DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yılbaşında 126 gün kalmış olacak o zaman hep beraber jingle bells şarkısını söylemeye başlarız 🙂

• @Sencerium Hocam askerlikte şafak sayan erler gibi oldu sizin ki

• banada @ilkerkaynar90 aşıladı yoksa gayet güzel hiç saymadan işime gücüme bakıyordum 🙂

• @Sencerium eyvah 🙂 ben saatini saydığımı farkettim zormuş gerçekten çok yavaş ilerliyor geçmiyor hiç 😉 youtube da içerik kalmadı tüketecek.. artık work and travel ile gidenlerin heyecanlarına geçtim oda 1 aya bitmiş olur 🙂 rüyamda costco’da üyelik alıp alışverişe başlıyorduk en tatlı yerinde uyandım mutsuz kalktım.. allah sabır versin 🙂

• @ilkerkaynar90 ben dün rüyada range rover pazarlığı yapıyordum tam 20.000 dolara anlaşmıştık ki telefonun alarmı çaldım gerçek dünyaya geçiş yapıp işe geldim 🙂

• ⭐⭐

@Sencerium Ben genellikle bu tarz rüyaları pazar günü görüyorum çok şanslıyım hiç bölünmüyor 😊

• @Erkand Ya sen nasıl bir kralsın mutlu rüyaları pazar saklıyorsun öyle 🙂 Topluca pazar günü abd rüyası görmeye varmısınız 🙂 🙂 🙂

• Selamlar,greencard sürecini beklreken 22 yaşında biri olarak ilk yurtdışı seyahatimi nereye yapmamı önerirsiniz? Pasaport bomboş :).
    Vizesil ülkelerden mı başlamalıyım yoksa şengen vs mi? Yardımcı olanlara teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın sen turist vizesine mi başvuru yapacaksınız green kart icin yurtdışı seyahat istenmiyor hangi vizeye göre bunu sordun

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

@Furkan-Aydın, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar,greencard sürecini beklreken 22 yaşında biri olarak ilk yurtdışı seyahatimi nereye yapmamı önerirsiniz? Pasaport bomboş :).
    Vizesil ülkelerden mı başlamalıyım yoksa şengen vs mi? Yardımcı olanlara teşekkürler

Vizesiz ülkeler daha mantıklı başlangıç icin

• ⭐⭐

@Sencerium bu haftasonu kısmetse florida da tatil yapacağım gelen gelsin

• @Erkand ben 2023 yazi ancaa 😃 iyi tatiller simdiden🛩

• @waterman hemde daha ucuz oluyor 😹

• Ben saymayı bıraktım. Hatta şunu söyleyim, çıkma ihtimali çok düşük, hele ki ülke ekonomisini ve beyin göçünü düşününce, pasaport zorunluluğu kaldırınca şans %1 varsa çok çok iyi.

Kendimi çıkmayacak zaten, denedik işte, çıkmazsa 1 sene daha deneriz, yine çıkmazsa F1 vizesine ya da kanadaya bakarız diye kendimi ikna ettim.

Bu ikna süreci biraz zor oldu ama arkadaşlara tavsiyem psikolojiniz için unutun, unutmayı deneyin.

Çünkü Mayıs ayına kadar her geçen güne bir anlam yüklemek, loto sonucu olumsuz olduğunda yüklenen anlam kadar üzücü olacaktır.

Bu süreci bir kazanım olarak değerlendiriyorum.

ABD hakkında onlarca video izledim, içerik okudum. Genel bir kültüre sahip oldum. Bu forumda insanlarla tanıştım, çok mutlu oldum. Sürecin benim için en büyük artısı edindiğim bilgilerdir, bu foruma üye olup insanlarla kaynaşmaktır.

Umarım hepimize çıkar, çıkmazsa da canımız sağolsun.

• @Ballistix o kadar haklısınız ki... Ben henüz başaramiyorum sizin bu yaptığınızı. Her günüm düşünmek umut etmek hayal kurmakla geçiyo bı tarafım cikmiycak bak yapma etme dese de öbür tarafım hep Amerika'da 🙈 biliyorum olmadığında yere fena yapisicam ama bı yandan da diyorum ki cikmiycak cikmiycak diye şimdiden üzülmeye basliycama çıkmazsa zaten uzulecegim için, daha önümüzdeki su 5 ayda bari hayati kendine zehir etme ya çıkarsa diye mutlu ol ☺

• ⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ballistix o kadar haklısınız ki... Ben henüz başaramiyorum sizin bu yaptığınızı. Her günüm düşünmek umut etmek hayal kurmakla geçiyo bı tarafım cikmiycak bak yapma etme dese de öbür tarafım hep Amerika'da 🙈 biliyorum olmadığında yere fena yapisicam ama bı yandan da diyorum ki cikmiycak cikmiycak diye şimdiden üzülmeye basliycama çıkmazsa zaten uzulecegim için, daha önümüzdeki su 5 ayda bari hayati kendine zehir etme ya çıkarsa diye mutlu ol ☺

Valla çıksa dert çıkmazsa dert nolucak böyle bilmiyorum 🤦😃

• ⭐⭐

Mrblar arkadaşlar bi kaç gündür girmiyorum sayfaya iş güç vs.. neyse size birşey sormak istiyorum bu kaçak gidecekleri şikayet edecek bir yer birim var mı,, bu ne arkadaş kimden duysam gidecem diyor, biz enayimiyiz de yasal yollarla uğraşıyoruz sizin yüzünüzden de başaramıyoruz

• @Simge-Kutlu Simge Hanım umut kötü huylu bir tümördür. Bir süreç tamamlandığında hissettiğiniz duygular, sürece yüklediğiniz anlam ile doğru orantılıdır.

5 ay boyunca anlattığınız gibi bir hayat yaşamak ızdıraptan başka bir şey değildir. İnsan bakış açısını farklı yönlere kaydırmalı. Aynı odak noktasına bakıp kaldığınızda, odak noktası dışındaki yaşamdan mahrum kalırız.

Bu hızlı giden bir otomobil ile seyahat etmeye benzer. Siz ön camdan yola bakarsınız ama sağınızdan ve solunuzdan akıp gidenleri göremezsiniz, çünkü çok hızlıdır.

Şu modu tavsiye ediyorum herkese:
    Başvurduk, çıkarsa gideriz işte. Çıkmazsa da başka yolunu buluruz.

🙂

• ⭐⭐

Bizim komşu kadın da şeker hastası ilaçlar alıyor kaçak gidecem diyor, anlatıyorum kampta kalacan sürünecen ilaçların var diyorum,, ilaç veriyorlarmış diyor, ee çıkınca diyorum?? Bulurum bi yolunu diyor,, insanlar artık çıldırmış herşeyi göze almış

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

260

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |