Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@semavi Mantıklı bir bakış açısı 🙂

• ..........

• ⭐⭐

@Murat-4 Hazır ve işlenmiş gıdaların çoğu öyle kolayı bile devamlı içemiyorsun bir noktadan sonra tadı tiksindiriyor

• Herkese iyi akşamlar. Bu akşam herkes nasil? 🙂

• ⭐⭐

@melekyayli91 iyi diyelim iyi olalim

• 36 gün kalmış 🙂 Nasip olur mu bea 🙂

2013 model arabamı satıp 2020 model bu arabayı alabiliyorum. Bu nasıl bir sınav arkadaş :))

image.png

• @melekyayli91 haberlere bakmadan geçirilen bir gece daha, malum son zamanlarda gittikçe durumlar zorlaşıyor 😏

• Sanırım?
    Başvurmak alışkanlık, hayal kurmak gereklilik olmuş! 🙂
    Bu sebeptendir ki her sene başvuruyoruz..
    Hatta çıksa ve gitsek, olamayacağımız kadar mutlu oluyoruz hayallerimizde 🙂
    Umarım masalına girmek sebepsiz geliyor o yüzden en ihtiyacı olana çıkar demek doğru geliyor..

Kendi adıma da şimdiden yeni bir fotoğrafçı bakmaya başladım bile 🙂 o kadar yüklü ki öğrenilmiş çaresizlik 😃 has not been selected mayıslarımızın olmazsa olmazı olmuş

Selam olsun sana da sevgili okur 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

36 gün kalmış 🙂 Nasip olur mu bea 🙂

2013 model arabamı satıp 2020 model bu arabayı alabiliyorum. Bu nasıl bir sınav arkadaş :))

image.png

Dengesiz bir araba. 3.6lari standart... 5.7ler dengesiz...

Mesela benim araba ile 0-100 yakindu bu arabanin. Jaguarda bastigimda koltuga yapisiyorsun. Bunda basinca araba 50-60a geliyor ama hala yerindesin 🙂 Virajlarda falan hemen kayiyor, zaten testlerinde bile 'lastik yakmak icin guzel bir oyuncak' tarzi yazmislar 🙂

Turklerde genellikle Amerikaya gidecegim Mustang alacagim lafi donsede, ben challengeri daha cok begeniyorum siyahi kardeslerimiz gibi 🙂

Uretimine son verildi artik...

• @semavi aynen abicim. Bu da bir nevi çocukların çok isteyip de alamadığı oyuncak misali benim hayal. Bu kasaya bayılıyorum. Uzun soluklu olmasa da bir süre sahibi olmak isterdim :)) Yeni kasa Challenger gördüm ama sadece concept mi yoksa seri üretimi yapılacak mı bilmiyorum. Hayırlı işlerin olsun.

216eca7d-c1b1-476e-9b46-82290da16184-image.png

• @Riethian Challenger'ın hastasıyım inanilmaz bir makine

• @semavi o mustang cilerden biride benim. 🙂

Eleanor...
    28558779-6113-45a7-8362-f22e07c4425b-Ekran görüntüsü 2024-03-28 220722.png

• ⭐⭐⭐

@Witch-Lilith genelde yazın bültenle birlikte açıklarlar başvuru sayısını. Temmuz yada ağustos bülteninde görebiliriz. Ama ülke bazlı başvuru sayısını göremezsiniz toplam dünya geneli başvuruyu açıklarlar

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@semavi o mustang cilerden biride benim. 🙂

Eleanor...
    28558779-6113-45a7-8362-f22e07c4425b-Ekran görüntüsü 2024-03-28 220722.png

Buraya gelince bu amerikan arabalarina bakisiniz degisecek 🙂 Simdiden soyleyeyim, moral bozayim 🙂

• ⭐⭐

@semavi kirala keyfini çıkar sonra suv vb. Devam diyorsun yani Kadir hocam 🙂

• @mcvk, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Memlekette düzgün giden hiçbir şey yok ki. Bu sene :
    Otoyollara 83.8 milyar lira,
    Avrasya Tüneli için 5 milyar lira,
    Şehir hastaneleri için 83.6 milyar lira,
    Hava limanları için 6 milyar lira olmak üzere;
    toplamda 164 milyar lira hazineden ek ödeme yapılacak. Kütahya Zafer Hava Limanı yolcu sayısı tutturulamadığı için 6 milyon euro ödenecek. VER MEHTERİ...

• Geçen seneye kıyasla bu sene çok daha sessiz sakin geçti Tr için tabi, geçen sene bence rekor kırıldı Tr’de başvuru olarak. O kadar fazla reklamı yapıldı ki bütün platfromlarda bir de sözde BEDAVA adı altında. Bedava diye gelen geçen başvurmuştu.

• ⭐⭐

@Raskolnikov-0 sorma hocam 🙂 Alakası sıfır insanlar bile başvurdu. Durduk yere tüm ülkenin gündemi greencard oldu sırf 3-4 kişi takipçi kasacak, ilgi kasacak diye. bu sene inşallah farklı olur

• @celica İnşallah ya,çıkıpta gitmeyip hakkımızı yiyenler deli ediyor yoksa.

• @Raskolnikov-0 Bence çıkıpta gitmeyenlerle, çıktıktan sonra üniversite vb bahanelerle Türkiye'de yaşamak için 2-3 yıl izin almaya çalışanlar kapışır. Madem şimdi hazır değilsin üniversiteni bitirmek istiyorsun o zaman üniversiten bitince başvur. Yok illa bütün dünya kendi etrafında dönecek. Çekiliş sonuçlarının açıklandığı gün böyle şeyler görmemek için inzivaya çekilmek lazım 😀 insanın gerçekten sinirleri bozuluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |