Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@1877ru bir problem olmaz. hali hazirda Green Card'i olmayan biri cekilise basvuru yapabilir.

Eger bu yil Green Card'i almaniza engel bir durum yoksa ya da dosya numaraniz cok buyuk degilse cekilise tekrar basvurmaniza gerek yok. (Misal, acikogretim lise son siniftaysaniz ve mulakata kadar diploma alamama ihtimaliniz varsa basvuru yapmaniz faydali olabilir.)

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@1877ru sikinti yaratmaz.

• 10.000 ve tekrar başvuruyorsun oda iyimiş.

• @1877ru sıkıntı yaşamazsınız tahminen de en geç Şubat ayında mülakatınız olur.

• Numaranız 10000 ve yine başvuru yapıyorsunuz 39000 olanlar ne yapsın bu numara ile tekrar başvuru yapmak hak yemekten başka bir şey değil bence kusura bakmayın

• Bu ileti silindi!

• Etik açıdan yeniden başvuru yapmayı doğru bulmasam da, 2019 için sabırla bekleyen ve kazanamamış arkadaşların kızmasına pratik olarak sebep yok. Çünkü geçen senenin kazananlarının tamamı haberdar olsa ve yeniden başvursa bile rakamı o kadar az oynatacak ki. Yani şansınız 1/60 iken 1/61 olacak gibi yaklaşık.
    Bu nedenle yeniden başvurana çok kızmayın 🙂
    Ben etik olarak başvurmayı doğru bulmadığımdan yeniden başvurmayacağım.

• @caglaror Green Card almamış kişilerin tekrar başvuru yapması içinde söyledi:

Etik açıdan yeniden başvuru yapmayı doğru bulmasam da, 2019 için sabırla bekleyen ve kazanamamış arkadaşların kızmasına pratik olarak sebep yok. Çünkü geçen senenin kazananlarının tamamı haberdar olsa ve yeniden başvursa bile rakamı o kadar az oynatacak ki. Yani şansınız 1/60 iken 1/61 olacak gibi yaklaşık.
    Bu nedenle yeniden başvurana çok kızmayın 🙂
    Ben etik olarak başvurmayı doğru bulmadığımdan yeniden başvurmayacağım.

Numarası yüksek olup başvuranları anlarım ama 10000 de olup başvurmakta komik oluyor gerçekten

• Evet 10.000 büyük olasılıkla Ocak-Şubat aylarından birinde cutoff içerisinde kalacak şekilde açıklanır. Aslında eski senelerdeki rakamlara erişmeyi (full current) engelleyecek her ne sebep ise gelecek seneki kurayı da engeller diye düşünüyorum 😕 Bu nedenle ne bileyim 45.000 ve üzeri değilseniz endişeye gerek yok gibi duruyor...

• ⭐⭐

Bir süredir giriş yapmıyordum ama bu başlıktakileri görünce hata etmediğimi anladım. 10000 lerde tekrar başvuru, bırakın 10bini 40000 ler bile current olacak merak etmeyin. Avrupa hep temmuzda en geç current olmuş. Siz sayılara takılmayın. Geçen sene 50 bini 30000 lerde tamamladılar diye bu senede 30000 lerde bitecek demek yanlış. Hedefleri 50000 kişiye GC vermek. Öyle herkes gitmek için can atmıyor merak etmeyin. Ağustosda Tr den sadece 37 kişi randevuya gitti bunu da bilmemizde fayda var.

• Olasılıklar gerçeklerden her zaman bir adım öndedir. Bu başlığı takibe aldım. 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |