DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Umarım Ankara Kasım için çok mülakat verir. 🤞

• Mailler ne zman gelmeye başlar acaba ?

• @ridetowild mülakat mailleri ne zaman atılmaya başlanır

• image.png

Demeye çalıştığım şey şu yani 3. bültende cutoff olabilmişiz senelerdir bu sene de sürpriz olmadı maalesef.

• @ridetowild iran’ın cut off’u yükseldiğine göre bence ankara bir miktar daha öncelik olarak iranlılara mülakat dağıtacak

• Yasaklı

Bakalım kimlere ne zaman mülakat gider

• Valla şuan bana gelen giden bir mail yok umarım cutoff rakamına kadar herkes alır hızlı bir şekilde randevu

• @symbi0te daha 200lerden yukarılara çıkar umarım hızlıca 🙏

• @Umut-Şele en buyuk arzumuz 😊😊😊

• @Umut-Şele ya açıkçası realist davranmak da yarar var 1000 e kadar veya en azinda 1500 e kadar dağıtılsa bile iyidir evvelsi senelere kontrol ettiğimde benim numarama genelde kasım veya aralık gibi verilmiş hep acelem yok para biriktirmeye çalisiyorum hali hazırda ama covid olsun dış politikalar olsun biraz gözümü korkutmuyor değil

Genelde mailler aynı gün içinde mi yoksa devam eden 1 2 gün içinde mi dağıtılıyor?

• ⭐⭐⭐

@Seher-Yvz-Gülsever danışmanlık alıyorsunuz buradan zaten şu anda. Ama derseniz ki ben saçma sapan iş bilmeyen firmalara para vermek istiyorum o zaman tercih sizin. O firmalar bile burayı takip ediyor ama haberiniz olsun

• @symbi0te covid durumu herkesi haliyle tedirgin ediyordur muhtemelen , haftaya pazartesiden itibaren dağıtım başlayabilir bakalım

• ⭐⭐

@Umut-Şele sen ev bak hocam. 😁

• ⭐⭐⭐

@symbi0te aynı gün içinde dağıtım yapıldığıda oluyor ama bültenden sonra 1-2 gün geçtiği zamanlarda oldu

• @Emre-Kurtulmuş teşekkür ederim

• @Umut-Şele garanti aldın ettin demiyim büyüsü bozulmasın ama umarım en yakın zamanda mail alırsınız hocam

• @selamibasaran Şansıma ablam amerikada yaşıyor ev iş her şey hazır da işte 🤣

• ⭐⭐⭐

@yunoxxw hangi konuda aynı tas aynı hamam dediniz anlayamadım ama Artış olmamasından bahsediyorsanız zaten yüksek bir cutoff ile başlanmıştı onun için ufak bir artış olması gayet normal önceki seneleride inceleyebilirsiniz bunla alakalı. Bültendeki rakam açıklanırken adamlar bürün konsoloslukların gidişatını göz önüne alarak ona göre sayı belirliyorlar, bunu daha öncede yazmıştım burada galiba, bu bültenin hızlı artması sizler için pek iyi bir şey değil Ankaranın bülteni baya geriden takip ettiğini hesaba katarsak şu an sizler için iyi bir durum aslında fazla uçmaması bültenin

• @symbi0te inşallah hepimiz sorunsuz bir sene yaşarız mutlu mutlu 😂

• Kasım ayı bülteni EU 5000 olarak açıklandı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |