DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sytahmt ah keskeeee 😔

• @waterman bir sorun olmaz değil mi?

• @AwEk Tamamen aynı sorunu yaşayıp, tamamen aynı endişelere kapılmıştım bende. Fotoğrafçıdan çekildiğim fotoğraf, tamamen istenilen özelliklerde ancak bende böyle bir uyarı görünce aynı sitede içime bir kurt düştü. Bu sorun fotoğrafçımın fotoğrafı yanlış konumlandırmış olması ile ilgili ancak sorduğum bazı kişiler bunun pek önemli bir sorun olmadığını ve sorun yaşamayacağımı belirtmişti, umarım öyle de olur ve herkes hayırlısı ile hayallerine kavuşur artık.

Edit: Bahsettiklerimi sizinde teğit etmenizi tavsiye ederim. Bana aktarılan bilgi bu şekildeydi, bilgi aldığım kişilerin bu konuda kesin bilgiye sahip olup olmadıkları konusunda bilgim yok.

• Kedim de benimle beraber laptop başında 4 senedir bekliyor. Ne zaman gideceğiz diyecek yakında 😃 yaşlandı hayvan ölmeden bir amerikan sincabı kovalasaydı iyiydi 😃

• ⭐⭐⭐

@AwEk hayır olmaz benimde aynı sorunu vermişti merak etmeyin

• ⭐⭐⭐

@animehime94 ah su aileler.. bi vatan haini olmadığımız kalmıştı onu da olduk 😂

• @ömerek sosyal medya üzerinde onlarca influencer var ve başvurulardan 1 ay önce falan nereye baksam onların green card paylaşımlarına denk geliyordum. İkramiye çekilişi, kolay yoldan yurtdışına gitme gibi reklam yaptıkları için başvurmak isteyenlerin sayısı arttı diye düşünüyorum. Benim için ise green card kazanmak yurtdışında yaşam için gereken çalışma ve oturum iznini aynı anda almanın tek yolu. Umarım bu kez başarırım tekrar hayalkırıklığı yaşarsam toparlanabilir miyim bilmiyorum.

• @hsnnzknn Merhaba bende https://tsg.phototool.state.gov/photo sitesinde kontrol ettiğimde tüm aile bireyleri için 1de4230e-b5a1-42db-9b66-f5420f3f3e7a-image.png işareti ve ''Your photo does not need cropping:
    Photo dimensions are 600x600'' uyarısı alıyorum sizce herhangi bir sorun var mı anlayamadım ? Bu fotolar ile başvuru yapacağım.

• @ebaris86, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hsnnzknn Merhaba bende https://tsg.phototool.state.gov/photo sitesinde kontrol ettiğimde tüm aile bireyleri için 1de4230e-b5a1-42db-9b66-f5420f3f3e7a-image.png işareti ve ''Your photo does not need cropping:
    Photo dimensions are 600x600'' uyarısı alıyorum sizce herhangi bir sorun var mı anlayamadım ? Bu fotolar ile başvuru yapacağım.

Fotoğraf zaten alt sınırda 600x600 dyor düzenlemenize gerek yok diyor

• @ebaris86, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hsnnzknn Merhaba bende https://tsg.phototool.state.gov/photo sitesinde kontrol ettiğimde tüm aile bireyleri için 1de4230e-b5a1-42db-9b66-f5420f3f3e7a-image.png işareti ve ''Your photo does not need cropping:

sizin için daha buyuk boyut yükledim ve denedim evet kesin olarak onu diyor yani fotoğraf uygun

• Ekran Alıntısııııııııı.jpg

merhaba fotoğraf ölçülerim bu şekilde dpi kaç olduğu farkeder mi

• @JesusLord en az resmı sıtede yazıyor photo tool kısmında

• @deckerloki, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord en az resmı sıtede yazıyor photo tool kısmında

evet en az 600x600 olmalı. arkadaşın 600x600. yani geçerli. eğer 601x601 bile olsaydı o hatayı almazdı. üstte zaten kırpılmaya ihtiyacı yok yazmış. isterse kendisi başka siteden 601x601 yapıp denesin

• Merhaba 6 aylık bebeğimiz var Abd doğumlu sadece Abd vatandaşı ben ve eşim başvurda bulunacağız 2024 için cocuğu belirmemiz gerekiyormu başvur esnasında ve gerekiyorsa fotoğraf koyma şartı varmıdır çocuk için bu konuda bilgisi olan varmı acaba

• @Oguzhanozylmz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ekran Alıntısııııııııı.jpg

merhaba fotoğraf ölçülerim bu şekilde dpi kaç olduğu farkeder mi

300 dpi fakat onu nasıl yapacağınızı bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olur

• @JesusLord 300 dpi olma zorunluluğu var mı hocam benim 304 dpi 2 arkadaşımın 91 dpi

• @Oguzhanozylmz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord 300 dpi olma zorunluluğu var mı hocam benim 304 dpi 2 arkadaşımın 91 dpi

En az 300dpi dyor sizin uygunmuş ama 91 dpi bilmiyorum bilen arkdaşlar yazar umarım 🙂

• Bu ileti silindi!

• @Ferhat-Kar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba. Green card basvuru ekraninda aile bireylerinin bilgilerinin bulundugu sayfaya gecis yaparken URL diye bir hata veriyor teknik bir sorun mu bu? Fotograftan kaynakli midir?
    90kb 600x600 piksel 305 dpi yatay 305 dpi dikey bit derinligi 24 sorun nerededir

Bu sorun başa bela oldu özellikler uygun olduğu halde bazen kabul etmiyor @ayvalik10 abiye mesaj atarsanız o ayarlıyor o hatayı alan bir çok kişiye yardım etti

• Merhaba. Yardiminiza ihtiyacim var. Esimle bugun fotografciya gittik. Green card icin foto cektirdik. Aldik fotograflari mailden.

600x600 piksel
    305 dpi
    24 bit derinlik

Grren card basvuru ekraninda aile bireylerinin bilgilerinin bulundugu sayfaya gecis yaparken URL diye bir hata veriyor teknik bir sorun mu bu?

Fotograflarimizla alakali olabilir mi

84 kb fotograflarimiz sayfa ikinci asamaya gecmiyor?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.0k

| | | |