Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card Kazanan Arkadaşlar! Kaçıncı Başvurunuzda Kazandınız?

• @crazycells Bence başvur çıkacaksa zaten ilk başvurunda çıkar. En azından çıkıp çıkmayacağını öğrenmiş olursun.

• Youtube'da rastgele surf yaparken forum mudavimine denk gelmek guzel bir his 😃
    alt text

• @celica bu yorumları yazmak çok tehlikeli 😃 Ben de ilk kazandığımda birkaç videoda yazdım. Baktım sosyal medyadan mesajlar gelmeye başladı, yorumları silmek zorunda kaldım. Zaten çıktığını çok kişiyle paylaşmamak en doğrusu.

Konuyla alakasız mesaj gibi oldu, dördüncü başvurumda kazandığımı belirtmiş olayım.

• @Stiff kesinlikle oyle 😃 arkadaslarimdan biliyorum akillari sira bana akil veriyorlar Youtube'da videolarin yorumlarda kazananlar var onlara soru sorabilirsin diye 😃 en dogrusunu yapiyorsunuz.

• @Stiff "20 bin doları olana kesin çıkıyor" yazan biriyle 2 güne yakın tartıştıktan sonra sosyal medyada bu konuyla alakalı bir şey yazmamaya karar verdim.

• Hem kendi işletmem olduğu için hem de kişisel sebeplerle bu zamana kadar başvurmayı düşünmemiştim. Ama bu sene ilk başvurumu yapacağım. İlk başvurumda alacağım 👌🏽

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

1. Başvuruda çıktı

• @vecihi ilk başvuru 2023

1. basvurumda kazandim umarim mulakatim olumlu sonuclanir. 🙏

• İlk başvurumda kazandım ben de 🙂

• Çoğunluğa ilk başvuruda çıkması şaşırtıcı gerçekten. Bana 2. başvurumda çıktı.

• Eşimin ikinci, ben kazanamadım. Ama benim de ikinci idi)
    Eşim ilk 2018de başvurdu, ben o zaman başvurmadım bile..sonra 2021 beraber başvurduk, onunki çıktı 🙂

• @Kaan-Mert-Arıcı Aklınıza bir şey takmayın . Kendinize güveniniz sürdüğü devam ettiği sürece devam ediniz

• Bence tamamen şans. Yanlış bilmiyorsam, kazanma ihtimali %2 civarlarında.

• @tugbaokutan Tugba'cığım bazı insanlar şanslı oluyor senin gibi 🙂 Amerikada da da iyi şanslar

• Bu bir çekiliş sonuçta. Kazanmak için katılmak lazım. Hiç belli olmaz çıkabilir. İkramiye kazanmak için bilet almak gibi bir şey. Fakat asıl zorluk kazandıktan sonra başlıyor, vize alma süreci uzun ve zor özellikle Türkiye'de. Her kazanan vize alamıyor maalesef

• Açikçasi dv den hep haberim vardı ancak 2024 e kadar basvurmadim ailemden başvuranlar hep oldu ama hep hayalimdi yurtdışı ülke farketmeksizin zaten thailand yerlesiyordum çıkınca direk herseyi geçici olarak dondurup yogunlugumu dv2024 verdim ki halen çıkma olayına biraz inanamıyorum

• @symbi0te Numaranız küçükmüş, ayrıca formu erken submit etmişsiniz. Şanslısınız, kısa sürede mülakat alırsınız bence.

• @Nurca Hazırlayacağınız evrakları araştırmaya başlayın yavaş yavaş. Bu forumda pek çok bilgi mevcut

• @symbi0te Dosya Numarası satırınızdaki numaraya bir x eksik koymadıysanız; bence siz US’e uçak bileti bakmaya başlayın. ✈

Benzer Başlıklar

• 9
  • 40
  • 3
  • 28
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |