DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @EminAbi, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Herkese iyi akşamlar

iyi akşamlar 🙂

• Hayallerime bir adim daha yaklaştim. 🙂 Herşey umarim hesap ettiğim gibi ilerliyecek^ Hayallerinizden vazgeçmeyin ve asla pes etmeyin.! iyi geceler herkese 🙂

• @rnc nasıl yaklaştınız 🙂

• @Harpy-Eagle, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc nasıl yaklaştınız 🙂

Hocam ben trade yapiyorum büyük hesaplar ile. Bunun bir adımı var o adimlari tek tek uyguluyoruz tabi batabiliriz de. Ama hayatımızda herşey risk artik ekonomik olarak saglam olmak istiyorum.
    Bir yandan geleceğe sürekli yatırım yapmak lazim. 🙂 Aylik 30000$ kazandıgınızı ve bunu sadece bilgisayar başında yaptıgınızı düşünün. Yada dünyanin herhangibir ülkesinde tatile gittiğinizi tatil yaparak para kazandıgınızı düşünün :).

• ⭐⭐⭐

@rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Harpy-Eagle, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc nasıl yaklaştınız 🙂

Hocam ben trade yapiyorum büyük hesaplar ile. Bunun bir adımı var o adimlari tek tek uyguluyoruz tabi batabiliriz de. Ama hayatımızda herşey risk artik ekonomik olarak saglam olmak istiyorum.
    Bir yandan geleceğe sürekli yatırım yapmak lazim. 🙂 Aylik 30000$ kazandıgınızı ve bunu sadece bilgisayar başında yaptıgınızı düşünün. Yada dünyanin herhangibir ülkesinde tatile gittiğinizi tatil yaparak para kazandıgınızı düşünün :).

düşünemedi BE 😂

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc nasıl yaklaştınız 🙂

düşünemedi BE 😂

Hocam imkansız diye birşey yok 🙂 zamanında kazanıyorduk zaten daha fazlasınıda inşallah bundan sonrada kazanacağız diyelim 🙂 Allah/Zeus/Tanrı sizlere daha çok versin 🙂

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc nasıl yaklaştınız 🙂

düşünemedi BE 😂

Hocam imkansız diye birşey yok 🙂 zamanında kazanıyorduk zaten daha fazlasınıda inşallah bundan sonrada kazanacağız diyelim 🙂 Allah/Zeus/Tanrı sizlere daha çok versin 🙂

Çok para, çok sıkıntı. Güzel güzel yiyebileceğimiz kadar olsun yeter be.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc nasıl yaklaştınız 🙂

düşünemedi BE 😂

Çok para, çok sıkıntı. Güzel güzel yiyebileceğimiz kadar olsun yeter be.

Ya zaten milyar$ kazanamayız 🙂 bizde kendimize göre güzel bir hayat kurmaya çalışıyoruz maksat zaten o değil mi? yaşlanıyoruz usta gezip keyif yapmak lazim 🙂

• ⭐⭐⭐

selamlar ahali nasıl gidiyo bekleyiş 😀

Forumdan birilerine çıktı mı bu yıl hiç haberi olan var mı?

• artık son DV Lottery çekilişine katılıcam. artık çekilişte çıktı çıktı çıkmadı diğer olanaklara geçiş zamanı forumda o kadar kişi gördüm ki 10 sene başvuran var 20 senesinde bile çıkmayan abileri gördüm. benimde dv2026 ile 6. başvurumu tamamlayacağım kısmetimde varsa çıkar çıkmazsa artık bu çekilişe bel bağlamamak lazım.
    günler geçiyor unutuyoruz bakalım diyoruz çekiliş sonuçlarına yine 2 satırlık cümleyle bizi uğurluyorlar 🙂 %1 bilemedin %2 ihtimal bu da türkiyeden başvurular 300-400 bin civarında oluyor 400 bin arasından o 3 bin kişi içinden seçilme oranı düşük ihtimal. hadi şansımız yaver gitti seçildik. seçilme numarası 8-9 bin üzeresiyse mülakatta alamıyorsun yine ordan da kaybediyoruz. son çare imzamda ekli olan yönteme başvurumu yapacağım

• @salihcak0, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

artık son DV Lottery çekilişine katılıcam. artık çekilişte çıktı çıktı çıkmadı diğer olanaklara geçiş zamanı forumda o kadar kişi gördüm ki 10 sene başvuran var 20 senesinde bile çıkmayan abileri gördüm. benimde dv2026 ile 6. başvurumu tamamlayacağım kısmetimde varsa çıkar çıkmazsa artık bu çekilişe bel bağlamamak lazım.
    günler geçiyor unutuyoruz bakalım diyoruz çekiliş sonuçlarına yine 2 satırlık cümleyle bizi uğurluyorlar 🙂 %1 bilemedin %2 ihtimal bu da türkiyeden başvurular 300-400 bin civarında oluyor 400 bin arasından o 3 bin kişi içinden seçilme oranı düşük ihtimal. hadi şansımız yaver gitti seçildik. seçilme numarası 8-9 bin üzeresiyse mülakatta alamıyorsun yine ordan da kaybediyoruz. son çare imzamda ekli olan yönteme başvurumu yapacağım

Bir piyango düşünün onun çıkma olasılıgı nasil düşük ise dv nin de düşük işte. 🙂 Çıkanlar gerçekten kendilerini şanslı hissetmeli.
    Sadece Dv ye bel baglamamak lazim. Ya çıkarsa? diyerek malesef hayat uçuyor düşünce var ise her yol denenebilir.

• ⭐⭐⭐

@salihcak0 fala inanma falsızda kalma lafı gibi, çekilişe odaklanmayın ama başvurmayıda unutmayın çünkü şansın ne zaman kapınızı çalacağı belli olmaz 🙂

• ⭐⭐⭐

@salihcak0, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

artık son DV Lottery çekilişine katılıcam. artık çekilişte çıktı çıktı çıkmadı diğer olanaklara geçiş zamanı forumda o kadar kişi gördüm ki 10 sene başvuran var 20 senesinde bile çıkmayan abileri gördüm. benimde dv2026 ile 6. başvurumu tamamlayacağım kısmetimde varsa çıkar çıkmazsa artık bu çekilişe bel bağlamamak lazım.

Bir piyango düşünün onun çıkma olasılıgı nasil düşük ise dv nin de düşük işte. 🙂 Çıkanlar gerçekten kendilerini şanslı hissetmeli.
    Sadece Dv ye bel baglamamak lazim. Ya çıkarsa? diyerek malesef hayat uçuyor düşünce var ise her yol denenebilir.

Bence de. Hele ki para varsa ve yurt disi degil, sadece Amerika ozelinde bir gocmenlik hedefi varsa, direkt yatirimci vizesi tavsiye ederim. Bugun basvurdugunuz DV cekilisini kazansaniz ve mulakat alabilseniz bile tum optimum kosullar saglandiginda en erken 1 yil sonra gidebiliyorsunuz. Ortalama 1.5, en fazla 2 yil suruyor, tabi dedigim gibi optimum kosullar saglandiginda. Kazansaniz bile mulakat alamama, gidememe sansiniz var.
    Ama ayni sekilde yatirimci vizesi surecine baslarsaniz mulakat almaniz bir cekilise bagli olmayan bir sureci baslatmis olacaksiniz ve o da su an sanirim 2 yil civari suruyor ortalama (yanlissam duzeltin).

• @EzgiLera yatirimci vizesinin verilme sureci kisaltildi diye okumustum. Ozellikle tc vatandasi icin kotadan dolayi.
    High unemployment olan bolgede USCIS'in yetkilendirdigi regional centerlara yatirim yaparsaniz alirsiniz. Parayi da 5 sene sonra Geri aliyorsunuz hatirladigim kadariyla.

• ⭐⭐⭐

@charon, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@EzgiLera yatirimci vizesinin verilme sureci kisaltildi diye okumustum. Ozellikle tc vatandasi icin kotadan dolayi.
    High unemployment olan bolgede USCIS'in yetkilendirdigi regional centerlara yatirim yaparsaniz alirsiniz. Parayi da 5 sene sonra Geri aliyorsunuz hatirladigim kadariyla.

E daha iyi iste. Daha ne olsun 🙂

• ⭐⭐

@EzgiLera Remzi Kulen geçenlerde şu anda Türkiye'den yapılan E2 vize başvuruları için minimum yatırım mikatıs ortalama 150-200bin usd bandında demişti. Ama projeye göre de değişir tabi. İyi paralar.

• ⭐⭐⭐

@Riethian, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@EzgiLera Remzi Kulen geçenlerde şu anda Türkiye'den yapılan E2 vize başvuruları için minimum yatırım mikatıs ortalama 150-200bin usd bandında demişti. Ama projeye göre de değişir tabi. İyi paralar.

Malum kisi dediyse o konuyu en az 5 kez daha arastirmak lazim 🙂

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@salihcak0, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Bence de. Hele ki para varsa ve yurt disi degil, sadece Amerika ozelinde bir gocmenlik hedefi varsa, direkt yatirimci vizesi tavsiye ederim. Bugun basvurdugunuz DV cekilisini kazansaniz ve mulakat alabilseniz bile tum optimum kosullar saglandiginda en erken 1 yil sonra gidebiliyorsunuz. Ortalama 1.5, en fazla 2 yil suruyor, tabi dedigim gibi optimum kosullar saglandiginda. Kazansaniz bile mulakat alamama, gidememe sansiniz var.
    Ama ayni sekilde yatirimci vizesi surecine baslarsaniz mulakat almaniz bir cekilise bagli olmayan bir sureci baslatmis olacaksiniz ve o da su an sanirim 2 yil civari suruyor ortalama (yanlissam duzeltin).

Öncelikle günaydinlar. Katılıyorum size fakat maddi olarak ne kadar bir ücret gerekli burasi önemli. Zira aşağıdaki gibi söylenen 150-200k gibi ücretler ise bunlari çıkıp herkes veremez. Birde daha ucuz oldugu için insanlar daha çok çalışma vizesine başvurmayi tercih ediyorlar sanırım.
    Dv olayinda dediğiniz gibi ortalama 1.5 yıl sürüyor kazansanız bile hiçbirşey kesin ve net değil. O kadar insanin yazılarını okudum dv sürecinde randomly selected yazini görmenin dışında mülakata girip vizen eline ulaşana kadar tam olarak "kazandım" sayılmıyor.
    Umarim herkes mutlu,saglikli,sevdikleri ile istedigi bir hayati yaşar 🙂
    Saygilar.

• @waterman Selam, bekleyiş yorucu 🙂 o yüzden düşünmemeye çalışıyorum, kimseye çıktığını görmedim de duymadım da, çekiliş açıklandıktan sonra herkes elini ayağını çekiyor zaten kimseyi göremiyorum.

• @hadi-BE bende düşünemedim havsalam almadı 😅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.8k

| | | |