DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @misha90 maalesef 30'u rahat görür gerisini bilmiyorum, 30'u da geçmesi ihtimali de yüksek ama. 🤷🏼♂

• .......dolar 30 uda 50 yide bulur, dususun onlenmesi cok zor, devletin bir seyler uretip dis piyasalara satmasi lazim.bir zamanlar yurda doviz getiren gurbetcilere cok hurmet gosteriyorlardi.

• Twitter da bir soylenti dolasiyor; yurtdisinda yasayan TC vatandaslarindan bir defaya mahsus $1000 veya 1000 Euro vergi alinsin diye. 😲😲

• @MySea iyi bilirim o bir defaya mahsusları 😂 😂 aslı varmı acaba, MTV den de ikinci vergiyi alacaklar, buda onun gibi bişey olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea laf dönüyorda ne hakla isteyecekler ?

• @Rhonster TC vatandaşı olmanın sorumlulukları diyelim ona 🤔 Her canlı vergiyi tadacaktır

• @Uçan-hollandalı Yani insanlar ben yasadıgım ülkede zaten vergimi veriyorum oraya tatil yapmaya geliyorum diyebilirler. Buna karsılık olarak da sen ozaman vergi vermeyenlerin oy kullanmasını veya vatandaslıgını alırım gibisinden bir şey yapabilirsin. Bu durumda Türk vatandaşı kalacagını sanmıyorum gerçi 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Uçan-hollandalı hala imkansız 🙂

• @misha90 Bir ülke düşünün halkına zorla GSS prim borcu çakan, bunların yaşandığı yerde herşey olabilir. Bu arada şakasız dediğin şey bile faaliyete geçebilir 🤣🤣

• @Uçan-hollandalı daha rahat bir yaşam için amerikaya gidiliyor bu seferde hala türksün verdi ödeyeceksin konusu dönüyor. İlginç gerçekten.

• Yurtdışında yaşayan 10 milyon Türk vatandaşı olsa, 1000 er dolar verseler 10 milyar dolar eder. Bizim döviz açığımızın yanında devede kulak. Hiç bir işe yaramaz. O yüzden zannetmiyorum öyle bir topa gireceklerini.

• @myna Verginin vergisini bulan Türkler için az bile, zaten 5 sene daha yola devam edilecek. Bu işin sonunu çok merak ediyorum, seçim akşamı "ahaha nasıl koyduk ama" diyen tek hücreli amipler şimdiden zırlamaya başladı. Acımıyorum beter olsun i*neler

• @Uçan-hollandalı bizi alıp ibretlik millet diye tarih kitaplarında konu edinsinler ne diyim

• @myna Modern Türkiye tarihi yurtdışında ayrıca verilmesi lazım zaten, bu kafasızlığa ve öngörüsüzlüğe tanıklık etsinler. Bir başkan düşün, dolar euro altın son hızda yükseliyor bizim beyefendi kalkmış "Onların doları varsa bizim allahimiz var" hay ben senin allahinin. Diyecek bir şey bulamıyorum artık

• @Uçan-hollandalı benim de var borcum ödememe kararı verdim saçma sapan işler 😃

• @misha90 Her yıl vergi borç affı geliyor ödememek daha iyi aslında en azından insan kendisinin enayi yerine koyulmadığını biliyor🤣🤣

• Yaz sezonu böyleyse eylül ayında 32-33 bandına selam çakar.

• @Rhonster Umarım 5.8 TL den sonra yatırımlara başlamışsınızdır 🙂

• @Rhonster bizden mtv yi fazladan alirken nasil aliyorlarsa bence onlardan da alabilirler. Hak hukuk yok ne de olsa... derebeyligi gibi dedim olacak mantigi...

• ⭐⭐⭐⭐

@gkmn yurtdışında yaşayan birinden alamazlar işte. zaten ABD de vergi ödüyorum birde bunların refahı için mal gibi ödememi yapacam işlerine baksınlar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.6k

| | | |