Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 20 yaşındaki bir kişi tek başına başvurabilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrfirat Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

Merhaba fotoğrafçıya gittik 3 yaşındaki oğlum fotoğrafında biraz sağa baktı durmuyor zor çektik sorun olurmu?

Elinizden gelenin en iyisi buysa kullanabilirsiniz, sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgurke Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

20 yaşındaki bir kişi tek başına başvurabilir mi?

Bir yas siniri yok.

• geçen sene photo tooldan fotoğrafımın ayırını yapmıstım simdi direk fotoğrafı yüklüyor?

• @basak

Üzerinden düzenleyip, deneyin isterseniz..

• @mendebur tesekkurler

• @crazycells fotoğrafımı cektirdim fotoğrafcıda 600x600 yapınca site kabul ediyor fakat suratımı uygun yuvarlaklara göre sekillendirdigim zaman site kabul etmıyor 600*600 olsa dahi..Direk fotoğrafcının cektigini yuklesem olmaz dimi?

• Şu fotoğraf konusu her sene bizleri muallakta bırakıyor.acaba oldu mu,olmadı mı?Seçilemediysem acaba fotoğraftan mı elendim.İşin kötü tarafı fotoğraftan elensek bile bu konuda hiç haberimiz olmuyor.Şu soru aklıma geldi @crazycells .başvuru yaparken fotoğraflarımızı photo tools a göre ayarlayıp yüklüyoruz ve başvuru numarası almadan bilgi kontrolünde fotoğraf kabul edildi şeklinde onay yazısı var.Peki madem başvuru sırasında fotoğraf için onay aldıysak,daha sonra nasıl bir eleme oluyorda resimden elenip çekilişe katılamıyoruz.Foruma bakıyorum bu konu herkesin kafasını karıştırıyor.

• Merhabalar bi konu da yardımcı olursanız sevinirim. Devlet memur olarak çalışan lar green card başvuru yaparsalar .kendi çalıştıkları kurumlarıyla b i sorun yaşarlar mi.izin alıp amerikaya gidip gelmekte bi sakınca var mi acaba .Bu konu hakkında ciddi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir .acaba

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basak Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

@crazycells fotoğrafımı cektirdim fotoğrafcıda 600x600 yapınca site kabul ediyor fakat suratımı uygun yuvarlaklara göre sekillendirdigim zaman site kabul etmıyor 600*600 olsa dahi..Direk fotoğrafcının cektigini yuklesem olmaz dimi?

Ayarini single photo olarak yapin ve tekli olarak kaydedin, zaten 600x600 olarak kaydedecektir. Eger fotografcidan aldiginiz kaliba genel olarak oturuyorsa bir sorun yasamazsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ikizbabasi Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

Şu fotoğraf konusu her sene bizleri muallakta bırakıyor.acaba oldu mu,olmadı mı?Seçilemediysem acaba fotoğraftan mı elendim.İşin kötü tarafı fotoğraftan elensek bile bu konuda hiç haberimiz olmuyor.Şu soru aklıma geldi @crazycells .başvuru yaparken fotoğraflarımızı photo tools a göre ayarlayıp yüklüyoruz ve başvuru numarası almadan bilgi kontrolünde fotoğraf kabul edildi şeklinde onay yazısı var.Peki madem başvuru sırasında fotoğraf için onay aldıysak,daha sonra nasıl bir eleme oluyorda resimden elenip çekilişe katılamıyoruz.Foruma bakıyorum bu konu herkesin kafasını karıştırıyor.

Eger bir insan fotografi eklediyseniz, fotograftan cekilis oncesi eleneceginizi zannetmiyorum. Onemli olan fotograftan taninmak, bu ancak konsolosluklarda mulakat sirasinda konsolosun verebilecegi bir karar.

Birilerinin fotograf nedeniyle cekilise katilamadigina dair hicbir kanitimiz yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bulut021 Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

Merhabalar bi konu da yardımcı olursanız sevinirim. Devlet memur olarak çalışan lar green card başvuru yaparsalar .kendi çalıştıkları kurumlarıyla b i sorun yaşarlar mi.izin alıp amerikaya gidip gelmekte bi sakınca var mi acaba .Bu konu hakkında ciddi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir .acaba

Sadece ABD'de calismak ve yasamak istiyorsaniz bu cekilise basvuru yapmalisiniz. Green Card'i turistik amacla kullanamazsiniz.

• @crazycells fotoğrafçıdan aldığım 591591di onu 600600 yaptım paintte.O şekilde kabul ettti.Ama programdan şeklin içine kafa ölcümü filan koyup kaydedince pixel 600600 kalmıyor ve yeniden boyutlandırılmıyor.Site o yüzden kabul etmiyor.Direk 600600lük fotoğrafı atsam olmaz mı

• @Basak Bence işinizi sağlama alın. Fotoğrafçıya yeniden gidip 600x600 yapmasını isteyin. Pain, photoshop vb uygulamalar üzerinden fotoğrafın orijinal halinde değişiklik yapmayın. Sadece fotoğrafı kırpma işlemini, sistemin sizi yönlendirdiği sayfa üzerinden gerçekleştirin. (Onun dışında arka fonun rengi, renk çözünürlüğü vs için dediğim programlar üzerinden oynamalar yapmayın) Çünkü fotoğraf bu çekiliş için hassas bir konu. Yanlış fotoğrafa ve hatalı form doldurulması neticesinde dünya genelinde birçok kişi daha başvuru esnasında eleniyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@basak Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

@crazycells fotoğrafçıdan aldığım 591591di onu 600600 yaptım paintte.O şekilde kabul ettti.Ama programdan şeklin içine kafa ölcümü filan koyup kaydedince pixel 600600 kalmıyor ve yeniden boyutlandırılmıyor.Site o yüzden kabul etmiyor.Direk 600600lük fotoğrafı atsam olmaz mı

591'i herhangi bir image editing software ile 600'e getirebilirsiniz dediginiz gibi.

Direkt 600 x 600 boyutlu fotografi yukleyebilirsiniz, bir sorun olmaz.

• @crazycells siz supersiniz ya gercekten..Tesekkur ederim

• Bu ileti silindi!

• @volkanu Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? içinde söyledi:

Sayın @crazycells aklıma takılan bir soruyu size yöneltmek istiyorum.
    Geçenlerde başvuru esnasında hatalı bir bilgi girişi yapması nedeniyle ikinci kez başvuru yapan bir arkadaşa çift başvurudan dolayı eleneceksiniz denildi.

Bu durum benim aklımı biraz karıştırdı açıkçası. Şayet durum bu şekildeyse sadece adımızı ve soyadımızı bilen bir şahıs geri kalan bilgileri yanlış da girse bizim çifte başvuru yapmamıza ve dolayısıyla elenmemize neden olabilir.

Bu konudaki görüşlerinizi merak ettim.

Diger bilgileride karsilastiriyorlardir ayni ad-soyada sahip yuzlerce insan olabilir sonucta

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@volkanu

Sayin @gözde nin de dedigi gibi sadece Isim-soyisim kombinasyonunun uyusmasi yeterli degil. Dogum tarihi, dogum yeri, isim ve soyisim uyusuyorsa buyuk ihtimal mukerrer basvurudan dolayi iptal edilir.

Kisisel bilgilerinizi kimseyle paylasmayin, bir sorun olmaz. Ayrica esegin aklina karpuz kabugu dusurmeyin 🙂

• @crazycells haklısınız isterseniz bu son mesajları silin 🙂

edit: kendim silebiliyormuşum sildim, alıntılar duruyor gerçi ..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

61

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |