DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97 Bende aynısını yaptım 🙂
    umudumuz bunu gözü kapalı bakmadan yazacak yıllar yaşamadan çıkması ve amerikaya yerleşmemiz 🙂

• @gtx295 Bende çok fazla vakit ayıramıyorum Malum bir KPSS süreci var... Bir yanımda gömülü olarak duran bir hayal var o da GC sürecimin başlayıp bütün bu KPSS vb. hezeyanlardan bir oh ile sıyrılmak ama matematik ve ihtimaller selamlar diyerek hayal bulutumu dağıtarak giriyor zihnime bu da bazı acı gerçekleri hatırlayıp ÖABT ve diğer oturumlar için masa başına geçmemi sağlıyor 😃

• @hashirama Büyük zıtlıklarla mücadele ediyorsun helal olsun 🙂 Bir yanda sınav ve sonucundaki belirsizlikler bir yanda da çekilişin düşük ihtimalleri... Kolay gelsin

• @hashirama, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Bende çok fazla vakit ayıramıyorum Malum bir KPSS süreci var... Bir yanımda gömülü olarak duran bir hayal var o da GC sürecimin başlayıp bütün bu KPSS vb. hezeyanlardan bir oh ile sıyrılmak ama matematik ve ihtimaller selamlar diyerek hayal bulutumu dağıtarak giriyor zihnime bu da bazı acı gerçekleri hatırlayıp ÖABT ve diğer oturumlar için masa başına geçmemi sağlıyor 😃

ben istersem gunumu geciririm ama gerek yok hocam. 🙂 cok fazla vakit ayirdikca insan hayallere kapiliyor buda cekilis sonucu husrana ugruyor. Kendim cok fazla hayale kapilmadan ama o %1 dilimde cikarsa diye umudumu kaybetmiyorum.
    Eger istediklerim olursa hem gc hem para konusu 2024 benim icin guzel olucak. Ucak biletini alip abd yolculugu yapmak herkese kismet olur umarim. tanri yardimcimiz olsun.) biz 2 kisiyiz ben ve kedim. o ucaga bindikten sonra zaten birdaha geri donus yapmam. Tr ye adimimi bile atmam 🙂 tr ile tek isim aileye para yollamak olur 😃

• ⭐⭐

@hashirama Ailem de bana hakimlik savcılık sınavlarına girmem için baskı yapıyor ancak bu ülkedeki hiçbir mesleği istemiyorum... O yüzden hiç bu toplara girmiyorum bile....

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lawyergirl buralara uğramıyorlar belki yolu şaşırırlar da gelirler @Seyahat-Ruhu yıllarca avukatlık yaptılar. Şimdi amerika da yaşıyorlar. Bu videoyu annen - baban seyretsin.

• herkese selam 100'ün altına düşüyoruz sıkı tutununnnnnnnn. burdan aşağısı abd

• ⭐⭐

@STK-TRCN Son 1 saat

• ⭐⭐

Sanki süreç boyunca tüm heyecanımı tüketipte son 30 güne felan girince hiç heyecanım kalmayacakmış gibi hissediyorum 😃

• ⭐⭐

@newbie97 son birkaç gün çok fazla heyecan olucak bence.....

• ⭐⭐

@lawyergirl Ben ikizler burcu olduğumdan ruh halim ikide bir değişiyor bugün çok heyecan yaptığım şeye yarın yapmazsam hiiç şaşırmam 😁

• ⭐⭐

@newbie97 İkizler burcu hep değişkendir zaten şaşırmam o yüzden 😀

• ⭐⭐

2 hanelere indik demek. beklemesi güzel sonuca gerek yok 😃 tavsiyedir aman hayallere kapılmayın.

• @lawyergirl son bir saat sonra ne olacak acaba

• @hasnotben teşekkürler, hepimiz bir şeylerin kıyısında dolaşıyoruz ama mevcut jeopolitik durumlar nedeniyle gündoğumu/batımını seyretmek yerine sahilden deniz kabuğu topluyoruz yapacak bir sey yok malesef 🥲

• @gtx295 kediniz ve size bol bol şans ve ihtimalin negatif kısmı olması senaryosunda yeni umutlar yeni şanslar temenni ediyorum.. 🤭

• @lawyergirl bende ilk mezun olduğum yıl direnmistim MEB istemiyorum diye ama sonra özel sektör(dershane kolej) vampirleri ile hemhal olduktan sonra o kadar da erkeklenmenin bir manası olmadığını, 657 sayısı ve ayın 15 gibi kavramlarının o kadarda anlamsız olmadığı kanısı oluşmaya başladı. 😂😂 GC matematiği işleri bozuyor malesef. Oran %10-15 olsa eyvallah diyeceğim. Şimdi Trumpta gümbür gümbür geliyor.. Bakalim nolacak 😌

• ⭐⭐

@hashirama Türkiye'de özel sektörde çalışmak iki kat daha fazla yaşlandırıyor gerçekten.. Mobbing de cabası

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

2 hanelere indik demek. beklemesi güzel sonuca gerek yok 😃 tavsiyedir aman hayallere kapılmayın.

Çift haneydi, plakaydı, eyaletti derken gene bitiriyoruz bee 😁

• @hashirama, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 kediniz ve size bol bol şans ve ihtimalin negatif kısmı olması senaryosunda yeni umutlar yeni şanslar temenni ediyorum.. 🤭

umarim hocam. cani gonulden gercekten artik bu ulkeden bikmis olmadi "donerim" kafasinda olmayan herkese ciksin.:)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |