Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@JesusLord iş, güç, 24'ün hayal kırıklığı vs. derken ufaktan artık 25'in havasına girelim dedik 🙂 Nasıl gidiyor? Her şey yolundadır umarım

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord iş, güç, 24'ün hayal kırıklığı vs. derken ufaktan artık 25'in havasına girelim dedik 🙂 Nasıl gidiyor? Her şey yolundadır umarım

Oh oh sevindim abi yeni umutlar yeşersin şurada 🙂

Bende başka yollardan gitmek için araştırmalar yapıyorum eb3 gibi 🙂

• ⭐⭐

@JesusLord umarım gerek kalmaz bu sene alırız 🙂 benim tek seçeneğim var GC bunun haricinde farklı bir alternatifim yok zaten gerek de kalmayacak bu sene o GC ÇI-KA-CAK 😃

• Herkese merhaba Türkiye de kamu kurumunda esimle beraber memur olarak gorev yapiyoruz bizde çocuğumuzun geleceği için amerikaya yerleşmeye karar verdik. Zor ve tamamen şansa dayalı bir süreç olacağını ve vazgeçtiklerimizle kazanacaklarımız arasında gitgeller yaşayacağımız bir süreç olacağını biliyoruz ama ilerleyen yıllarda keşke dememek adına amerikaya yerleşebilmek icin elimizden geleni yapacağız bizim gibi aynı durumda olanlar varsa düşünce ve fikirlerini yazarsa seviniriz.

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord umarım gerek kalmaz bu sene alırız 🙂 benim tek seçeneğim var GC bunun haricinde farklı bir alternatifim yok zaten gerek de kalmayacak bu sene o GC ÇI-KA-CAK 😃

Oh böyle şeyler duyunca hoşuma gidiyor nerede eski sohbet odaları :D:D

• @Ranje tesekkurler ziyaret edecegim

• Her sene çıkmama ihtimali yükseliyor gibi hissediyorum, başvuran sayıları sanki yıllar geçtikçe artıyor.
    herkese bol şans dilerim 🙂

• @Darko Biraz da olumlu bakmak lazım. Çıkmadıkça başvuranların sayısı da azalıyor gibi düşünebiliriz mesela..

• @Darko her sene başvuran sayısı yükseliyor ama nasipte varsa çıkar. İnşallah gerçekten isteyenler kazanır.

• tabiki nasip bu işler, yıllardır takip ederim forumu. ilk sefere çıkanı da gördüm 10. sefere çıkanı da gördüm. Hatta bir abi var 22 yıldır çıkmıyor 😃
    şimdi başka yolları arıyorum, bakalım. Yatırımcı vizesi ile ilgileniyorum, bu sefer boş beklemeyeceğim 🙂

• Geçen sene büyük hayal kırıklığı olmuştu bizim için. Bu sene daha temkinliyiz 🙂

• @Darko imzanız kısmında yazılımcı olduğunuzu gördüm. Hazır sizi bulmuşken sorayım hiç bilmiyorum, ABD'de yazılımcı olmak için en çok iş imkanının bulunduğu yazılım dili nedir? Yada ne önerirsiniz nerden başlamalıyım?

• Bende bilgi almak isterim yazılım konusunda

• @Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

tabiki nasip bu işler, yıllardır takip ederim forumu. ilk sefere çıkanı da gördüm 10. sefere çıkanı da gördüm. Hatta bir abi var 22 yıldır çıkmıyor 😃
    şimdi başka yolları arıyorum, bakalım. Yatırımcı vizesi ile ilgileniyorum, bu sefer boş beklemeyeceğim 🙂

İmzanız parlıyor 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan benim hep aynı ofis - ev arası gidip geliyoruz ALLAH analı - babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli doğsun gerisi gelir.

• @Yıldıray81 Çıkana kadar devam, başvurmaktan vazgeçen kişiler bu davaya ihanet etmiş olur😀 Geçen seneden öğrendiğim tek şey; baş çıkma ihtimalini de göze alarak Mayıs ayını beklemek

• En büyük pişmanlığım bu yaşıma kadar neden başvurmadığım.. Hatta hayattaki en büyük pişmanlığımdır. Yılmadım, yılmıyorum. Adım gibi "yıldırana" kadar devam..

• @Darko 22 yıl bekleyen adamdan selamlar 😂 🖐
    3b57cb26-f72b-4500-a848-efffd9f3e1ba-image.png

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Darko 22 yıl bekleyen adamdan selamlar 😂 🖐
    3b57cb26-f72b-4500-a848-efffd9f3e1ba-image.png

Ölüyorum anlasana.. :))

• Yasaklı

@Riethian hocam mübalağa mı ediyorsunuz yoksa cidden 22 yıldır başvuruyorsunuz çıkmıyor mu ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |