor napalım biz saygı duyalım belki onlar bizden öğrenirler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @deejake , sayin @Hgkd lutfen konu basligi hakkinda konusmaya devam edelim, cunku yaptiginiz baska turlu yorumlarin hepsi de kiskirtici olacak. Boyle seylere hic gerek yok.

• Arkadaşlar nerdesiniz ? Hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor ?

• @sinem-akçam sizi burayada bekleriz

• Yasaklı

Selam. Ben zaten buralardaydım. 🙂

• Yasaklı

İzmirliler ses verin bakem. 🙂

• @sinem-akçam ahh ahhh kimseler yok uzun zamandır

• Yasaklı

@nilfersev çalışıyorlardır akşam şenlenir belki. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |