DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@Emre-Kurtulmuş ok siz daha iyi analiz yapıyorsunuz haklısınız pardon .

• ⭐⭐⭐

@Ozkan-aksan daha iyi çıkarım yaptığıma dair öyle bir söylemim yok, ama siz schengen alınmıyor zaten söyleminizle bu kişinin Viyanaya mail atmasını ve belkide şansını kaybetmesini sağlayacaksınız. Yanlış yönlendirme yapmak doğru değil diyorum

• @Emre-Kurtulmuş Viyana da gelirinizi sordular mı bu kısmı nasıl çözdünüz . Türkiye de banka dokümanı isteniyor orda farklı bir uygulama var mı

• ⭐⭐⭐

@minion_2 ben viyanada girmedim ankarada girdim mülakata. Viyana deneyimlerindem hatırladığım banka dökümüne bakmadıkları yönündeydi ama geçmiş deneyimlerden inceleyip net sonuca ulaşabilirsiniz çünkü benim aklımda kalan bu yönde sadece

• Viyana'dan mülakat alıp schengen'e takılan birileri vardı. Nasıl bir süreç izlediler ya da ne yapmayı planlıyorlar bilen var mı? Başka ülkeye tekrar taşıma talebinde bulundular mı acaba?

• @Rhonster hocam merhaba. Bu en son yapılan çekiliş için başvuru yapmıştım. Başvuru numaramı kaybettim. Başvuru sitesi içerisinde bulunan " başvuru numaramı kaybettim" bolimune girince verilen formu doldurdum. Başvuru bilgileri hatalı bildirimi aldım. Tüm bilgileri doğru girmeme rağmen. Acaba çekiliş yapıldıktan sonra mı başvuru numaramı bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Başlık açacaktım ama yeni üye olduğum için bulamadım. Kusura bakmayın

• ⭐⭐

@kadirboztoprak 4 mayısta çekiliş açıklandıktan sonra o buton DV 2025 için aktif olucak şu an bakamazsınız

• @lawyergirl teşekkür ederim yorumunuz için

• ⭐⭐

@kadirboztoprak rica ederim

• Merhabalar herkese
    https://dvcharts.xarthisius.xyz/ceacFY24.html
    Sitesini incelerken bir şey fark ettim Ankarada çok fazla asya ve afrika bölgesinin greencard mülakatı yapılıyor ve eu olarak baktığımda en sonda 8092 dosya numaralı birisi vize almış görünüyor yani bu bir hata mı acaba yoksa adam kayırma gibi durumlar mı oluyor neye göre alabiliyor bu mülakatı ve fark ettiğim diğer bir durum da forumun excel tablosuna kayıtlı kazanan oranı yarı yarıya böyle bir şey fark ettim paylaşmak istedim.
    Screenshot_12.png

• @Dikkat67 Cevabınızı Buradan bulabilirsiniz. Arama kısmına aklınıza takılan tüm soruları sorarak cevap bulabilirsiniz. iyi araştırmalar.

• Merhaba, arkadaşlar 7000 kadar olan veya üstüne mülakat maileri alma şansı var mı yoksa başka ülkeden mi mülakat almaya çalışmaya başlamam lazım mı?

• @Yaman-0 10K kadar rahat gelir diye düşünüyorum. Her şeyi Mayıs ayında verilecek mülakatlar belirleyecek.

• @paslanmazmühendis ben de Mayıs ayından umutluyum Umarım geçen seneki gibi çok fazla mülakat dağıtımı yaparlar.

• @Dikkat67 O dosyaya CEAC sayfasından bakarsanız, dosyanın Belçika'dan geldiğini görürsünüz. Ana başvurucu vizeyi almış ancak eşlikçileri bekliyor.

• Green Card çıktı diye sevindik sevincimizi paylaştık fakat mülakat konusunda Ankara tam bir fiyasko insanların hayallerini yıkmaya bire bir

• @Yaman-0 açıkçası Haziran'da kurban Bayramı var ve çarşamba gününe denk geliyor diye boş geçtiklerini ümit ediyorum. Temmuzda herhangi bir resmi tatil yok çarşamba gününe denk gelen. Bu nedenle tahminim temmuz ayında en azından 7k sıra alır diye bekliyorum.

• Evet arkadaşlar yeni ay yeni stres umarım bu ay güzel geçer başta @yusufalak @misha90 dan güzel haberleri hatta belki de bizlere güzel haberler gelir 🤩

• Kutlu olsun 1 Mayis Isci ve Emekci Bayramimiz...
    tum emeklerinizin karsiligini aldiginiz guzel haberler gelsin bu Mayis ayinda...
    Bir sonraki 1 Mayis ta gonullerinizden gecirdiginiz eyaletlerde olmaniz dilegiyle...

• @melikemim evet @yusufalak ve @misha90 bende güzel haberler bekliyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

186

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |