Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@heroinchains bende florida new orleans ve teksası bu sebepten eledim nereye gidicez bilemiyorum😂

• ⭐⭐⭐

@heroinchains Aslında bu böcek konusu beni de çok rahatsız eden bir konu. Ama bedeli ödenerek düzenli ilaçlama ile kurtarılabilir diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar selam j1 internship ile Houston Uptown da bir otelle görüşme halindeyim. Houston hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Uptown nasıldır ? Yaşayan veya yaşamış kişiler yazarsa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@eyuphanyl Yaşayanlara daha bilecektir ama internetten baktığım kadarıyla Yukarı Ayrancı (😁 ) pardon Uptown lüks bir muhite benziyor. Takma adı Galeria imiş. Daha çok iş dünyasının olduğu bir yermiş. İşin içinde Fransız mutfağı da varsa tamamdır. Benim fikrim iyi olur gibi.
    Bu arada turizm sektöründe Florida veya Los Angeles daha iyi olmaz mı sizin için ? Karar sizin tabi. Umarım başarılı olursun.

• @Programmer Floridayı özel sebeplerden dolayı istemiyorum... Los Angeles ise çok pahalı, tutunabilir miyim bilmiyorum.

• ⭐⭐⭐

@eyuphanyl Hayırlısı olsun o zaman.

• @ahsenaydgdu Hiç sormayın vallahi, benim de en yüksek ihtimalli olan şirketle gidebileceğim HQ Austin'de. Bu konudan dolayı kara kara düşünüyorum 🙂 Doğada, parkta, göl kenarında inanın tamamım ama evde ya da ev girişinde binada vs gördüm mü bayılacak gibi oluyorum.

• ⭐⭐⭐

@heroinchains bugun bi snap gördüm florida da evin camına kurbağa yapısmıs baya uyuyor gözleri kapalı falan rengi resmen acık yesil cizgi filmlerdeki gibi gözlerime inanamadım 😞 buna alısabileceğime inanmıyorum.

• @ahsenaydgdu Ah o florida miami tarafının doğası zaten. ben şok 😮

• @eyuphanyl uptown Houston 'ın en güzel yerlerinden biri. Oraya yakın bir apartman tutarsanız rahat edersiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

@eyuphanyl vallahi ben şu an dediğiniz bölgedeyim. Burası harika evler çok uygun ve güzel gerçekten. Asla pişman olamayacağınızı düşünüyorum. Açıkçası beklentimin çok üstünde bir yer

• Ben Austin diyordum hep ama dün bir baktım havuzlu+klimalı ev yok desem yeridir. 2 tane ilan buldu ikisi de +3m usd idi. Aynı aramayı Houston için yaptım bu sefer 300 bine de buldu 700 bine saray yavrusu falan buldu.

Austin niye bu kadar pahalı ki?

• ⭐⭐⭐

@dilmel Teknoloji devleri oraya akın etmeye başladılar. Google,Tesla gibi. Arz-Talep oluşunca fiyatlar da artmaya başladı. San Francisco'yu pahalılıkta uçurdular ve bu sebeple yaşanmaz oldu. Şimdi sıra Austin'de.

• @Programmer gelecekteki mesleğime göre (IT) iş bulma olanağım orada daha yüksek gibi ama fiyatların bu kadar yükseldiğini bilmiyordum. Ki bu sadece ev fiyatları. Belki bir çok şey bu şekilde pahalıdır.

• Houston'u inceliyorum 1 haftadır başka eyaletleri inceleyeceğim ama göz ucuyla baktığım Miami falan kiralar uçuk geldi

• @denizci10, içinde söyledi: Amerika'da Yaşanacak Eyalet ve Şehrin Seçimi

@eyuphanyl vallahi ben şu an dediğiniz bölgedeyim. Burası harika evler çok uygun ve güzel gerçekten. Asla pişman olamayacağınızı düşünüyorum. Açıkçası beklentimin çok üstünde bir yer

@israfil, içinde söyledi: Amerika'da Yaşanacak Eyalet ve Şehrin Seçimi

@eyuphanyl uptown Houston 'ın en güzel yerlerinden biri. Oraya yakın bir apartman tutarsanız rahat edersiniz.

Çok teşekkür ederim. Benim için şuan Houston tamamen olumlu ilerlemekte.

• ⭐⭐⭐⭐

@eyuphanyl ben Galeria bölgesi için söyledim ama diğer yerlerde güzel.

• @denizci10 Evet evet Houston derken Galeria bölgesini kastetmiştim 🙂

• Şöyle 4 mevsim yaşayan bir eyalet/şehir öneriniz var mı?
    Denize yakın ve de ucuz bir eyalet olsa güzel olur. 🙂

New York gibi yerlere bakıyorum; o kar havası hoşuma gidiyor ama yaşam masraflı.
    Texas gibi yerlere bakıyorum ama senenin 4 mevsimi çoğunlukla yakıcı sıcak.

Aklıma da başka bir yer gelmiyor açıkçası.

• ⭐⭐⭐⭐

@dilmel ya kusura bakmayın sorunuzu sulandırıyor olabilirim ama görünce aklıma bir şey geldi onu sizlerle paylaşmak istedim. ABD'de Houston'dan Los Angeles'a giderken uçak bir şehrin üstünden geçti New Mexico eyaletinde. İsmi beni çok şaşırtmıştı. Şehrin ismi "Trust or Consequences". Evet şaka yapmıyorum. Şehrin ismi bu. Hatta size bağlantı adresini de vereyim bakın isterseniz.

https://goo.gl/maps/GenP2m4tK5vjC4F99

Bu arada bu söylediğiniz şartlardaki şehirler Batı yakasındaki şehirler. San Diego-Los Angeles arasındaki yerlerde rahatça yaşayabilirsiniz. Tek sorun yaşam pahalı. Eğer bizim için sorun olmasa kesinlikle San Diego ya yerleşiriz. Ama maalesef bu şartlarda şu an mümkün değil. Ama bir gün mutlaka oraya yerleşeceğiz inşallah.

Benzer Başlıklar

• 56
  • 89
  • 8
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |