Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Programmer çok teşekkür ederim bizi bizi yapan şeyleri kaybetmemeye önem veriyorum. Her zaman böyleydim bi kere konuşmayı ve yardımcı olmayı çok seviyorum. Huyum kurusun 😂 e bide olduğumuz yer vergisi algısı pahalı diye çok tercih edilmiyor. Buraya gelmeye niyetli insanları görünce hele hiç tutamıyorum kendimi yardımcı olmak için 🤗 cennet gibi biye (floridayı görmediğim için bana burası cennet geliyor) 🌞

• ⭐⭐⭐

@denizci10 senin kadar olabilirim inşallah abicim 😊

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu abla statü değişikliği yapıcak mısın önceki yazılarında var mı acaba okumadım ya

• ⭐⭐⭐

Amerika’da hava nasıl 😂 ne gibi
    değişiklikler oldu anlatır mısınız biraz 🙏🏻😂 @ahsenaydgdu

• ⭐⭐⭐

@celica yapıcam evet f1 e geçiricem inşallah

• ⭐⭐⭐

@waterman havalar harika sabah uyanıyorum çıkıyorum balkona ağaçların arasından güneş sızıyor diyorum heh dooğdu güneşim 😂 bi kahve bi müzik hemen modumu yakalıyorum. Arkasından sağlam bi kavaltı 😂 bi duş sonra çıkıyorum dışarı 😂

California cennet gibi venice santa monica çok hoşuma gitti.. bide amerikada kimsenin acelesi yok herkes sakin sakin.. ben kendimi çok aceleci gibi hisssediyorum yürürken bile onların koştuğu tempodayım 😂

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu anladim kolay gelsin abla oradaa

• @ahsenaydgdu
    [benim de california ile ilgili şöyle bir deneyimim olmuştu] (https://eksisozluk.com/entry/107889796)
    Sizinle tamamen aynı fikirdeyim.

• ⭐⭐⭐

Türkiye’yi kıskanıyor musunuz peki 😂@ahsenaydgdu

• ⭐⭐⭐

@waterman bir tek şuan şilayet ettiğim şey sigaranın pahalı oluşu ve hiç biyerde içilmeyişi 😂 onun dışında sorun yok harika gidiyor çok şükür 🙏🏼

• ⭐⭐⭐

@Alper-Bayram kesinlikle biz ne kadar çabuk poşetlemeye çalışsak onlar şununla bunu aynı poşete koysam olur mu falan diye sorma ahesteliğindeler.. ayrıca trafik ile ilgili yazdığını şeye okadar katılıyorum ki türkiye trafiğinde ben uzun yola cesaret edemezdim makasçılar yüzünden endişelenirdim..
    burda herkes ip gibi gidiyo otoyollar çok geniş şehir içi herkes çok nizami, ben sağa dönerken bazen herkes dururken dönüyorum dönmezsem arada korna yapanlar oluyo çok garip hissediyorum herkes duruyo bende durmalıyım gbi bi his 😂 onun dışında trafik asla sıkışık görmedim yine iyi kötü akıyor 50-60 mil gidilmesede akıyo yani otoyollar biz sevdik burayı bayaa

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu Allah başka dert vermesin😂😂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu Ahh trafik ah. Sabah işe giderken akşam eve dönerken. Gerilmeden, saymadan geçen bir gün bile yok. Darısı bizlere olsun.

havalar harika sabah uyanıyorum çıkıyorum balkona ağaçların arasından güneş sızıyor diyorum heh dooğdu güneşim 😂 bi kahve bi müzik hemen modumu yakalıyorum. Arkasından sağlam bi kavaltı 😂 bi duş sonra çıkıyorum dışarı 😂

Yaşamış gibi oldum. Mutluluğunuz daim olsun. Elbet bir gün geliriz inşallah.

• ⭐⭐⭐

@waterman Bizi kıskanmayan mı var ! 🙂 Kaldı mı kıskanmayan ülke ? 😂

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@waterman bir tek şuan şilayet ettiğim şey sigaranın pahalı oluşu ve hiç biyerde içilmeyişi 😂 onun dışında sorun yok harika gidiyor çok şükür 🙏🏼

bunun da çok basit bir çözümü var 😃 Bırakın 😃

• Her türlü zorluğa göğüs germiş, her alanda en zor tecrübeleri yaşamış kısaca Türkiye simülasyonunu başarılı bir şekilde tamamlamış ve yıkılmamış her Türk bence Amerika'da ayakta bir şekilde kalabilir:)

• @ahsenaydgdu Sigarayi birakarak hem saglik hemde butce acisindan rahatlarsiniz! 🙂

• ⭐⭐⭐

Bir tiryaki olarak cok cok iyi anlıyorum…Keşke bırakabilsek. Burdanda bi olumlama yapalım eğer green card kazanırsak sigarayı bırakıyoruz 😂 @ahsenaydgdu

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Allahım ne dertler var dedim 😂😂 şaka bir yana çok seviniyorum istediğin ortama, yaşama kavuştuğun için Ahsencim. Biz de sizlerin deneyimleri okudukça biran önce gelmek istiyoruz.

• ⭐⭐⭐

@Programmer artık okul çıkış saatinde trafikte saçma şeyler yaşamayayım diye yolumu uzatıp otobana giriyorum 😥 bıktım artık heran birşey olabilir hissinden…

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |