Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mehmet090 Altindag veya ALTINDAG deneyin.

• @avar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

geçen sene başvuruların ilk gününde sohbet başlığı 250 sayfa civarıydı. umarım bu azalma hayırlı olur.
    bide sırf tıklanmak için web sayfaları, gazeteler, instagram sayfaları falan "amerikan rüyası fırsatı başladı" falan gibi başlıklar atmasalar keşke. başvurunun ilk haftasında ne güzel sohbet dönüyor sonraki günlerde saçma sapan sorular soran tipler doluyor foruma. Hatta başvurular 1 hafta sürse ne güzel olur.

geçen sene insanlar baya ümitliydi,bi de çok hypelanınca çok başvuran oldu bu sene vazgeçtiler,inşallah bu sene isteyenlere gerçekten çıkacağına inanıyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Proxxyh arka planı beyaz yada açık gri olacak sarı olmaz. Resmi yapma sayfasını hiç incelemediniz mi

• @brkpyrz doğum yeri kimlikte ne yazıyorsa onu yazacaksın. Örnek kimlikte doğum yeri BAKIRKÖY yazıyorsa sen oraya gidip İSTANBUL yazmayacaksın. Kimlikte ne yazıyorsa aynen yazılacak.

• İlk günden aceleniz ne arkadaşlar 😅 zaman var

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı 🙂 valla ben bir şey diyemeyeceğim bakın melek hanım gitti ailesiyle turist vizesi ile giriş yaptı yatırım yapıcaz dedi onu dedi
    bunu dedi tık yok onlardan 6 ayı geçti vize süreleri doldu ne yaptılar acaba hiç yazdı mı biliyor musunuz? turist vizesini alan gidiyor gelmiyor geri birazda parası varsa ne dönsün statü değiştirip kalıyor orada

• ⭐⭐

@Birgariphayat ds260 için hazırlık yapıyoruz bir sene ilk basvuranlar almıştı mülakat tarihi belki bundada çekiliş kazanırız diye yapıyoruz :))) alıştırma

• @debbieLA77 Oraya kapak atıldı mı her türlü yol bulunur. Yeter ki iyi bir avukatınız olsun.

• @Uçan-hollandalı sanırım sizin dediğiniz gibi oldu. Teyit edeyim dedim o da hata verdi. O şekilde ayarlıyorum teşekkürler:)

• @debbieLA77 Onlar bi E2 vizesi falan diyorlardı sanki ama o vize türü göçmenlik kategorisinde olmadığı için yine nereye kadar sürecek ki

• ⭐⭐

@Cycraft inşallah öyle olur valla şu forumdan tanıdıklara çıksın da kutlama yapalım ya

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı valla önce bir kursa okula falan yazılacaklardı.. sonrasında iş kuracaklardı ya keyifleri çok yerinde yada tam tersi çünkü hiç girip yazmadı

• @debbieLA77 genelde forumdışı kişilere çıkıyor. Sonuçlar açıklandığında kazanıp yeni üye olan bir sürü kişi göreceksiniz. Deneyimlerim bunlar... 🙂

• @avar, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

geçen sene başvuruların ilk gününde sohbet başlığı 250 sayfa civarıydı. umarım bu azalma hayırlı olur.
    bide sırf tıklanmak için web sayfaları, gazeteler, instagram sayfaları falan "amerikan rüyası fırsatı başladı" falan gibi başlıklar atmasalar keşke. başvurunun ilk haftasında ne güzel sohbet dönüyor sonraki günlerde saçma sapan sorular soran tipler doluyor foruma. Hatta başvurular 1 hafta sürse ne güzel olur.

Maalesef Twitter’da milyon takipçili sayfalar hatta eski siyasi parti başkanı bile paylaşım yapmış 🙂 Paylaşımda sorun yok da insanımız sorun, gitmeyeceği halde başvuracak falan..

• @gungorhan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@debbieLA77 genelde forumdışı kişilere çıkıyor. Sonuçlar açıklandığında kazanıp yeni üye olan bir sürü kişi göreceksiniz. Deneyimlerim bunlar... 🙂

İstatiksel olarak bakarsak bu normal bir şey, forumda toplasan 20bin kişiyiz.

• ⭐⭐

bu ara zümrüt hanımı takip deyim... fed ex den ayrılmış eşi 3500 dolar alıyormuş çok az diyorlardı bende onları anlamadım... 3500 dolarla 3 çocukla nasıl geçiniyorlar boston da ...2635 dolarlık bir eve taşındılar neyle ödüyorlar bunları ? sağlık sigortalarını da yaptırmışlar 50 dolarda extra dişleri için vermişler dişlerimi yaptırıyorum diyordu en son:) anlamadım ben kaç para kazanıp 3 çocukla ne kadara geçiniyorlar arabalarının kredisi de var tanıdık kefil olmuştu da öyle almışlardı eksik anlatım var 🙂 yada buradan köyü tarlayı sattılar hala o paralardan destek alıyorlar yoksa bir adamın 3500 dolar kazanmasıyla olmaz zaten az diyede oradan ayrılmış yeni bir işe girmiş en son unu kutlama konuşmaları vardı 🙂

• ⭐⭐

@FreeMen yok istatiksel olarak bakarsak bu meret çıkmaz zaten biz öyle bakmayalım pembe gözlüklerimizi takalım :)) bekleyelim yoksa bu hayatta çekilmez 🙂

• @debbieLA77 ABD sosyal bir devlet olmasa da bir sürü yardım paketi mevcut.

• ⭐⭐

@FreeMen bizim insanımız dünyanın her yerinde sorun zaten 🙂 at kafalı bir tayfa var değişmiyor 🐴

• ⭐⭐

@gungorhan çocuklar nedeniyle mi yardım paketi alıyorlar acaba çünkü her gidene yardım ederlerse bunlar yakında bizi almaz bu türkler 6 çocukla geliyor dilleri yok paraları yok diye 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |