Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @trevorphillips Olsaydı buna sevinenlerden biri de ben olurdum, şimdi eşitlik sağlanması adına pasaportu da kaldırdılar. Kazanan şahıslar her halükarda para gösterecek ve öyle 100-200 dolar değil sonuçta. İlk başvuru için temsili bir şey alınması gerekiyor, ki başvuran kişilerin niyetlerini belirtmesi lazım. Belki herkes bu temsili ücreti vermek istemeyebilir veya durumu yoktur o an veremeyecek durumdadır, ancak kazandıktan sonra daha büyük paralar verileceğini bilen insan için sorun olmayacağını düşünüyorum. Bu yüzden eşitlik her konumda iyi olmuyor, tıpkı komünizm sistemi gibi; kağıt üzerinde kusursuz dursa da pratikte tam bir fiyasko

• Bence de ücretli olsaydı belki çok gereksiz kişiler başvurmaz ve bu sayede istekli olanların şansı daha yüksek olur

• Bence de küçük bir miktar da olsa ücret alınmalı. Ayrıca pasaport şartı kalkmamalıydı. Eşit şart falan hikaye… Sen zaten ufak miktarları karşılıyamıyorsan, pasaport çıkarttıramıyorsan US’e nasıl gideceksin? Orada nasıl yaşayacaksın? Öylesine başvuranmı dersin, heyecan olsun diye başvuranmı dersin, çıkacakmı diye meraktan başvuranmı dersin… Çevremden o kadar çok duyuyorum/görüyorumki…

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |