Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Lifepark-0, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Prm-oguzhan Ben söyledim 🙂 Sizin CN number 2k larda hocam siz kolay alırsınzı. Asıl biz alabilir miyiz ona rağmen umut fakirin ekmeği 😁

Alırız hocam inşallah hakkımızda hayırlısı olsun günler geçmiyooor çıkmaz diye başvurduk çıktı nasip 😅😅

• ⭐⭐

@Prm-oguzhan Yılbaşında Amerikadasın. Keyfine bak.

• Yasaklı

@selamibasaran, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Prm-oguzhan Yılbaşında Amerikadasın. Keyfine bak.

İnşallah hocam

• Herkese selam,

Ben DV-2024 talihlisiyim. Sormak istediğim husus; şuanda 2. evliliğim. Önceki evliliğime ilişkin vize görüşmelerine veya KCC'ye göndermem gereken bir evrak var mı? Sanırım boşanmaya ilişkin mühürlü mahkeme kararı veya nüfustan bir belge alınıyormuş ancak bu konuda bilgili bir kimse yardımcı olabilirse çok sevinirim.

• Merhaba ben bu seneki greencard çıkanlardan biriyim.

İlk formu gönderdiğim de pasaportum yoktu sonrasında pasaportum geldi. Bende dün kcc ye mail attım. pasaport bilgilerimi güncellemek istiyorum diye. Ama formu güncelleyince mülakat tarihi ileri atılıyormuş diye internette bir iki yerde yazılar okudum.
    İnternette mülakat tarihi açıldıktan sonra güncelleyin tarzıdan yazılarda gördüm.

Ben süreçte tekrardan mail atıp formu açtırmak istemiyorum gibi bir mail atayım mı ? Veya form açılmasına rağmen güncellemezsem hala submit gözükür mü ? Yada form açıldıktan sonra pasaport numaramı girsem formu tekrar göndersem çok mu geç kalırım.

Bu süreçte ne yapmam gerekiyor acaba.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@yakupdmrr Dw2024 green card lotary aşamaları sayfasından bu soruyu sorun. Burası sohbet odası olduğu için bilgisi olan adminler orada cevaplıyorlar

• Merhaba benim sene ne zaman basliyor green card çekilişleri?. Tarih ogrenebilirmiyim?

• Benim farklı bir sorum var. Merhaba. Daha önce lottery ile başvuru yaptım çıkmadı. Ama benim oğlum ABD vatandasi orda doğdu. Şu an 22 yaşında. Annesi olduğum için bana green card başvurusu yapabilir mi?

• gc çıkmayan günlerce tekrar kontrol eden arkadaşlar hangi köşede ağlaşıyoruz?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@buklet, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese selam,

Ben DV-2024 talihlisiyim. Sormak istediğim husus; şuanda 2. evliliğim. Önceki evliliğime ilişkin vize görüşmelerine veya KCC'ye göndermem gereken bir evrak var mı? Sanırım boşanmaya ilişkin mühürlü mahkeme kararı veya nüfustan bir belge alınıyormuş ancak bu konuda bilgili bir kimse yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Tebrikler. Sorularınızı bu başlıkta sorarsanız net cevaplar alabilirsiniz. Burası sohbet odası olduğu için adminlerimiz sorunuzu görmeyebilir.

• ⭐⭐

@yakupdmrr, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba ben bu seneki greencard çıkanlardan biriyim.

İlk formu gönderdiğim de pasaportum yoktu sonrasında pasaportum geldi. Bende dün kcc ye mail attım. pasaport bilgilerimi güncellemek istiyorum diye. Ama formu güncelleyince mülakat tarihi ileri atılıyormuş diye internette bir iki yerde yazılar okudum.
    İnternette mülakat tarihi açıldıktan sonra güncelleyin tarzıdan yazılarda gördüm.

Ben süreçte tekrardan mail atıp formu açtırmak istemiyorum gibi bir mail atayım mı ? Veya form açılmasına rağmen güncellemezsem hala submit gözükür mü ? Yada form açıldıktan sonra pasaport numaramı girsem formu tekrar göndersem çok mu geç kalırım.

Bu süreçte ne yapmam gerekiyor acaba.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Tebrikler. Sorularınızı bu başlıkta sorarsanız daha iyi olur. Yoksa adminler sorunuzu burada görmeyebilir.

• Merhaba bizim case no 9××× hemen çocukların pasaportunu çıkartıp mayıs 12 gibi ds 260 formunu doldurup gönderdik sizce mülakat alabilirmiyiz

• Merhaba benim case numaram 9××× lerde çocukların pasaportunu çıkartıp hemen ds 260 formunu doldurup gönderdik sizce mülakat alabirmiyiz

• ⭐⭐⭐

@PinarB evet IR5 türünden başvuru yapabilir sizin için

• ⭐⭐

@istanbul-55, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba benim case numaram 9××× lerde çocukların pasaportunu çıkartıp hemen ds 260 formunu doldurup gönderdik sizce mülakat alabirmiyiz

2024 talihlisi misiniz

• @istanbul-55 Bunu kimse bilemez benim imzama bakarsanız mülakat aldım ama temmuzda geçen sene arkadasım aynı case ile martda aldı. Süreci iyi analiz edin özellikle ocakdan subatdan sonra.

• @Serap-2 Evet

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |