Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese iyi geceler. Bu sene bir gram heyecanım yok greencard ile ilgili . Çok da başvuru yapmadım haluki 2 veya en fazla 3 tür.

• @GYATist valla bende 5 oldu ama ilkınden sonra unutup 1 hafta sonra baktıklarım oldu ama 5. yi eşimle ıkı ayrı basvuru yaptık o ılk basvurdugumdakı heyecan var şansım 2 katına cıktı dıyemı bılmıyorum ama oyle ıste 10 dakıakda bır foruma gırıp cıkıyorum yazılanlara bakmak ıcın fena bozdum kafayı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @umutcetnkaya

size dugun hediyesi olacak.

• Şubat ayında vizemi aldım ama Greencard çıksada kötü olmaz yani🫶🏻🙏🏻 Herkese bol şanslar..

• Merhabalar. İyi geceler. Herkes için hayırlısı olsun.

• Green card ciktiktan sonra vatandasliga gecmek icin gereken sureyi ortalama olarak bilen var mi?

• ⭐⭐⭐

@Abdullah-1 bahsettiğiniz telegram grubu forumun resmi grubundan bahsediyorsanız oraya katılmak için talihli olmanız gerekiyor

• ⭐⭐⭐

@Zelimir önerilen miktar bir kişi için 10-15K ve her bir aile üyesi için +5K

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen 5 yıl. Evlilik yoluyla GC alanlar ise 3 yıl, orduya katılırsanız 1 yıl

• ⭐⭐⭐

@Guenron evet vardı

• ⭐⭐⭐

@cml-yvz kaldığınız adresleri yazın bir çok kez daha aynı örneği verdim ama tekrar vereyim ben mesela kıbrısda okudum ve ikametimi 2 sene boyunca taşımamıştım istesem hiçte taşımayabilirdim bu durumda kıbrısda ikametim gözükmezdi ama orada okudum orada kaldım sonuçta onun için o dönemi kıbrısda olduğum adresi yazdım. Mülakatta sizden tarihçeli adres kaydınız istenmicek siz oturduğunuz adresleri yazın yeter. E devletten sadece hatırlamak için bakmayı tercih edin

• ⭐⭐⭐

@tubytube diğer gruptada söylemiştik ama oraya bakmayanlar olabilir yalan yanlış bilginiz bu grubu takip eden kişilerin aklını karıştırmaması için düzeltmiş olalım Covid Aşısı olmadan Unganlardan sağlık raporu alamazsınız doğal olarak vizenizide alamazsınız

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY siyasi sorunlar mı yoksa artan Türk göçmen midir nedeni kimse net bir şey diyemez ama zaten verdikleri sınırlı mülakat bir yaptırım olarak görülebilir bence. Numarası düşük olmasına rağmen bahsettiğiniz kişinin ankaradan mülakat alması imkansız derecesinde bir şey şu anda

• ⭐⭐⭐

@teqnoloq adres yazmak zorunda değilsin DS260da bakmayın yanlış yönlendirmesine siz. None yet yazarsınız adres kısmına mülakatta güncellersiniz. Sıranızıda etkilemez önemli olan formu submit etmeniz

• ⭐⭐

Kaldi 4 gun hayirlisi ile

• ⭐⭐⭐

@GYATist ilk sene ki başvurudan ve heyecandan sonra o olumsuz sonucu görünce gerçekleri görüyorsun ve o kadar heyecanlandıran bir süreç olmaktan çıkıyor bence. 2-3 başvuru böyle hissetmeniz için gayet normal bence

• @Emre-Kurtulmuş Evet abi ya öyle gerçekten de. Benim de ilk başvurum diye sanırım inanılmaz heyecan yaptım. Düşüşü fena olacak çıkmazsa

• ⭐⭐

Günaydınlar herkese

• ⭐⭐

5’i de bitirdik 4 gün kaldığında yazmaya başlarım diye bir totem yapmıştım. Forumdaki iletileri okumasam vaktin nasıl geçeceğini anlamayacağım. Günlük işlerimi yaparken her şey çok yavaş ilerliyormuş gibi, buraya gelip her konuyu baştan sona okuyunca zaman akıp gidiyor ve edindiğim bilgiler de yanıma kalıyor. Değer katan, destek olan herkese çok teşekkürler. Umudu buna bağlı olan, mental olarak da hazır olan herkese çıkar umarım. Kafasına koymuş, kurtuluş gibi gören için maddiyat, dil gibi şeyler bir şekilde aşılır zaten.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |