DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yıldıray81 hayır açtırmadık. Biz dosya taşıma için Mayısta cevap aldık. Belki de Ankaradan haziran temmuz gibi cevap gelebilirdi. Ama bunu bilmiyoruz. Biz ihtimale bırakmak istemedik. İmkanımız varken Viyanaya mail attık

• @Borankartl Tebrikler 🎉

• @beyzakr Teşekkürler 🙏🏻

• Yasaklı

@Yıldıray81 vizeniz hayırlı olsun ABD de başarılar

• @Sinem-Özdemir-Güvercin Yeni yaşamınızda bol şans diliyorum. Zorlu bir süreçten sonra approved olmanın keyfini çıkarın 🙂

• @SeyfettinB teşekkürler, sizlere de bol şanslar dilerim

• @Borankartl teşekkürler

• @Serkan-YILDIZ vizeniz hayırlı uğurlu olsun, Amerika’daki hayatınızda başarılar diliyorum.

• @Borankartl hayırlı olsun kardeşim. bahtında yolun da açık olsun. tekrar tebrik ediyorum..

• @SeyfettinB bey vizeniz için tebrik ediyorum Amerika'daki hayatınızda başarılar diliyorum

• @heycan tebrik ediyorum Amerika'daki hayanızda en içten dileklerimle başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun.

• @zeynomistan vizeniz hayırlı uğurlu olsun umarım Amerika'daki hayatınız daima güzel ve mutlu geçer 🙂

• @Sinem-Özdemir-Güvercin Vizeniz hayırlı olsun, yeni hayatınızda başarılar 🙂

• @evrimooloji vizeniz için tebrik ediyorum umarım Amerika'da daima mutlu ve mesut olursunuz, başarılar 🙂

• @lumos tuğba hanım öncelikle emekleriniz için çok ama çok kez teşekkür ediyorum. Sonrasında ise Amerika'daki hayatınızda başarılar diliyorum, umarım her şey yolunda gider 🙂

• @makaron mülakat gününüz için başarılar diliyorum, iyi haberlerinizi bekliyoruz.

• @warmgrey yolunuz açık olsun çok güzel bir anlatı olmuş. Umarım Amerika'daki ilk günleriniz keyifli geçiyodur :))

• @yigitberberoglu tebrik ediyorum, Amerika'daki hayatınızda başarılar diliyorum.

• @Tahsin-Sav Tebrik ediyorum, Amerika'daki hayatınızda başarılar.

• @Neslihan-Yaşar vizeniz hayırlı uğurlu olsun bol şans diliyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |