DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hope123 size mülakat tarihi vermediler mi daha?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reaves sıranız gelirse çağırırlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@betulxk gerekmez. orada sorulan zaten covid aşıları değil. o sorunun türkiye'de yaşayanlar için bir ehemmiyeti bulunmuyor.

• Arkadaşlar acil yardım gerek. başvuru yaparken ki mail adresime kesinlikle ulaşamıyorum. ancak ds 260 formunu doldurmaya başlamak için case number filan bilgilerim var. başvuru sırasındaki mail adresime olmadan ds 260 formu doldurma mülakat tarihi takip etme ya da gerektiğinde ds 260 formunu değişiklik için açtırma gibi işlemleri yapabilir miyim? başvuru sırasındaki mailim olmadan süreci tamamlayabilir miyim ? Çok önemli lütfen...

• @selamibasaran 9 Haziran'da mülakatım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Adnan öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.
    DS260'ı güncel mail adresiniz ile doldurun yeterli. başvuru yaparken kullanılan mail adresinin bir önemi yok, DS260'dakini dikkate alacaklar.

• ⭐⭐

@hope123 O zaman hayırlı olsun.Başarılar dilerim mülakatta.

• @selamibasaran Teşekkürler. Darısı size ve isteyen herkese 🙂

• Herkese selamlar, mülakat yerini Ankara yaptım ama Bükreşte yaşıyorum. Bükreşte daha önce mulakata giren oldu mu ? okuduğum kadarıyla viyena tarzı ülkelerde mulakat tarihi daha erken verilmiş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Doğuş-Aytekin orada ikamet ediyorsanız neden ankara'yı seçtiniz, özel bir sebebi var mı?

• @ipman Cevabınız için çok teşekkürler! Başka bir Schengen ülkesinde vize randevusu talep edersem sağlık muayenesi, banka dokümanı gibi gereklilikleri Türkiye'den temin etmem kabul edilir mi bu konuda bir bilginiz var mı acaba?

• @gucarslan uğur bey ben de sizinle ilgili bir şey merak ediyorum özel olmazsa. İmzanızda vize beklediginiz yazıyor ama sanırım başka bir yerde de amerikada ikamet ettiğinizi gördüm gibi 🙂 Hikayenizi merak ettim

• Dv lottery de ki cs number neye göre belirleniyor yani 100 olani da var 1000 fe var 10000 binde var yani çıkan kişiye rastgele atanması mi başvuru sırası mi yoksa kişinin yaşi mesleği tecrübesi gibi durumlara etken olan durumlar varmı yoksa 55 bin kişiden sırayla çekilen kura sırası mı sisteminin belirledigi

• ⭐⭐

@ezgillc sağlık raporu ilgili konsolosluğun anlaşmalı olduğu klinikte yapılıyor. Konsolosluk sitesinde yazıyor. Diğer dökümanların ingilizcesini isteyecektir konsolosluk. Arama kısmına dosya taşıma yazıp mülakat tecrübelerini okursanız fikir edinirsiniz.

• ⭐⭐

@symbi0te Tamamen şans başka bir etken yok. Adı üstünde lottery.

• ⭐⭐

@ezgillc Sağlık muayenesi için her konsolosluğun websitesinde anlaşmalı klinik bilgisi mevcuttur bu muayeneyi orada olmanız gerekmekte. Banka bilgileri , kimlik bilgileri vb belgelerinizi ülkenizden alıp ingilizce tercümesini götürebilirsiniz.

• Merhbalar, benim case numberın 16 k civarlarında sizce tahmini ne zmana mülakat tarihi alabilirim? Yada alabilir miyim? Geçen yılın kayıtların abaktığımda 16 k da mülakat alan da var alamayan da var ama çok daha büyük numaralara da mülakat vermişler nedenini tam anlamadım

• @achillesoag Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

• @selamibasaran Yanıtınız için çok teşekkür ederim. Mülakat tecrübelerine bakacağım mutlaka.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |