Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @abrakadabra ohhh bee valla şu fotoğrafları gördükçe içim açılıyo resmen ☺🗽

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz İsviçre'ye de gidebilirsiniz. Ayrı bir vize gerekmiyor, gittim, eminim. İyi yolculuklar.

• @Serap-2 Teşekkür ederim 🙏

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz Yalnız ilk girişi Shengeni aldığınız ülkeye yani Yunanistan'a yapın sonra diğer ülkelere geçiş yaparsınız, yoksa sıkıntı olur.

• @Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selam dostlar, bilgisi olan eminim vardır. Yunanistan’dan Multi Shengen aldım. Haziran ayında; Antalya - Basel (1 gün konaklama) - Barcelona - Stuttgart - Antalya yolculuğu yapacağız. Shengen bölgesinde olmasına rağmen İsviçre için ayrı shengen gerekiyor mu bu sorunun cevabını bulamadım. Çok önce yazılmış yorumlar da sorun olmayacağı yazılmış.

Sorun olmaz, gidebilirsiniz.

• @Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz Yalnız ilk girişi Shengeni aldığınız ülkeye yani Yunanistan'a yapın sonra diğer ülkelere geçiş yaparsınız, yoksa sıkıntı olur.

@Serap-2 tabi tabi ilk Yunanistan yapacağız o plan biletleri kesin 👋 diğerlerini ayarlamaya çalışıyorum da 🫠

• @tkabas tamamdır teşekkürler 🙏

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz Antalya - Basel diye yazdığınız için dedim, tamamdır 😊

• @abrakadabra teksasi boş verin nereye gideceğimi buldum 😅

• @debbieLA77 adamlara yazdım
    Dedikleri şu;
    Amerika'da süreci başlatirsak 2 yılda çıkartırız vizeyi ve fiyat 20500 dolar
    Eğer türkiyede başlatirsak süreci 27 bin dolara yükseliyor ve 4 yılı bulabiliyor süreç

İş nasıl olacak dedim sana farklı eyaletler'den bir çok iş sunuyorlar ama hepsi kıytırık yerlerde Google haritalardan baktım bölgelere ve okul puanları 1-5 arasında yerler 1 yil boyunca da orda çalışmak zorundasın ayriyeten ve esnek çalışma saatleri var hafta içi ve sonu bunlara uymak zorundasınız neden çünkü vizeniz onaylanıp iş başladıktan 1 yil sonra GC geliyormuş ve o sürede patron sizden memnun olmasa GC unutun GC gelince nereye giderseniz gidin artık elinizde GC var

Ve son değineceğim şey vizeyi alamadık red edildi parayı geri vericekler mi bu soruyu sorduğumuda hayır demediler ama vermeye niyetleri yok onu şimdiden söylüyorum bana verdikleri yani şu: eğer vizeniz red yemesin de sizin hatanız varsa bir şey yapamayız ama bizim hatamız varsa yeni dosya açariz kısacası para vermiyoruz diyorlar bu kadar

Biraz karışık oldu ama umarım anlamışsınızdır🙂

• @Rüştü-Gürbüz İsviçre ye girmeniz sorun olmaz, ama ilk girişi Yunanistan dan yaparsanız iyi olur. Önceleri sorun etmiyorlardı ama son yıllarda bunu sorun yapmaya başladılar. Geçtiğimiz yaz bir arkadaşım Yunanistan dan aldığı Schengen le, ilk Almanya ya giriş yaptı, Alman pasaport polisi Schengenlerini iptal edip, sınır dışı etti. (Arkadaşım 50 den fazla ülkeye gitmiş bir gezgindi)

• @Müberra-Dikici oğlunuz süreci burdan mu ABD mi yapıyor

• @Sabri-FT ABD den yapıyor

• @Müberra-Dikici, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz İsviçre ye girmeniz sorun olmaz, ama ilk girişi Yunanistan dan yaparsanız iyi olur. Önceleri sorun etmiyorlardı ama son yıllarda bunu sorun yapmaya başladılar. Geçtiğimiz yaz bir arkadaşım Yunanistan dan aldığı Schengen le, ilk Almanya ya giriş yaptı, Alman pasaport polisi Schengenlerini iptal edip, sınır dışı etti. (Arkadaşım 50 den fazla ülkeye gitmiş bir gezgindi)

@Müberra-Dikici Selamlar, evet bende okumuştum artık sorun yaptıklarını. Vize için tur Satın almıştım, ayrıyeten de meis adasına feri bot biletlerimiz de var. Yunanistan turunu iptal edip meis adasından giriş çıkış yapacağız sonra diğer Avrupa ülkelerine gideceğiz. Teşekkür ederim 🙏

• merhabalar bir sorum olacaktı,kuzenim şu an ABD'de PhD yapıyor onun için ayrı başvurabileceği greencard türü var mı

• Merhaba arkadaşlar yarın doğum günüm 32 oluyorum ve yeni yaşımda tek isteğim greencartın çıkması.. öyle merak ediyorum ki nasıl bir duygu kazananlar ve gidenleri Instagramda görüyorum çok güzel evlerde çok güzel insanlarla birlikteler hemde sakin müstakil bir yaşam inşallah bu senede bizim yüzümüz güler

• ⭐⭐

@dragonmom, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar yarın doğum günüm 32 oluyorum ve yeni yaşımda tek isteğim greencartın çıkması.. öyle merak ediyorum ki nasıl bir duygu kazananlar ve gidenleri Instagramda görüyorum çok güzel evlerde çok güzel insanlarla birlikteler hemde sakin müstakil bir yaşam inşallah bu senede bizim yüzümüz güler

İnşallah arkadaşım inşallah, hepimize çıkacak inşallah 🙏

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz Ben Hollanda. Uzerineden shengen aldim 5 ay once. Cok girisli bir senelik ilk girisimi isvicreye yaptim hollandaya girmeden sorun olmadi ve 5 ulke gezdim Hic bir sorun olmadi ve vizecinin dedigi hollandaya girmene gerek yok benim deneyimim boyleydi

• ⭐⭐

@dragonmom insallah

• @emirgenco Selamlar, sanırım biraz da sınır polisi ile ilgili yahut ülkeye göre ama çoğunluk ilk aldığın ülkeye giriş yapmalısındı. Neyse şansa bırakmayacağım 🙂 Teşekkür ederim 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |