Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar yine ben 🙂

• Evet yine dönüp dolaşıp buraya geldik pasaport şartının kaldırılması gerçekten gitmek isteyenlere darbe oldu. Biz geçen sene inşallah başvuru ücreti gelir diye beklerken pasaportun kaldırılması, meksika mülteci krizi bu işi hepten yokuşa soktu artık nitelikli göçmenlik türüne geçiş yapsalar bari yada alternatif bir çözüm gelmeli. Sözde kota yükselecek dediler o da yok nasıl olacak bilmiyorum ama ben de yıldım artık

• Bu son denemem son başvurum du yine olmadı ne diyeyim sağlık olsun hayırlısı böyleymiş demekten başka elden gelen birşey yok. İltica başvurusu yapanlar, yurtdışında yaşayan Türklerin başvurması, statü değiştirip geri dönmeyen insanlar vs türk nüfus arttıkça kazanmak her sene daha da zor olacak. belki bir zaman sonra başvuru bile yapılamayacak kimse bilemez.o nedenle çok umutlanmamak hayal kurmamak gerek.dilerim herkesin hayalleri birgün gerçeğe dönüşür. THE END

• ⭐⭐

Bu odanın bir şeyi eksik eksik diyordum şimdi buldum. Sayaç yok 😆

• DV-2024’ün açıklanmasına yarım saat kala ilk seferde tek atamama ihtimaliyle yerimizi önlerden alalım demiştik ve tek atamadık burdayız 🙂 herkes için hayırlısı olsun ne diyelim denemeye devam. Ama çoğumuzun ortak görüşü olan şu pasaport zorunluluğu umarım gelir de biraz daha umutla başvururuz. Önümüzde başvuru ve sonuç olmak üzere iki duraklı koca bir sene var daha çook muhabbet ederiz bu odada. Herkese mutlu günler diliyorum.

• Merhabalar, DV2026 sohbet odasında görüşmek üzere 😃

• Dostlarımıza selam verelim, yerimizi alalım.

1. yıl için yine yerimizi aldık. Vazgeçmek yok ama sadece çekilişe bel bağlamak ta yok !!!

• Forumdan ayrılmadan önce son olarak şunu da yazmak istedim. Amerika Dışişleri Bakanlığına toplu olarak mesaj atarak pasaport şartının yasal olarak geri gelmesi, çekilişin eskiden posta yolu ile yapıldığı için sürenin uzun olduğu ancak artık elektronik ortamda yapıldığı için sürenin kısaltılması yada çekilişin yılda iki kere yapılması, çekilişte verilen sayının artması ( ilticaya 80 bin kota ayrılırken green varda 55 bin kota ayrılması eşitlik ilkesine aykırı onlarda sonuçta göçmen statüsü alıyor), konsoloslukların ülke kotasının tamamına randevu vermemesi, sıra numarasına Göre randevu verilmesi gibi konularda atılacak mesajlar belki green card çekilişinin bir düzene girmesini sağlar. Elbette bu konuda faydası olup olmayacağını site yöneticileri daha iyi bilir.

• Ne olacak bu iş? Yıllar geçiyor...

• Telegram grubu var diye duydum nasıl katılabilirim?

• @crazycells @gucarslan merhabalar. kazanıp kazanamadığımıza bir turlu bakamıyoruz. sürekli aynı hatayı alıyoruz. Baska yaşayan varmı acaba. bilgilerimizin doğruluğundan eminiz. defalarca kontrol ettik.
    Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

• merhaba yerimizi alalım umutlar 2025 e kaldı artık.

• Evet yerimizi alalım ve totem yapalım belki 2025 bizim senemizdir 2024 olmadı malum 🙄🤔

• geldik bakalım gene..

• ⭐⭐

Yine Amerika’nın A sını araştırmayan , DS260 formu ne ya diyenlere çıkmış ( Forumdakiler hariç) ben kafayı yerim bu gidişle , napsam hafıza yitirip hiç birşey araştırmadan başvuru mu yapsam , hayır bide neyse bi daha ki sefere dediğimiz sürece 1 yıl var 😑

• @maestro, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

merhabalar. kazanıp kazanamadığımıza bir turlu bakamıyoruz. sürekli aynı hatayı alıyoruz. Baska yaşayan varmı acaba. bilgilerimizin doğruluğundan eminiz. defalarca kontrol ettik.
    Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Last name kismina soyadinizi yaziyorsunz degil mi?

• @gtx295 evet

• artık ingilizceye ağırlık verip ieltse hazırlanmaya başlamayı düşünüyorum belki iyi puan alırsam orada da şansımı denerim

• Arkadaşım her sene kendi ve eşi için başvuru yapardı ve çıkmazdı.Sonra 2018 de sanırım pasaport şartı getirildiği sene başvurdu 2019 mayıs ayında hem kendine hemde eşine greencart çıktı.simdi 3 yıldan fazladır orada. demem o ki bu pasaport şartı gelmeden çıkması süper lotonunu çıkması gibi birşeye dönüştü.buna bağlı olarak her sene çıkma ihtimali daha da düşecek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |