Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Mevlut-Yilmaz Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar.

• @Mevlut-Yilmaz tebrikler

• ⭐⭐⭐

@Mevlut-Yilmaz Hayırlı uğurlu olsun. Yolunuz açık olsun.

• ⭐⭐

@Mevlut-Yilmaz Tebrikler, vizeniz ve kartınız hayırlı olsun 🙂

• @Mevlut-Yilmaz Benim icinde cok heyecanli bir surec oldu . Cok calistik , cok istedik , vazgecmedik , cok sukur basardik . Yeni hayatinda basarilar , sans ve mutluluk pesini birakmasin . Kocaman sariliyorum 🙂

• @waterman Evet aynen öyle oldu gerçekten ama sonu iyi bitti çok şükür. Darısı isteyen herkesin başına 🙂

• @sytahmt Çok teşekkür ederim.

• @Erkan-Gürsoy Erkan Bey çok teşekkürler, en kıza zamanda sizin de iyi haberlerinizi bekliyoruz.

• @Programmer Çok teşekkür ederim.

• @Muhtaradana Çok sağolun, tüm destekleriniz için çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@a-kaya İyi dilekleriniz için teşekkürler.

• @Ranje Çok teşekkürler, forumda deneyimlerini paylaşan insanlardan çok büyük fayda ve destek gördük. Biz de üstümüze düşeni yaparak paylaşımlara devam edip bu uzun ve sabır isteyen yolda kazananlara destek vereceğiz.

• Güzel dilek ve tebrikleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏 sık sık forumda olacağım artık 🙂

• @Muhtaradana Çok ama çok teşekkür ederim. Saygılar

• @clubhasankara Teşekkürler hocam öyle yaptık NY üzerinden ülkeye döndük, eksik olmasınlar orada da heyecanımızı yaşadık biletleri almak için 2 saate yakın bekletildik 🙂 Bluejet tarafından kızım Barbados'dan New York'a uçmamış görünüyormuş 🙂 Bizden ilginç bir şekilde 4 kişi geldiğimize dair kanıt istendi, karşınızda duruyoruz bu yeterli değil mi cevabımda yeterli olmadı 🙂 Neyse ki boarding passları saklıyordum (herkese tavsiyem ne zaman nerede hangi sorun çıkacağı belli olmadığından aman hiç bir şeyi atmayın)

• @Not_Born_Yesterday Görüşmek dileğiyle 🙂 Sevgiler

• @Kitapsever Nasıl heyecanlı okudum, rahat 2 sezon dizi çıkar, tebrikler. Yeni hayatınızda başarılarınız daim olsun.

• @Not_Born_Yesterday adınıza sevindim fakat kafam karıştı bazı noktaları anlayamadım.
    Türkiye'de mülakat alamadınız, Mulakatınızı barbadosa taşıdınız eşiniz ve siz mulakata girdiniz. Çocuklarınız Türkiyede kaldı ve mülakata girmedi.
    Özetle; Türkiye'ye geri döndünüz sağlık için uganlara gittiniz. Ve tekrar mulakata girdiniz doğru mu anlamışım?

Yani Türkiye'den mülakat alamayıp barbadostan oturum açtırdınız ve Türkiye'den devam ettiniz değil mi hocam? bol şans
    Düzeltiyorum, Siz barbadosta issued oldunz sonraki koşuşturma cocukları Türkiye'de mülakata sokmak içindi ve başarıyla tamamlandı okey..

• @EzgiLera ! Unganlarin sitesinde muayene ücreti olarak 270 dolar görünüyor, her bir aşı için ise 20-220 dolar arası. Düzen lab. ile ilgili bilgi yok,yani bu 270 dolar Total değil anladığım kadarıyla. Artı lab. da var? ve hangi aşılar yapıldı size acaba?

• @ethsea; aynen anladığınız gibi. Ankara KCC den kendi bölgesi için talep etse alamıyor çünkü KCC der ki; mülakat planlamak benim görevim ve bir mantığa dayalı yapıyorum bunu, fakat başka konsolosluk kendi bölgesine gelen biri için KCC’ den dosya talep edip alabiliyor.
    Öyle olunca başka konsolosluk dosyanızı KCC’den kopardığı anda dosyanız artık konsolosluklar arasında transfer edilebiliyor. KCC by-pass ediliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |