Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Famel desteğiniz için çok teşekkür ederim.

• @denizci10 kötü insanlar her zaman varlar ve olacaklar bence siz şuna odaklanın; ben ve benm gibi bir çok insana yol gösterdiniz sizin sayenizde cesaretlenip ciddi adımlar attık. sayenizde hiç bilmediğimiz çok hayati konuları bilgileri öğrendik. bizim gibi yol arayan insanlara ışık oldunuz. Kendi adıma çok teşekkür ederim. Biz kendi içimizde sizden hep hayır duasıyla birlikte bahsediyoruz. Lütfen olumsuz yorumları kötü insanları değil, yol gösterdiğiniz yardımcı olduğunuz yeni bir hayat sunduğunuz insanları görün duyun...

• ⭐⭐

@denizci10 maalesef bizim toplumun bir kesiminde böyle bir huy var. biri yeni bir işe atıldığında veya karar aldığında onun tam tersi çıkması ve kişinin zor durumda kalması için hunharca eleştirir ve sonra "bak işte ben demiştim" demek için pusuda bekler. şüpheyle bakabilir insanlar bu normal, yapıcı eleştirileri ve soruları anlarım ama hepsinin bir sınırı var. meraklı olmak sorgulamak ayrı , kötü niyet ayrı şeyler. ben sizin web sitenizi inceledim gayet açıklayıcı sayfalar dolusu bilgi eklemişsiniz. işlem boyunca doldurulan formlar, teknik terimler ve vize istatistiklerine kadar epey geniş bir içerik var. daha vize türünün / sürecin ne olduğunu bilmeden, okumadan yorum yapan o kadar çok kişi var ki. ortada gerçek bir sorun yokken böyleler, bir de olumsuz bir durum yaşansa kim bilir neler söylenir. gerçekten zor bunlarla mücadele etmek. sizlere işlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum, umarım her şey dilediğiniz gibi olur.

• ⭐⭐

@denizci10 Merhaba. Neler oldu anlamadım ama bildiğim bir şey varsa o da insanlara büyük katkınız olduğudur. "Paylaşılmayan bilgi bilgi değildir" diyerek devam etmenizi diliyorum.

• @denizci10 sizin yaşadığınız tecrübeleri, edindiğiniz bilgileri emek vererek bu forumda paylaşmanız sayesinde yazılarınızdan çok bilgi edindim. O yüzden bu mesajınızı okumak biraz üzdü beni. Tabii ki densiz ve hadsiz insanlar her alanda karşımıza çıkabiliyor maalesef. Keşke görmezlikten gelebilseniz ve paylaşımlara devam edebilseniz. Saygılar.

• ⭐⭐⭐⭐

@feuerx çok teşekkür ederim desteğiniz için.

• ⭐⭐⭐⭐

@serel çok teşekkür ederim. şimdi yazılanları okuduğum zaman gerçekten duygulandım. bu kadar insana dokunduğumu ve etki ettiğimi bilmiyordum. amacım asla ilgi çekmek değildi bunu yazarken de. sadece bana burada 3 günlük kişilerin dolandırıcı derken kimsenin destek olmaması beni üzmüştü. demek ki pire için yorgan yakmaya gerek yokmuş teşekkür ederim size ve destek olan herkese.

• ⭐⭐⭐⭐

@tufank çok teşekkür ederim. Sizin de çıktığınız bu yeni yolda başarılar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

• ⭐⭐

@denizci10 teşekkürler 🙏

• @denizci10 Çok fazla değil sadece 2021'den itibaren bu forumun takipçisi olarak sizi buradaki iletilerinizden tanıdım. Herkese bilginiz dahilinde cevaplar verip yardımcı olduğunuzu gördüm. Hatta şirketinizle alakalı çok fazla bilgi edinmeden kötü yorumlar yapan kişilerin farklı başlıklar altında sorulan sorularına bile yine bilgi paylaşımı yaptığınızı da gördüm. O yüzden pireleri çok fazla kafanıza takmayın, aldırış etmeyin. Çünkü her zaman olacaklar. Sizi ve sizin neler yaptığınızı bilenler biliyor zaten. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@trivolley çok teşekkür ederim değerli desteğiniz için.

• @denizci10 Orçun Bey bizi bilgilerinizden ve tecrübelerinizden mahrum etmeyin. birçok arkadaşın yazdığı gibi ne olduğunu bile bilmiyoruz, sanırım başka bir başlık altında olan konuşmalardan dolayı böyle dediniz. meyve veren ağaç taşlanır diyip geçelim. selamlar

• ⭐⭐⭐⭐

@ilker321 çok teşekkür ederim İlker Bey.

• @denizci10 ara sıra tartışmalarımız olsa bile düzgün birisiniz, bana da yardımcı olmuştunuz.
    boşverin millet ne yaziyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@charon çok teşekkür ederim. Önemli olan tartışma değil saygı. Ne kadar tartışsak da siz saygınızı kaybetmediniz. Bu benim için yeterlidir. Desteğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

• @denizci10 Orçun Bey ben forumda sadece bu sayfayı tamamen okudum ve inanılmaz bilgiler kazandım. giderken yanımızda götürmemiz gereken kritik eşyalardan tut orada banka hesap açılışına kadar notlarımı aldım yetmedi gözde hanımla online da görüştük ve ücretsizdi bu da sayenizde oldu. yani bana direk dokundunuz bilgileriniz paylaşımlarınız çok değerli vaktiniz de öyle tabi ki sadece size bu ithamlarda bulunanlar haksızlık etmiş canınızı sıkmayın mücadelenizde başarılar dilerim.

• ⭐⭐⭐⭐

@mesut1905 çok teşekkür ederim desteğiniz için.

• @denizci10 sizi yedirmeyiz yok öyle dünya, birkaç kişiye papuç bırakmayız 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@sametyavuz çok teşekkür ederim. estağfurullah😂

• @denizci10 Orçun Bey, bu sayfada ve hatta bu başlıkta emeğiniz çok. Açıkçası ailecek Amerika'ya gelme fikrine karşı beni cesaretlendiren bir kaç kişiden birisiniz. Kötü yorumları görmedim aslında görsem destek olurdum seve seve. Ama belki yaptığınız yeni işiniz sebebiyle olabilir. İnsanımız hep olumsuza odaklanır, siz de bilirsiniz. Her tezlerinizi çürütmenizi isterler. Akıllarına yatmayınca da hemen bir kulp bulurlar. Bence sadece bu platformda değil hayatınızın her anında bu gibi kişiler olacaktır, kulak tıkayıp devam etmek en iyisi.
    Hem sizi saçma sorularımızla bezdireceğiz daha, hemen gitmeyin 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |