DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ping-PONG ukalalık böyle bir şeydir zaten. Sizin için normaldir. Bu kararınızla hem beni hem diğer bir çok kullanıcıyı mutlu ettiniz. Sağlıkla kalın 👋🏻

• ⭐⭐

@dytmelek cnm peki bu kadar eşya niye gibi sorgu oldu mu 😄

• @Zelene, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@dytmelek cnm peki bu kadar eşya niye gibi sorgu oldu mu 😄

Yok valizle ilgili hiçbir şey olmadı, çok kolay girdik. İstanbuldan uçağa binmeden önce sadece gözen güvenlik sırt çantalarımızı hızlıca kontrol etti başka valiz kontrolü geçirmedik. Başka yerlerde başkaları nasıl demeyimledi bilmiyorum ama bizim çok çok kolay oldu, sizin de öyle olur umarım 🙏🏻🙏🏻

• Yasaklı

@karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG ukalalık böyle bir şeydir zaten. Sizin için normaldir. Bu kararınızla hem beni hem diğer bir çok kullanıcıyı mutlu ettiniz. Sağlıkla kalın 👋🏻

😂 Musmutlu olun efendim. Varligimiz mutlulugunuza armagan olsun. Pişkin sey seni 🙃

• Oooo 1000. sayfaya az kalmış :))

• ⭐⭐

Azimliyiz :))

• @hasnotben LA diyince bende akan sular duruyor 🙂

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@karaçay Merhaba öncelikle, arkadaşlar burda aslında bir çok kez aynı soruya cevap verdiğinden ve bu cevaplar okunmayıp tekrardan sürekli aynı soru geldiğinden biraz yükselmiş olabilirler ama işin özü şu siz pasaportunuzu çıkartın ki ola ki o %1,5 lik bir ihtimal çıkarsa DS-260 formunu doldurmakta gecikmezsiniz, hadi diyelim onu da other deyip geçtiniz bu sefer ola ki sıra gelirde görüşme mailini alırsanız dosyanızı açtırıp pasaportları işletmek zorunda kalacaksınız vs bir ton iş, burda sıra gelirseyi özellikle vurguladım DS260 geciktiğinde yada numaranız çok büyük ise sıra gelmeden hakkınız yanabilir, ama bir pasaport alıp öncesinde bir turist vizesi edinebilirseniz bir şekilde ki aileler bekarlar kadar zorlanmıyor bu noktada numaranız cutoff olduktan sonra Amerika ya turist vizesi ile girip bir süre bekledikten sonra AOS yapıp direk gc ınızı alabilirsiniz. aslında özet bu, arkadaşların bilgisi çok fazla ama emin olun bir sayfa önce yazılanı bile okumadan belki 2 satır üstü bile okumadan o kadar çok soru soran oluyor ki inanamazsınız.

Merhaba,
    bilmediğim için soruyorum " numaranız cutoff " olması ne anlama geliyor.

• ⭐⭐⭐

@sinandogan numaranızın cutoff olması demek bültende aktif hale gelmesi demek yani mülakat maili alabilirsiniz demek. Fakat bir kesinliği yok yinede cutoff içinde olup aylarca mülakat alamayanlarda oldu

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@karaçay Merhaba öncelikle, arkadaşlar burda aslında bir çok kez aynı soruya cevap verdiğinden ve bu cevaplar okunmayıp tekrardan sürekli aynı soru geldiğinden biraz yükselmiş olabilirler ama işin özü şu siz pasaportunuzu çıkartın ki ola ki o %1,5 lik bir ihtimal çıkarsa DS-260 formunu doldurmakta gecikmezsiniz, hadi diyelim onu da other deyip geçtiniz bu sefer ola ki sıra gelirde görüşme mailini alırsanız dosyanızı açtırıp pasaportları işletmek zorunda kalacaksınız vs bir ton iş, burda sıra gelirseyi özellikle vurguladım DS260 geciktiğinde yada numaranız çok büyük ise sıra gelmeden hakkınız yanabilir, ama bir pasaport alıp öncesinde bir turist vizesi edinebilirseniz bir şekilde ki aileler bekarlar kadar zorlanmıyor bu noktada numaranız cutoff olduktan sonra Amerika ya turist vizesi ile girip bir süre bekledikten sonra AOS yapıp direk gc ınızı alabilirsiniz. aslında özet bu, arkadaşların bilgisi çok fazla ama emin olun bir sayfa önce yazılanı bile okumadan belki 2 satır üstü bile okumadan o kadar çok soru soran oluyor ki inanamazsınız.

Turist vizesini green card sonuçları açıklanmadan önce mi yaptınız, rica etsem bilgi verebilir misiniz.

• ⭐⭐⭐

@sinandogan 11 Nisan da benim vize görüşmem beklemedeyim şuan vizeyi hala alamadım malesef 🙂

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sinandogan numaranızın cutoff olması demek bültende aktif hale gelmesi demek yani mülakat maili alabilirsiniz demek. Fakat bir kesinliği yok yinede cutoff içinde olup aylarca mülakat alamayanlarda oldu

Bilgi için çok teşekkür ederim.

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sinandogan 11 Nisan da benim vize görüşmem beklemedeyim şuan vizeyi hala alamadım malesef 🙂

Oldukça azimliymişsiniz şansınız umarım yaver gider 🙂

• ⭐⭐⭐

@sinandogan bizim size bahsettiğimiz cutoff bu arada AOS da da kullanılan numara, cut off olmadan aos da yapamıyorsunuz.

• arkadaşlar keyifler nasıl

• ⭐⭐

@California-loves-0 iç guveysinden hallice. Sizleri sormalı?

• Yasaklı

@sinandogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba,

Ekim ayı itibari ile düzenli olarak vize randevusu dağıtmaya başlıyorlar. Mesela 2000 e kadar olanlar için dağıtacaklarını söylediler sizin numaranızda 1500 cuttoff oluyorsunuz ve randevu beklemeye başlıyorsunuz. 2500 iseniz beklemeniz gerekiyor.
    Çekiliş açıkladığında size bir de böyle numara veriliyor.

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sinandogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba,

Ekim ayı itibari ile düzenli olarak vize randevusu dağıtmaya başlıyorlar. Mesela 2000 e kadar olanlar için dağıtacaklarını söylediler sizin numaranızda 1500 cuttoff oluyorsunuz ve randevu beklemeye başlıyorsunuz. 2500 iseniz beklemeniz gerekiyor.
    Çekiliş açıkladığında size bir de böyle numara veriliyor.

Öyle bir numaraya gerek yok yahu, şöyle 2 haneli minik numaralar da işimizi görür 😂

• @Ping-PONG Selamlar, B1/B2 turist vizesi görüşmesine başka bir ülkeden giriliyor mu? Sadece ilgili ülke vatandaşlarına hizmet etmiyor mu abd konsolosluğu turist vizesi için.

• Yasaklı

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG Selamlar, B1/B2 turist vizesi görüşmesine başka bir ülkeden giriliyor mu? Sadece ilgili ülke vatandaşlarına hizmet etmiyor mu abd konsolosluğu turist vizesi için.

Türkiye’ de girdim dostum ben.
    Pasaport u doldurmak için gezdim.
    Şansımı arttırmak için.

Başka ülkede de alabilirsiniz ama öyle bir koşul yok.
    Ama o ülkede bulunduğunuz statü önemli.
    Turist vizesiyle Paris’ e gidip ben buradayken bir vize alayım ABD konsolosluğundan diyemezsiniz tabi.

• ⭐⭐

Günaydınımız Utah'tan gelmişti, iyi akşamlarımız da Utah'tan gelsin ve günü kapatalım 🙂

Utah.jpg

utah-zion-national-park.jpg

Utah2.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

203

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |