DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Cemda eski camel sigaraların şahıdır yahu. japonlar aldı, sıçıp bıraktı.
    o tadı bulsam, günde pakete çıkarırdım herhalde 🙂

• ⭐⭐

@hadi-BE Ooo müdür hoş geldin... eskiler dökülüyor 🙂

• @hdemircanusa ben biraz YouTube baktım da bir insan bir şehre nasıl aşık olur ya doğası mükemmel fotoğraflara bakarken bana gel diye sesleniyordu🙂

Ya aslında ben motosikletimle yıllın her mevsiminde sürebildiğim sürece sıkıntı yok neresi olursa olsun

• ⭐⭐

@Sabri-FT abi sözü dinle 🙂
    daha çok değişir dicem ama iklim ciddi bir belirleyici, o yüzden senin Texas Florida taraflarına odaklanman gerekecek

• ⭐⭐

@Sabri-FT Montana taraflarına bakınca ben de "aha burasıdır" diyorum

• @SUAT-GUNAY Ayn başka alternatif yok zaten

California diyeceğim ama işte fabrikatör değiliz🙂

• ⭐⭐

@Sabri-FT he o taraf var bir de, San Diego mesela. evet pahalı eyalet ama neden olmasın.

• @SUAT-GUNAY Kesinlikle hatta filtresizide vardı o dönemler

• @SUAT-GUNAY orasını zaten manzarası yeter gerisi yalandır 😅

GC çıkarsa yazın gezmek için giderim oraya

• Heycanlı bekleyişler ☺

• ⭐⭐

@Sabri-FT 769682442df53af3cb89e90548054a24-cc_ft_576.jpg

Kötümü olurdu şimdi burda bi barbekü yapmak

• @SUAT-GUNAY orda yaşayan kim izlesem YouTube'da pahalı diyorlar gözü korkuyor insanın

Sisteme alişalim ondan sonra belki neden olmasın

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE Ooo müdür hoş geldin... eskiler dökülüyor 🙂

Bende aynı şeyi senin için düşünmüştüm 😂 Buraladayım ben hep. Kalabalıkta arada kaynadık sanırım 😁 Sen de hoş geldin. Biraz geç geldin ama olsun.

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE sabah 5'te kalkıp işe gideceğim ama gönlüm razı değil forumu kapatmaya 😁 size iyi geceler

Senin yerine de uyurum hadi. Önemli bir şey kaçırırsam yazarsın 😁

• ⭐⭐

@hadi-BE 😁 yarın görüşürüz o zaman , DS260 Formu hariç birşey konuşulmuyor şimdilik , önemli bişey yok onun için rahat uyu 😃 hadi iyi geceler

• Merhaba abiler ablalar. ilk kez katilacagim. ilk kez katilanlarin sansi fazla oluyormus. bakalim ne olacak hic heyecanli degilim. universite 3.sinifim. sizce cikarsa universiteyi yakmaya deger mi?

• @hdemircanusa büyük ev burası napicaksiniz burayı barbekü yaparken kayboluruz😂
    1+1 yeter bize fazlasında gözümüz yok 😅

• ⭐⭐

@Sabri-FT Daima büyük düşünüyorum 😃 şaka bi yana parayı bulursam küçükle yetinmem , rahatıma düşkünüm ben çünkü

• ⭐⭐

@hadi-BE güzel, keyifli, başarılı ve yoğun bir yıl geçirdim hocam. mümkün olduğu kadar da bu hayalden uzak durmaya çalıştım. o yüzden de buraya uğramamaya özen gösterdim. şu son haftaya kadar en ufak bir video izlemişliğim dahi yok ama ev ahalisi yarayı kaşıdı. buldum kendimi burada yine. bu bir hafta geçse de yine dünyaya dönsem diyorum 🙂

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE 😁 yarın görüşürüz o zaman , DS260 Formu hariç birşey konuşulmuyor şimdilik , önemli bişey yok onun için rahat uyu 😃 hadi iyi geceler

Valla dayanamadım okudum tüm sayfaları. 😂 @SUAT-GUNAY Güzel muhabbet döndürüyor sağolsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |