DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sebnem_ Evet benim de aklımdan geçen buydu. Eğer alabilirsem Anmeldung almaya çalışacağım.

• @gucarslan bey teşekkür ederim en doğru ve garanti olanı sizlerinde dediği gibi yeminli tercümana çevirtip onaylatmak. İşi şansa birakmak istemiyorum

• @gucarslan teşekkür ederim

• Covid aşısı meselesinde hangi aşıdan kaç doz gerekiyor öğrenen var mı ? Mesela geçen yıldan 2 doz sinovac var yeterli mi ? (Tabi mülakattan önce hatırlatma dozunu olmak kaydıyla. Onunla birlikte 3 olacak).
    Eşimin de sadece bu sene olduğu tek doz sinovac var başka aşı olmadan mülakata gidebilir mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

CR1 vizesi alan bir arkdaşımızın aşı ile ilgili deneyimi;

https://yesilkartforum.com/forum/post/402274

• Bugün aşı olmak için hastaneye gittim ve biontech aşısı olmak istedim. Aşının son kullanma tarihini öncesinde görmek istedim ve ocak 2022 yılına ait aşı olduğunu gördüm. Durumu belirttiğimde bana bakanlık tarafından onaylandığı ve bir problem olmayacağı söylendi. Dolayısıyla ben de yaptırmak istemedim ve Sinovac da kabul edildiği için onun tarihine de bakmak istedim. Temmuz 2024 olduğunu görünce Sinovac aşısı oldum. Bu durumu sizinle de paylaşmak istedim, siz olsanız ne yapardınız? Çok ilginç değil mi son kullanma tarihi geçen bir aşının uygulanabilmesi?

• @erenist sürece devam edebilmeniz için Unganlar’ın sizden beklediği DSÖ onaylı (Pfizer-BioNTech, Oxford-AstraZeneca, Astra ZenecaBio (Güney Kore), Moderna, Janssen, Sinopharm, Sinovac, Covaxin) geçtiğimiz süreçte en az 2 doz aşı olmuş olmanız, sağlık kontrolü tarihinden geçmişe dönük 12 ay içerisinde bu aşılardan bir tanesinden 1 doz hatırlatma dozu olmanız ve bu olduğunuz aşıları aşı sertifikasında kanıtlamanız. Bol şans

• Herkese selamlar 30 Kasim itibari ile aos yapmak icin amerika ya giris yaptim.Esim haziranda girip burada kaldigi icin i94 oturumu bitmeden f1 icin basvurusunu yapti okuldan benim icin de f2 basvurusu yapalim mi diye soruyorlar statu degisikligi icin nasil bir yol izlememi onerirsiniz simdiden tesekkurler

• Merhaba arkadaşlar yarın sağlık randevumuz var. Unganlara covid-19 aşısını muayeneden önce mi yaptıralım sonra mi yaptıralım diye mail atmıştım ama dönüş yapmadılar. Bugün ankaradaydık ve unganlara uğradık. Web sitelerinde muayeneden 30 gün önce aşı yaptırmayın diye bir uyarı olduğunu o nedenle covid aşısını muayeneden önce mi yaptırmak lazım sonra mi emin olmadığımızı söyledik. Muayeneden önce yaptırırsaniz çok daha iyi olur. Beklemesiniz dosyaniz ertesi gün 15.00 te hazir olur dediler. Bizde Ankara şehir hastanesine gittik. Genel hastane binasında aşı birimi vardı. Burada hergun 16.00 a kadar covid asisi yapiyorlarmis. Aşıyı yaptırdığımız gibi e nabizda aşı kartimiz göründü. Yarın da muayeneye gideceğiz.

• @Güvenç YOUTUBEda avukat Remzi Kulen bir yayınında statü değişikliği için 3 ay bekleme süresi olduğunu anlatıyordu. Bence orada bu işler ile ilgilenen bir avukatla görüşüp hareket etmeniz daha faydalı olabilir diye düşünüyorum. Yine de moderatörler sorunuzu yanıtlayacaktır.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba bende 2024 talihlilerindenim 24 /05/2023 tarihinde ds260 formunu gönderdik hala kcc den tarafımıza mail gelmedi normal midir ?

• @öykü Spreadsheet'e bakınca daha 3xxx'lerde bile bir sürü kişiye gelmemiş gibi duruyor. Korkacak bir şey olduğunu sanmıyorum açıkçası.

• @rektinpeace ilginize teşekkürler üstadım remzi bey benim avukatım zaten ona da sordum ama hekimden değil çekenden sor derler ya moderatörler ve bilgisi olanlardan bilgi rica ettim.İnanın forumda çoğu avukatın bilemediği konular nefis şekilde cevap buluyor

• @gucarslan dosya taşıma mailime yapılan dönüş. Artık okuduğumu algılayamıyorum . Taşımışlar mı acaba ?

Thank you for your inquiry.

Based on the information you have provided, your interview location has been changed from Ankara to Belgrade. The new interview location will not appear on your DS-260, but will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification. At that time, please verify that your appointment is scheduled for the correct post. If for any reason it is not, you may contact KCC again at [email protected]. You will also need to request that KCC unlock your DS-260, so that you can update your application with your new address. (Please note that Post Office Boxes and mailing addresses in care of another person do not justify a change of interview location.)

• @SdasCtz galiba tasimissiniz

• @SdasCtz Taşımışsınız. Mailde ayrıca formunuzu açtırıp mülakat yerinizi de güncellemeniz gerektiği yazıyor ama siz mülakat almadan yapmayın bunu.

• @asper Bu kısmı anlamadım bende

The new interview location will not appear on your DS-260, but will be used by KCC for scheduling purposes. When we have scheduled your interview, you will be required to log into the Entrant Status Check (ESC) to view your appointment notification

• @SdasCtz gucarslan bey gördüğünde en doğru yorumu yapar ama oturum yoksa bu sene bir ilksiniz tebrik ederim

• Belgradin performansinin cok iyi olmadigini duymustum ama emin degilim bilgisi olan var mi bu konuda ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.2k

| | | |