DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@berolika Türkiyede yaşamayan Türk vatandaşı kazananlarda olabiliyor forumda yurtdışında mülakata giren bir çok kişi oluyor her sene

• @Emre-Kurtulmuş Anladım tamamdır teşekkürler

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy atarsın konteyner içine gelir türkiyeye eski videolar var koyayım buraya

@ayvalik10 işim dolayısıyla amerika ile çalışmaktayım, oradan samimi olduğum bir arkadaşa şaka maksatlı takıldım. Şu konteynere her seferinde pamuk yükleyeceğinize bir tane camaro gönderseniz ne olur diye. Beyefendi dedi ki biz göndeririz ama orada çıkacak vergiyi sen nasıl ödeyeceksin? 😭 Bu da böyle bir anımdır vergilerin boyutu yüzünden elin adamına rezil olduk 😕

Eğer parayı vurursam ben de lamborghini aventadorla aşağıdaki haberin konusu olabilirim 😃

• @Sencerium vay beee abimiz dedik sen kalktın canlı yayın açarız dedin ittin bizi bı kenara gözlerimiz yaşlı kalbimiz buruk be abi naptın sen Çanakkale kırgın Çanakkale üzgün sgajajka

• @Simge-Kutlu turşu, salata suyu vb seviyorsanız şalgam da seversiniz biz ailecek bayılıyoruz😊 nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum güzel bir tantuni ya da kebabın yanında harika gider, bir kere de olsa deneyim bence 🙃

• @dytmelek turşuya hele salatanın suyuna (sirkesizse tabi) tek kelimeyle bayılırım 😋 Çanakkaleliyiz biz Çanakkalede yaşıyoruz ama kebapa da bayiliriz valla deniycem galiba ya 🤭

• @Lossantosdy oo daha da artıyor sayı, ben Mersin, eşim eski Adana yeni Osmaniyeli (kadirlili😅) Yine bir Adana buluşması olsa baya bir katılım olur sanki @Erkand

• @debbieLA77 kazandırsanız zaten merak etmeyin hızlı bir şekilde doldurursunuz formu forum sayesinde. Ama diyelim ki son dakika doldurdunuz, numaranız aktif olduğu an gidip başvuruda bulunabilirsiniz. Geçen sene turist vizesi ile bir sürü kişi aldı bence büyük rahatlık elde hazır turist vizesi olması

• @Erkand ahahha bir dahakine sohbet odası tayfası da gelir bence yapalım yine bir Adana buluşması

• @Simge-Kutlu deneyince sonucu mutlaka yazın buraya 😬 umarım güzel yapan bir yerden içersiniz de bayılırsınız 😉

• ⭐⭐

@Lossantosdy sem camaronla türkiyeye falan gelme bence burada hükümet evi olana acaip ev vergisi,arabası olana kasko,vergi cezalar, alım vergisi zaten herke biliyor, hersene yok muayne yok bilmem ne... arsan varsa ayrı vergi, dükkanın var ya kazancın yarsından fazlası vergi burada hükümet fakir halk istiyor asgari ücrete çalışacaksın, otobüse bineceksin öle yok araba maraba, evinde gece kondu derme çatma bişey olacak, soğan ekmek yiyeceksin... biraz cebin para görüp palazlansan ev alsan araba alsan masraflarıyla seni geberiyor ki sat sav... bir kuru maaşa çalış... vergilerini alıyor her türlü senden ama kodamanların vergilerini de siliyor... herşey karşılıklı tabi, onlardan dalacakları vs oluyor... bizim vergilerimizi de silse ya 3 senede bir 1 kere... onları siliyor çıkan açıkları bize monte ediyor... neyse uzun sözün kısası sen almışssan camaronu neden geliyorsun türkiye ye arkadaşım... gelme... 3 camaro parası daha alırlar burada senden... senin lüks yaşamana ceza kesiyorlar resmen...

• ⭐⭐

@dytmelek kazanırsanız yok... kazandık bitti... gönderdik bu enerjisi evrene bir kere kazandık 🙂

• @dytmelek işte o güzel yapicak yeri bizim buralarda bulmak biraz zor biz burda düzgün kebap yapan yer bile bulamiyoruz ne yazık ki kebap satan yerler bile hazır satıyo şalgamı. muhtemelen hazırlardan deniycem ben de ama mutlaka yazıcam deneyince ☺

• @debbieLA77 öyle maalesef 3,5 yıl önce almıştık evimizi şimdi Amerika planlarımız için satmak istiyoruz meğer bir vergi türü varmış 5 yıl içinde evi aldığın fiyatın belli bir miktar üstüne satarsan deli gibi vergi çıkıyor. Şimdi satınca epey yüklü miktarda vergi ödememiz gerekecek. Herşeyin fiyatının deli gibi atttığı ortamda evler de çok değerlendi bunun için ben niye abartı bir vergi ödüyorum anlamadım. Kaldı ki 10 tane evim yok ticaretini yapmıyorum hepi topu oturduğum bir evim var ve onu satacak olunca devlet mafya gibi haraç kesiyor sanki🥺 zaten şu ülkede doğru düzgün vergisini ödeyen memur kesimdeyiz benden alacağına koca koca şirketlerin vergilerini affetmeyi bıraksa ya. Çok sinirliyim bu ara çok 😬😂

• @debbieLA77 ahahah tamam kazanınca hemen görnderiyoruz formlarımızı 😂

• ⭐⭐

sol baştan sayalım bakalım bu sohbet oadasında kimler istanbul da ve neresinde 🙂 yazalım geçmiş olsada sonradfan online olanlar eklesin belki bir toplantı falan yaparız:))) bir ara dünyanın bir yerlerinde milyon kişi toplanıp aynı anda zıplayacaktı falan öyle bişeyler vardı dünyayı durdurma denemesi miydi neydi bişeydi ... bizde toplu green kart duası yapalım

• ⭐⭐

• @debbieLA77 toplu duaya varim 😁

• ⭐⭐

@goyro666 istanbulda mısın?

• ⭐⭐

@debbieLA77 pendik güzelyalıdayım. kadıköy göztepe eski mekanım gider gelirim hiihihih 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |