Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @S-Arkas, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

Merhaba,

Telefonumda E-SIM ozelliği bulunmamakta. Bir ay Florida'da kullanılmak üzere SMS+DK+GB açısından bütçe dostu ve çekim gücü zor durumda bırakmayacak hangi prepaid hattı önerirsiniz acaba?

Teşekkür ederim

T-mobile kullanıyorum 1 aydır. 50 gb kotalı sınırsız 50 dolar herşeyi de sınırsız.

• @S-Arkas Eskiden mint kullaniyordum buradaki bir arkadasin tavsiyesi uzerine us mobile gectim gayet memnunum warp(verizon) networkunu secerseniz cok iyi memnun kalacaksinizdir. aylik 29 dolara 35 gb internet yurt disi arama ve sms her sey ucretsiz. abd disinda kullanabileceginiz 1 gb internette veriyor su an piyasanin en uygun tarifesi

• Eşim fi tarihinden beri Verizon müşterisi. Birkaç ay önce Visible'a geçti. Visible'ın sahibi Verizon ve onların networkünü kullanıyorlar. Visible+ sınırsız premium plan için aylık kişi başı $45 ödüyoruz. Standart planları aylık $25. Ben standartı kullanmadım, ona yorum yapamıyorum ama premiumdan yana hiçbir sorun yaşamadık ikimiz de henüz. Kardeşim ve birkaç arkadaşımız da Visible'a geçti. Gayet memnunuz, Verizon'a göre daha hesaplı. Kendi adıma tavsiye ederim.

• @tolgicaki Çok teşekkür ederim. Burada kısa bir süre kalacağım. Amerika'dan çıktığımda online olarak yükleme yapılabilen bir seçenek midir acaba?

• @korkmazunal Teşekkür ederim. ABD'den 10 gün içinde ayrılacağım. ABD dışında da online olarak gb paketi yukleyebilecegim bir seçenek araştırmaktayım . Ama önceki mesajlarda bahsedilen global şirketler değil de ABD'ye ait bir firma var mı bildiğiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@S-Arkas, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

@korkmazunal Teşekkür ederim. ABD'den 10 gün içinde ayrılacağım. ABD dışında da online olarak gb paketi yukleyebilecegim bir seçenek araştırmaktayım . Ama önceki mesajlarda bahsedilen global şirketler değil de ABD'ye ait bir firma var mı bildiğiniz?

US Mobile tavsiye ederim. Web sitesi veya uygulama üzerinden her şeyi kontrol edebilirsiniz. Ödemenin nerede yapıldığının bir önemi yok. Türkiye'den alınmış kredi kartı ile de yapılabiliyor.
    Türkiye'deyken sadece sms almak için kullanacaksanız Number Barn hizmetini tavsiye ederim. Aylık 2 dolara numara aktif kalıyor ve sms'ler de emailinize geliyor.

• @knnrn Çok teşekkür ederim. Telefonum e-sim uyumlu değil maalesef. Fiziki simcard 'ın gelmesi için de aynı adreste bir süre beklemem gerekiyor ama ben aynı noktada kalmıyorum maalesef. Fiziki olarak gidip satın alabileceğim bir seçenek biliyor musunuz acaba (Tampa, Venice veya St Petersburg civarında)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@S-Arkas, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

@knnrn Çok teşekkür ederim. Telefonum e-sim uyumlu değil maalesef. Fiziki simcard 'ın gelmesi için de aynı adreste bir süre beklemem gerekiyor ama ben aynı noktada kalmıyorum maalesef. Fiziki olarak gidip satın alabileceğim bir seçenek biliyor musunuz acaba (Tampa, Venice veya St Petersburg civarında)

Amazon'dan sipariş edip gideceğiniz bölgede bir locker'a teslim edilmesini seçebilirsiniz.

• @S-Arkas dun T-Mobile`dan prepaid hat aldim. 3 aylik sure ile bir paket secip odemesini yaptim. Fiziki sim olarak aldim. 3 ay sonunda da faturaliya gecis yapip telefon alabilecegimi soylediler. Hizli cozum istiyorsaniz bu sekilde alabilirsiniz.

• @Er-Rayn Yarın wallmarta gidip fiziki prepaid soracaktım,
    T-mobile'a da gideceğim mutlaka.

Teşekkür ederimmm

• Merhaba. Haziran'da vermont'a gideceğim. O bölgede en iyi hizmet veren operatör hangisidir?

• @oxygen26, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

Merhaba. Haziran'da vermont'a gideceğim. O bölgede en iyi hizmet veren operatör hangisidir?

Merhabalar, bu bağlantıdan https://vtpsd.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=3bdd2e6e295e45f3b3b8a8ba8092acbb Vermont'da yaşayacağınız bölgede hangi GSM operatörünün daha iyi çekim gücüne sahip olduğunu görebilirsiniz. Ekranda sağ taraftaki "Katmanlar" sekmesinde GSM sağlayıcısını seçip incelemelerde bulunabilir, karar verebilirsiniz. Reddit'te Vermont'dan kullanıcıların yorumlarını da inceledim, birçoğu sırasıyla T-Mobile, AT&T ve Verizon tavsiye ediyor.

• Merhaba greencardlı olarak amerikaya yeni geldim fakat herhangi bir hattım yok ve ne almam gerektigini bilmiyorum birkaç araştırma yaptım at&t gibi ama onlar cok pahalı geldi ilk başlarda beni zorlamayacak makul bi şeyler olabilirse çok iyi olur bildiğiniz var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@diana-kate hangi eyalettesiniz sonuçta 51 eyalet var her şirket her eyalette çok iyi çekmez ondan dolayı eyaleti bölgeyi yazarsanız size yardımcı oluruz

• ⭐⭐

@diana-kate, içinde söyledi: ABD'de kullandığınız telefonlar ve GSM operatörleri

Merhaba greencardlı olarak amerikaya yeni geldim fakat herhangi bir hattım yok ve ne almam gerektigini bilmiyorum birkaç araştırma yaptım at&t gibi ama onlar cok pahalı geldi ilk başlarda beni zorlamayacak makul bi şeyler olabilirse çok iyi olur bildiğiniz var mı

İmzanızı tamamlamanızı ve excele de bilgilerinizi girmenizi rica ederim.
    Sürecinizde bu forumdan yararlandınız mı bilmiyorum ama bundan sonra yararlanabilmek için imzanızı mutlaka girin.
    Foruma katkıda bulunursanız sorularınıza daha fazla cevaplar alabilirsiniz.

• Arkadaşlar Denver Colorado için hangi hattı önerirsiniz? 2022 yılında vergi dahil 55 dolara tmobile kullanıyordum ama çok memnun değildim. İnternette kopukluklar vs. oluyordu. Önerisi olan var mı?

• @ygmbx Merhaba. TR yonune arama yapiyormusunuz ucretleri uygunmu? specturum kullaniyordum resmen sudan ucuzdu TR yone arama. fakat sebeke surekli tek cizgiydi hosuma gitmedi. Viseble hep aklimda ama net bilgi bulamadim. suanda mint kullaniyorum eger visible TR dolasim ve arama uygunsa gecebilirim.

• @mahves Aylık 500 dk belli ülkeleri arayabiliyorsunuz, ama Türkiye bu ülkelerden biri değil. Ben hiç ihtiyaç duymadım çünkü hep internet üzerinden FaceTime, Whatsapp ile konuşuyorum Türkiye ile. Internet sınırsız. Bağlantıda da hiç sıkıntı olmuyor.

• Merhaba, bu başlıktaki bir çok iletiyi okudum. Mint mobile ile 3 aylık sınırsız e sim almak fikri kafama çok yattı. Eşim oğlum ve ben 9 mayısta new yorktan giriş yapacağız. Eşim şimdiden iş başvurularına başladı ve iletişim numarası verirken türkiye numarası kabul etmeyen firmalar oluyor. O nedenle abd hattı alıp tanımlamak istiyoruz. Mint mobile üzerinden satın alma aşamasına geldiğimizde paypal ile ödeme çıkıyor. Paypal türkiyede geçerli değil diye biliyorum. O nedenle ilerlemedim. Bilenler varsa cevaplandırırsa çok sevinirim. Paypal ile ödemede sorun çıkıyor mu?

• @ssoydan88 abd numarasi almakta bir sikinti yok online olarak.
    Abdde cok sirket var size numara verebilen. Sirkete bu numarayi verdiginizde her turlu arama tr numarasina yonlendirilir.
    Call forwarding diye geciyor yanlis hatirlamiyorsam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |