Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @emirgenco, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz Ben Hollanda. Uzerineden shengen aldim 5 ay once. Cok girisli bir senelik ilk girisimi isvicreye yaptim hollandaya girmeden sorun olmadi ve 5 ulke gezdim Hic bir sorun olmadi ve vizecinin dedigi hollandaya girmene gerek yok benim deneyimim boyleydi

Benim kardeşim slovenya schengen i ile, hollanda ya girişte deport yedi.

Okuduğumuz yorumlara göre genel kanı, deport yeme ihtimaliniz her zaman var. Böylesine zor vize alınan bir dönemde riske atmaya değmez bence.

• Yasaklı

@beceke, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@emirgenco, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz Ben Hollanda. Uzerineden shengen aldim 5 ay once. Cok girisli bir senelik ilk girisimi isvicreye yaptim hollandaya girmeden sorun olmadi ve 5 ulke gezdim Hic bir sorun olmadi ve vizecinin dedigi hollandaya girmene gerek yok benim deneyimim boyleydi

Benim kardeşim slovenya schengen i ile, hollanda ya girişte deport yedi.

Okuduğumuz yorumlara göre genel kanı, deport yeme ihtimaliniz her zaman var. Böylesine zor vize alınan bir dönemde riske atmaya değmez bence.

Elbette riske atmaya gerek yok. Kucukte olsa bir ihtimal mutlaka vardir.

Ben Italya vizesi ile ilk girisimi Isvec yaptim.
    Ikinci seferde 6 aydan 12 ay verdi.
    Fransa ile ilk girisimi Yunanistan yaptim.
    3. Seferde 1 den 2 yil verdi.

Simdi 4. Seferini alicam Fransa’ dan temmuzda bitiyor. Bitmeden basvurucam. Buyuk bir ihtimal 3 yillik verecek diye umuyorum.
    Ilk girisim Yunanistan olacak. 🙃

• Çalıştığınız şirket global sanırım yada başka bir püf noktası var 🙂

• Her sene bu dönemler Amerika’dan ev bakmaya başlarım 😂 6 Mayısta her şey normale döner 😂 Umarım artık döngü kırılır. Yaşlandık la. Karma bey rica edeceğim artık ayıp oluyor.

• Veeee usul usul 32 gün 17 saat kaldı diyebiliyoruz.. 3 4 gün sonra bir aydan az kaldı dediğimizde herşey daha hızlı ilerleyecek…
    Bu gecede houston rüyalarıyla geçecek bir uykuya artık..

IMG_3525.jpeg

• Hayırlı sahurlar. 32 gün sonra amerika rüyasına bir adım daha atacağız umarım. Seneye inşallah amerikada sahur yapıcaamm

• Amerika’yı Türklerden başka KURTARACAK YOKTUR
    Ama ÖNCE TÜRKIYE

• ⭐⭐⭐

Gunaydiiinnnn 🥰

Golden Gate Bridge, San Fransisco, California.

FB_IMG_1680580077143.jpg

Photo by Louis Raphael Photography | IG: @louisraphael

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• Günaydınlar herkese, kaldı 32.. Sayaç olimpiyatlara hazırlık yaparcasına hızlı.

• ⭐⭐

günaydın herkese; bugün yine korkularla uyandım... bir uyanıyorum bıktım türkiyeden diye, bir uyanıyorum amerikada nasıl yapıcaz sıkıntı çok çekermiyiz herşeyi oturtmakta falan diye paniğe kapılıyorum... dengesizleştim iyice vakit yaklaştıkça gerginlik artıyor sanırım... sonra videoları seyrediyorum diyorum bu yaptıysa bende yaparım:) ama sonra yine korkular yaklaşıyor sinsi sinsi; burayı özler miyim orada başım sıkıştığımda hüzün çöker ağlar mıyım duygusallık basar mı? ne kadar güçlü olabilirim acaba:) daha gitmeden sardı korkular şarkısını söylüyorum ajda'nın 🙂

• günaydın millet.
    @debbieLA77 kimler, ne hayatlar kuruyor oralarda. burada aşırı asosyal insanlar bile bir yerden sonra ufkunu açıyor. çalışana hakkını veren bir yerde korkmanın tek sebebi zihninin sana uyguladığı belirsizliktir. onu da ilk ayak bastığında yok edecektir zaten 😉

• ⭐⭐

@Sabri-FT ay çok teşekkür ederim siz bu bdv Solutions ile görüştünüz değil mi bu yazınızı kopyalayıp notlarıma yapıştırdım arkadaşıma da atıcam:) 20.500 doların üzerine bir bardak soğuk su içme ihtimali de değişikmiş... ama yinede çok sıkışıp başvurulacak olsa amerikadayken yani turist vizesi ile gidip süreci başlatıp şans demek daha mantıklı eğer kendi başımıza bize green kart sağlayacak bir sponsor bulmazsak:) tekrar çok teşekkürler

• Yasaklı

@beceke, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çalıştığınız şirket global sanırım yada başka bir püf noktası var 🙂

Bana sorduysaniz. Evet.

• ⭐⭐

@MGE ayyy ilaç gibi gelen sözler diyebilir miyiz bunlara teşekkürler yüreklendirdiğiniz için 🙂 arada oluyor böyle bana hiç öyle biri de değilimdir aslında garip uyandım demek bugün biraz 🙂

• ⭐⭐

ben geçen sene çekiliş açıklandıktan baya bir sonra forma dahil olmuştum sonrasında da sık sık girdim ama lotterynin açıklanacağı gün yada açıklandıktan sonra hiç sohbet odasında bulunup yazılanları çizilenleri okumadım... insan giremez herhalde uzun bir süre kazanamadığında moral sıfır oluyor garip bir boşluğa düşüyor insan duygusu çok kötü sanki uzun süredir bir hayat amacın varmış öyle yaşıyormuşsunda o amacını bir anda elinden almışlar gibi oluyor ... inşallah bu duyguları bu sene buradaki sohbet odasındaki kimse yaşamaz sık sık görüp muhabbet etiğim herkes kazanır 🙂

• @debbieLA77 imzamdan da görebileceğiz üzere ben ve eşim toplamda 8 kez kazanamadık. 🙂 bu sene son denememiz.(son deneme derken vaz geçmek değil, alternatif yolları da denemeye başlayacağız) hali hazırda ikimizin de turist vizesi var. bu senede olmaz ise sene sonuna doğru artık maddi olarak zor olan yollardan gidicez. o yüzden karamsarlığa düşme 🙂 ama nedendir bilinmez daha önce başvurduğumuzda hiç çıkacak hissi yoktu. bu sene var ve şanslı bir senedeyim açıkcası. umarım herkesin gönlünden geçtiği güzel şeyler gerçek olur.

• @debbieLA77 Günaydın. O büyük günü bekle ve gerisini akışına bırak. Panik yaparak ve her şeyin mükemmel olmasını isteyerek bu süreç bitmez ve ömür de yetmez. Bazı şeyleri akışına bırakmak gerekir. Akışına bırakınca her şey daha da eğlenceli ve iyi ilerliyor. Bu sürecin tadını çıkarmak istediğimiz en büyük şey. 🙂

• ⭐⭐

Günaydınlarrr, biliyorum hepiniz bıktınız usandınız ama dayanın kardeşlerim, çok az kaldı Houston mangal partimize 😅
    Sadece orada olduğunuzu düşünün hava süper kocaman bir masa üzerinde her çeşit salata yemek içecek, ve hep birlikte sohbet edip gülüşüyoruz 🙂 kötü enerjileri atın, bu arada mangaldan kim sorumlu kim pişirim yapıcak 😂😂

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydınlarrr, biliyorum hepiniz bıktınız usandınız ama dayanın kardeşlerim, çok az kaldı Houston mangal partimize 😅
    Sadece orada olduğunuzu düşünün hava süper kocaman bir masa üzerinde her çeşit salata yemek içecek, ve hep birlikte sohbet edip gülüşüyoruz 🙂 kötü enerjileri atın, bu arada mangaldan kim sorumlu kim pişirim yapıcak 😂😂

mangalım iyidir ama bizim hedef boston 😛 bir de amerikan mangalı kendiliğinden oluyor diyorlar 😛

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |