Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'dan Alınan Sim Kilitli Telefon Türkiye'de En Azından Gecici Olarak Bir Süre Çalışır Mı ?

• Arakdaşlar Amerika'dan telefon alacağım, ama unlocked telefonlar sim kilitli telefonlara göre daha pahalı. Sim kilitli telefon alsam Türkiye'de yurtdışından aldığınız telefon imei kaydı yapmasanız bile 4 ay kullanılabiliyor ya öyle bir durum sim kilitli telefonlar için de söz konusu mu ? Sim kilitli telefonu Türkiye'de 2-3 ay kullanabilir miyim ? Çünkü sonrasında geri Amerika ya da Kanada'ya döneceğim.

Teşekkürler şimdiden

• Yok mu bilen ?

• Amerikadaki hattınızla kullanabilirsiniz. Turk hattı takarsanız çalışmaz. Kanadaya hattı ilede çalışmayacak

• @joker00 Amerikadaki hattınızla kullanabilirsiniz. Turk hattı takarsanız çalışmaz. Kanada hattı ilede çalışmayacak

• Ben Mint mobile kullniyorum.TR ye giderken 50 $ International yukleme yaptim.Bir ay seyahatim suresince (cok yogun gorusme yapmadan) kullandim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |