Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77 yok hocam ben türkiyedeyken o 20-25 bin doları kazanmaktan bahsediyorum, yaşım 18 o yüzden sıfırdan sayıyorum kendimi 🤣

• @Özgür-Can O yaşlarda çok zor evet. Ödemeler "eb3vize" için 5000+5000+10000 şeklinde oluyor. 3 taksit şeklinde

• ⭐⭐

@Özgür-Can herşey olur... senin şansın daha yüksek 10 sene sonra kazanmış olsan bile yep yeni bir hayat sana şansın yüksek yılmadan devam et başvurmaya bir yandan da para biriktir

• @emrsvt yapacak daha iyi bir şey yok bir kaç yil çalışır aileden ve akrabalardan üç beş bir şey topladı mi niye olmasın

• @debbieLA77 Açıklamada 1 yıl zorunlu o firmada çalışıyorsun sonrasında özgürsün istediğin işte çalışabilirsin 5. yılda vatandaş olabilirsin sadece 1 yıl o işe katlanmak gerek

• @Sabri-FT İmkan varsa tabiki sonuna kadar değerlendirilebilir. Ben zaten gözü kararttım kendim içim 🙂

• @emrsvt Sadece merak ettiğim şu ki, hiç bir şekilde adli sicil kaydım yok tertemiz bir vatandaşım bulaşıcı hastalığım yok vs. yüzde yüz sonuç alabilir miyim sonuç olarak 400 -500 bin tl para harcanıcak.

• @justozkan Hocam ben firma temsilcisi değilim ama sadece kendi araştırdığım karadını söyleyebilirim.

Her vizede olduğu gibi bu vizede de bir risk var. Mesela size DV lottery çıksa Mülakata gelene kadar kişi başı ortalama 1000$ harcayacaksınız ve Mülakatta Elenme riskinizde var.

Ama tüm süreç göçmenlik avukatları ile yürüdüğü için, nerede nasıl davranacaklarını çok iyi biliyorlar. Sizden kaynaklı bir sebep olmadığı müddetçe red yeme olasılığınız olduğunu düşünmüyorum.

• @emrsvt siz başvurdunuz mu acaba ? yazılanları tam takip edemedim.

• @justozkan henüz değil DV2024 ün sonuçlanmasını bekledim. Araştırmalarımı yapıyorum Birden fazla firma mevcut avantaj dezavantajları değerlendiriyorum. Arabamıda satış çıkarıyorum 🙂

• @emrsvt Tecrübelerinizi buradan paylaşırsanız çok mutlu oluruz hocam, benimde 12 bin dolar gibi bir birikimim var geri kalan miktarı ayarlamaya çalışacağım. Artık Green cardın şansa çıkmasını bekliyemeyeceğim.

• ⭐⭐

@justozkan aynı soruyu bende soruyorum:) tabi şimdilik bu paranın karşılığı bu seçimlerden sonra ne olur bilinmez:)

• @emrsvt o zaman sizin için şimdiden hayırlısı olsun bu kararinizla güzel bir hayatın ilk adımını atmış oldunuz
    Darısı bize🙏

• @debbieLA77 aslında çok para değil hocam birde aşama aşama ödeyeceğiz ama işte dolar patlarsa korkuyorum iyice ulaşılmaz olur.

• @justozkan Tabiki paylaşırım.

Maddi olarak ben hazırım, sadece benim 2 yıl gibi bir süre Türkiye simulasyonunu kaldırmaya takatim kalmadı.

O yüzden Kanada içinde koşturuyorum. 5-6 ay gibi bir sürede ülkeden çıkabilirsem EB3 için 2 yıl beklemek koymaycak. ( Canada olsa bile benim için bi Amerika değil o yüzden eninde sonunda o Green Card ı alacağım )

• @justozkan patlayacak zaten ama ne kadar patlar onu bilmiyorum, ekonomistler en az 25 diyorlar, en az o da.

• @justozkan Paranızı dolar olarak saklayın 🙂

• @justozkan doların uçmamasi için duadan başka bir şey gelmiyor elimizden burası sonuçta Venezuela dur yanliş oldu Türkiye demek istedim🙂

• @emrsvt canada vizesini nasıl aldınız yada alacaksınız

• ⭐⭐

@justozkan inşallah olmaz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |