Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Mertoidvania, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bilgilendirici bir video olmuş, ingilizce dışında hiçbir şartı karşılayamamak üzüyor 😞

Bu arkadas WAT ile gitmedi mi? Orada kalmayi nasil basarmis?

• @uzaysan valla hocam gittikten sonra bir şekilde kalınıyormuş onu anladım. Onlarca yüzlerce var böyle gidipte kalan. Wat,dil,okulu,turist diğer programlar..

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@uzaysan valla hocam gittikten sonra bir şekilde kalınıyormuş onu anladım. Onlarca yüzlerce var böyle gidipte kalan. Wat,dil,okulu,turist diğer programlar..

Geçen turist ile gelen birilerini deport etmişler çalıştıkları için. Kaçak çalışacağın için risk değil mi? Deport edilme ihtimali..

• @Atlantis00 hahahha var kardes var kazanan var 😃

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@uzaysan valla hocam gittikten sonra bir şekilde kalınıyormuş onu anladım. Onlarca yüzlerce var böyle gidipte kalan. Wat,dil,okulu,turist diğer programlar..

Geçen turist ile gelen birilerini deport etmişler çalıştıkları için. Kaçak çalışacağın için risk değil mi? Deport edilme ihtimali..

Kaçak çalışmayı benim bildiğim kimse tavsiye etmiyor çünkü ev, iş, sağlık vb. her şey zorlaşıyor diyorlardı. Deport işlemi de en az 15 gün sürüyormuş ama deport olmak için atıyorum çok ciddi bir trafik kazası yapman gerekiyor gibi durumlar olması gerekiyormuş. Wat sonrası kalanlar da bir şekilde vizelerini uzatıyorlar ama detaylarını bilmiyorum.

• @HellBoy yapan var video da izlemistim ne kadar dogrudur bilmiyorum ama riskli yani orada yasamayacaksan ne gerek var islerini bitir sonra yazil gc a yani tepki olarak demedim yanlis anlama mantik olarak öyle oluyor 😃

• @Arif-Gezer aga ben ezberledim ya sen nasil kaybettin 😃 😃 anama babama kardesime laptop a telefona maille ileri tarihe kendime attim hasgfhsagfhsagf 😃

• @Mertoidvania, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kaçak çalışmayı benim bildiğim kimse tavsiye etmiyor çünkü ev, iş, sağlık vb. her şey zorlaşıyor diyorlardı. Deport işlemi de en az 15 gün sürüyormuş ama deport olmak için atıyorum çok ciddi bir trafik kazası yapman gerekiyor gibi durumlar olması gerekiyormuş. Wat sonrası kalanlar da bir şekilde vizelerini uzatıyorlar ama detaylarını bilmiyorum.

Haklısın. Almanya için tüm tuşlara bastım dil kursuna başlayacağım eğer işim kabul edilirse. Tek sorun eşim hemen gelemiyormuş, of gc bir nimet gibiydi ama çıkmıyor, ben de bu şans varken gc paramı almanya için harcadığım bu sene çıkar. Ne diyim Amerika için kurşun atamıyorum çünkü kaçak vs uğraşmak istemiyorum

• ⭐⭐⭐

@HellBoy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Şaş kaza uzay zaman eğrisi büküldü de green card çıktı diyelim. Cepte tek kuruş para yok Amerikalarda yaşamak için, Türkiye simülasyonunda da 5-6 senelik yapılması gereken de işler var...
    Şimdi yeşil kart işlemlerini hallettikten sonra yasal sınırlar dahilinde 5-6 sene gir çık yapsak bir sıkıntı oluyor mu?

5-6 yıl sonra başvur o zaman derim 🙂

• ⭐⭐⭐

@goldendragon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

biraz varsayımda bulunmak istiyorum diyelim ki bir ihtimal green card çekilişini kazandım amerikada tanıdığım kimse yok bu adres gösterme problemini nasıl çözebilirim acaba?

@datanist geleceği görüp soruna 4 mesaj önce cevap vermiş bak.

"Burada umutla bekleyen bircok kisi goruyorum. Umarim forumda isteyen herkese cikar. Size cikarsa adres konusunda destek olurum 👍🏼"

• ⭐⭐

@uzaysan Avukat tutup statü değişikliği yapıyorlar

• @uzaysan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Mertoidvania, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bilgilendirici bir video olmuş, ingilizce dışında hiçbir şartı karşılayamamak üzüyor 😞

Bu arkadas WAT ile gitmedi mi? Orada kalmayi nasil basarmis?

F1 a çevirip kalmış olabilir, evlilik yapmış , sponsor bulmuş yada iltica yapmış olabilir seçenekler bunlar 😄

• @abrakadabra ben birkaç siteden bakıyorum arada fiyatlara bu fiyatlar çok uygun geldi bana gördüğüm diğer sıfır araç fiyatlarından sonra.👋🏼

• @datanist bana ilk seferde çıktı fakat pandemiden dolayı alamadık abd ile mahkemelik olduk

• @nfs741 DV2020 ve DV2021 gercekten en sanssiz yillardi diye dusunuyorum. Umarim, 2023 yilinda mahkemeden guzel bir sonuc cikar ve rezerv vizeler dagitilir.

• Eşim ile henüz green card çıkmadan tartışmaya başladık, bana çıkarsa bak neler yapacağım dedi. Her geçen gün tartışıyoruz ama yılmak yok. Yaw kadın tutturdu bir daire alalım istandulda diye, ben de mayısta kadar bekleyelim sonuca göre karar verelim dedim, hanfendi ısrar ediyor dairemiz olsun ben eşyalarımı birakama hepsini bir emekle aldık diye..yaw green card çıkarsa evi eşyayı zaten satarız dedim de anlamıyor. Sonra sana çıkmayacak ki boşuna hayal kuruyorsun falan dedi. En iyisi sessiz sedasız beklemek olacak

• ⭐⭐⭐

@cdzdcd, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eşim ile henüz green card çıkmadan tartışmaya başladık, bana çıkarsa bak neler yapacağım dedi. Her geçen gün tartışıyoruz ama yılmak yok. Yaw kadın tutturdu bir daire alalım istandulda diye, ben de mayısta kadar bekleyelim sonuca göre karar verelim dedim, hanfendi ısrar ediyor dairemiz olsun ben eşyalarımı birakama hepsini bir emekle aldık diye..yaw green card çıkarsa evi eşyayı zaten satarız dedim de anlamıyor. Sonra sana çıkmayacak ki boşuna hayal kuruyorsun falan dedi. En iyisi sessiz sedasız beklemek olacak

Valla şöyle söyleyeyim çokta çekilişe bağlanıp hayat planlarınızı değiştirmeyin. Tapuyu da finansal kaynak olarak gösterebilirsiniz. Bu zamanda paranız varsa ev alın derim son karar sizin

• @waterman eyvallah dostum zaten rusya'da yaşıyorum açıkçası tr de hic bir planım yok ama haziran gibi karar vereceğim, abd olmazsa Avrupa, 2 yıldır rusya'dayim yani ne kadar geç kalmışız hayata diye düşünmeden edemiyorum.

• @waterman cikarsa cok gereksiz dedigi gibi ama orada yatirim yaparsa kazandigi para ile istedigi evi zaten alacak beklemesinde fayda var diye düsünüyorum 😃

• @cdzdcd ayni benim annem ya bi de gidip ona cikarsa isim var zaten bazen onun adina basvuru yapmasamiydim diye bile düsünüyorum 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |