DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• heyecan yok heves yok belki bir umut ...

• 4 gün 23 saat kaldı
    Bakalım ne olacak

• ⭐⭐⭐⭐

@cml-yvz E devletin adres dökümü ne ise onu yazmanız yeterli.

• @tufank Çok teşekkürler, sorulara sizin gibi benim yerime cevap verenler olmuş ellerinize sağlık. Toy zamanlarımda birkaç karşıt yazım olmuştu çoğunu sildim ama manidar bir tanesini silmedim. Umarım sistemleri ne demek istediğimi çözebilir...

• @ibrahimasar bende azerbaycanda 2 sene kaldım ama 3 ayı resmı olarak orda gozukuyor sıkıntı olur mu olmaz mı bır turlu kestıremedım

• ikinic bir cevap alamadıgım konuda eşim azerbaycan vatandası turkıyede oturumu var sadece ona cıktıgında gurcıstanda mı gırıcez mulakatlara yoksa turkıyede mı bılgısı olan varsa tesekkurler

• ..::: Şafak 0️⃣4️⃣ :::... Ağrı🎯
    Ds-260 formu dolduracak arkadaşlara başarılar dilerim
    Gönlümünüzdekiler size hayır ve bereket getirsin 🎯

• herkes ne güzel heyecanlı ama ben nedense hiç modumda değilim. geçen sene çok hayal kırıklığını yaşadım ondan sonra her sene basvurucam ama cikar diye umut etmicem dedim sözümü tutuyorum valla helal bana 😂 olursa olur suyu olmazsa bulgur suyu 😂😂😂

• ⭐⭐

10 sayfa geriden gelmeme rağmen okurken ds260 formunu doldurma sorularından bunaldım 😃 bence dv2025 konusunu açacak olan kişi konuyu açarken konunun altında not düşsün böyle sık sorulan soruları herkes için kolaylık olur

• Yasaklı

ilk cekilisimde kazanacagimdan eminim.

• @Seyit-Aktas, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ilk cekilisimde kazanacagimdan eminim.

çok üzülürsün hacı şartlandırma kendini böyle

• herkes emin .p

• Arkadaşlar tamamiyle TAHMİNLERİNİZE dayalı olarak soruyorum. Sizce bu sene kaç bin başvuru olur ve kaç kişiye çıkar ??

• @sezgisarikas Keşke bu sene sadece deprem bölgesinden başvuranlara çıksa, ne güzel bir şey yapmış olurlar, zaten TPS programı da açıklamamayı tercih ettiler...

• Yasaklı

@tubytube, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sezgisarikas Keşke bu sene sadece deprem bölgesinden başvuranlara çıksa, ne güzel bir şey yapmış olurlar, zaten TPS programı da açıklamamayı tercih ettiler...

Deprem bölgesinde yaşıyorsunuz sanırım.
    Dileğiniz bana pek geçmedi.
    Ayrımcılık talebi gibi.
    Afrika’ daki aç insanları alsalar keşke bence de, bana çıkmamasını canı gönülden isterim.
    Deprem bölgesindeki insanların ülke değiştirmesini gerektirecek özel bir aç açık durumu yok. Şehir değiştirmeleri yeterli.

Bu arada ölenlere rahmet kalanlara başsağlığı, acılarını gönülden hisseden ve desteğini esirgemeyen herkese de selam olsun.

• @Ping-PONG Kadına toksik bir şekilde aşırı pozitif ayrımcılık yapılan bir ülkede sadece dile getirmek istediğim bir dilek, olursa kimse rahatsız olmamalı ki inanın forumda deneysel sıvı tatbik etmesek dahi düzenlemelerle (her ne kadar Ungan ailesi karşı olsa dahi) feragat haklarının sunulduğunu paylaşınca bile çok ters tepkiler aldım. Elbette hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun...

Türklerin de aslen göçmen olduğu ve göçmenlerin aşağılandığı Anadolu coğrafyasında niçin göç ediyoruz diye sorgulamamız gerekirken "Sen ne öne geçmesinden bahsediyorsun?" demek de çok garip değil mi sizce? Yine de merhametli sözleriniz için teşekkürler...

• ⭐⭐

Felaket tellallığı yapmak gibi olmasın ama şu kaçak Meksika geçişleri çok ciddi önlemler aldırıyor diye duyumlar alıyorum TR kazananlarına.
    Seneye çekilişten çıkartılmaktan tutun, bu sene dahi normal kotanın altında kota uygulanmasına kadar.
    Bu konuda forumda söylenen, konuşulan kayda değer bir şeyler var mı gençler?
    Kaderci olduğum için genelde, pek önemli bulmuyorum ama olup bitenden haberdar olmak adına merak ettim.

Onun dışında size bir de pozitif anekdot; geçen yıl GC çekilişine katılıp, kazandığını daha bu bayramda öğrenmiş (o da bayram ziyareti için gittiği memlekette can sıkıntısından girip bakmış) biri ile tanıştım. DS260'ı bayramın 3.günü yollamış. Adamın CN 6200, şimdi bu adama mülakat gelecek mi gelmeyecek mi işim gücüm bunu takip etmek. Gelirse şu kalan 4-5 ayda ilginç yahu.

• ⭐⭐

@sezgisarikas bu sene yine geçen seneye oranla biraz yükselmiştir ama sen asıl seneye gör demek istiyorum

• Yasaklı

Kac bine kadar iyi sayilabilir cekilisi kazananlar icin?

Ve kac binden sonra imkansiza yakin bir sira diyebiliriz bilgisi olan?

• @debbieLA77 valla keşke pasaport şartı geri getirilse ve de çok cüzi bir rakam ile kabul edilse atıyorum 20-25$ gibi. Sen o zaman gör millet nasıl boşveriyor. Şimdi adamlar rastgele başvuruda bulunuyor, veya gitmicek şansını deniyor. Bu benim şahsi düşüncem..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |