Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar merhaba
    Diyelim gc cikti ve abd ye geldik. Haliyle abd hatti almamiz lazim. Turkiyedeki banka hesaplarina nasil girecegiz? Bildiginiz gibi hat degisince banka hesaplarina giris yapmak icin subeye gitmek gerekli. E sube de yok?

• ⭐⭐

Türk hattınızı takıp o şekilde girmeniz gerekiyor. Yada bankaların şifre uygulamaları var onları indirip aktive etmek lazım.

• Turk hattinizi konturlu olarak cevirerek kullanabilirsiniz. ABD de ucak modunda kalip, bankalarin app uzerinden uygulamalarina sorunsuz girebilirsiniz. Hattiniza sanirim 3 aydi, tam emin degilim arastirmaniz gerek , para yuklemeniz gerekir ki hat aktif kalsin. Ben kontor olayina girmedim, hala faturali ama esim cevirdi. O isbankasi ben qnb kullanicisiyim. Banka app leri uzerinden islemleri rahatlikla yaptik su ana kadar.

• Türk hattınızı kapatmayın. En ucuz tarifeye geçin. Aylık 5 dolar ya da daha ucuza geliyor. Bu gibi işlemlerde sms almanızı sağlar.

• Peki ikinci sorum gelirsek ev almayi dusunuyoruz. 500k dolari oraya en uygun nasil transfer ederim? Swift ucreti yuksek diyr coin hesabi acin diyenler olmus. Tether alip abd de dolara cevirip abd hesabina aktarma diyenler var. Sizce en uygunu hangisi?

• @new_life bana göre bu gibi yüksek transferler için en güvenli yöntem Swift aslında ve gönderilen tutarla kiyasladigimda bana çok masraflı gelmiyor. Diğerlerinde masraf az olabilir ama risk daha fazla sıkıntı çıkabiliyor.
    Şöyle ki diyelim siz Swift yaparken girdiğiniz bilgiler cakisti isim hesap no yada swift kodu tutmuyor paraniz uzay boşluğuna gitmez coin transferindeki gibi. Söylersiniz banka subenize parayı geri hesabınıza çekersiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |