Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Riethian, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@Chromium Çok bel bağlamadan her yıl başvurun. Benim yaşım 43. 50 yaşıma kadar zaman verdim kendime :)) Hele yaşınız 20-30lardaysa yolun daha çoook başındasın. Ense karartmaya gerek yok. Hayada devam, denemeye devam.

Siz benim gelecekteki halim gibisiniz ya. 20 senedir başvuruyorum çıkmıyor yazacak gibi hissediyorum ben de. Şurada 10'a ne kaldı 20'ye de ulaşırım bu hızla.

• @Chromium hehehe öyle düşünme. Neyin ne zaman kapıyı çalacağı belli olmaz. Bekarsan arkadaşlık kovalamak gibi bir şansın da var :)) Farklı yolları da deneyebilirsin 🙂

• ⭐⭐

@Riethian, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

@Chromium hehehe öyle düşünme. Neyin ne zaman kapıyı çalacağı belli olmaz. Bekarsan arkadaşlık kovalamak gibi bir şansın da var :)) Farklı yolları da deneyebilirsin 🙂

Valla 7 arkadaş daha başvurdu benimle. Hepimiz 0. Bir kişiye bile mi çıkmaz. Hani en azından şöyle kanlı canlı çevremden birinin GC ile gittiğini bile göremedim. Yemin ediyorum GC diye bir şey aslında yok büyük bir internet komplosu deseler inanacağım artık kafayı yedim.

• 9 .kez başvuru yapıcaz bakalım..seneyede çıksın artık yeter vallahi

• Haziran ayında turist vizesine başvurmuştum İstanbul konsolosluğuna görüşmeye gittim ne evraklarıma bakıldı ne de doğru düzgün beni dinlediler vize onaylanmadı ben de görevliye kızdım verdiğiniz bu kararla büyük bir mağduriyete sebep olduğunuzu bilmenizi isterim dedim. Çünkü çok acil gitmem gerekiyordu ve insani bir durum söz konusuydu. O an aklıma Masaki Kobayashi nin Harakiri filminde anlatılan hikaye geldi görevli vize vermemek için zaten koşullu gelmişti ve çok basit bir şekilde ret verdi. Bu görüşmeden sonra başka hangi yolla gidebilirim diye düşünürken bari çekilişe katılıyım dedim hayatımda ilk kez çekilişe katıldım ve şimdi baktım görüşme için hak kazanmışım. Yeşilkartforumda anlatıldığı gibi başvuru yaptım forumun büyük bir hizmet yaptığını düşünüyorum emeği geçenlere teşekkür ederim. Çekilişte hak kazanamayan arkadaşlara gelecek yıl için bol şans dilerim.

• @Sumru-Birkm

Sn @Sumru-Birkm
    Tebrikler! Hayirli ugurlu olsun!

Imzanizi guncellemeyi unutmayin (link asagida, imzamda).

Sizi soyle alalim:

DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Surecinizi kolaylikla tamamlayip ABD ilk girisinizi tez vakitte yapmanizi dilerim.

• ⭐⭐⭐

1. Yılım ve yine çıkmadı 😢
  • ⭐⭐

Henüz 2 oldu

1. yılda da HNBS …

Ben o GreenCard ı alacağım. Ama galiba Loto ile olmayacak

• @dytmelek neyseki Amerikadasınız 🙂

• ⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

Dört sefer beş olmaz umarım ne diyeyim.

8 oldu bile. Seneler ne çabuk geçiyor. 9. başvuruyu yapacağız.

Eski mesajımı görünce üzüldüm şansızlığıma.

1. Sene olacak 🙂

• 2 oldu daha yakalıyamadım

• 2023-2024 X2 Başvuru sonuç hüsran , Ama bu sene DV2025 bana çıkacak adım kadar eminim

• imza ya 1 yıl daha eklendi 🙂

• 2018den bu yana çıkmıyor 1 yıl ara verdim 2033e kadar devam

• Ne kadar zamandır başvurduğumuz kadar, kaç yaşından itibaren başvuruyoruz o da çok önemli. Ben 7 kez başvurdum ve bu yıl da çıkmadı..

11.başvuruda kazananlar ama ama benim yaş şu anda 51. Eğer 18-20 yaşlarında olsaydım eminim ki önümde çok daha uzun yıllar var diye şimdiki kadar kafama takmazdm sanırım...

• 3 Sene oldu bu sene 4. Olacak.İlk başvurduğunda liseseydim şimdi üniversitedeyim.Çıksa okulu bırakıp direk giderim muhtemelen...Ama işte ne zaman çıkacak?

1. başvuruyu yapacağım 😃
  • ⭐⭐

@Mivar, içinde söyledi: Kaç Yıldır Green Carda Başvuruyorsunuz Ve Çıkmıyor ?

3 Sene oldu bu sene 4. Olacak.İlk başvurduğunda liseseydim şimdi üniversitedeyim.Çıksa okulu bırakıp direk giderim muhtemelen...Ama işte ne zaman çıkacak?

Okulu bırakmayın diplomanızı alın. Amerika’da lisans eğitimi almak için gerekli para bayağı cep yakıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |