Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hokkabaz36 hocam size sürekli yenilemi yaptınız yoksa linke tıklayıp yeniden mi açtınız her defasında sayfayı

• Merhaba arkadaslar 2020 de bosandım fakat evliyken ki soyadımı kullanmaya devam etmek istedim mahkeme karar evragında bu ibare var, tabi karsı tarafın onayıyla.Pasaportumu evliyken aynı soyisimle cıkardıgım için degiştirmedim evlilikle ilgili herhangi bi ibare yok cunku ve isim soyisim hala aynı.
    1.Mulakata bu evragı cevirisiyle götürmelimiyim?
    2.Velayet bende olduğu halde babalarının 'çocuklarımın gitmesine izin veriyorum' diye bi evrağı noterden alması ve cevırtmesı gerekir mi?
    Diğer sorularım
    1.Önlisans okullar yüksek okul mu?Basvuru formunda bu seceneğe denk geliyodu onu işaretlemiştim
    2.İki kedim var onlarla ilgili süreç nedir gören duyan bilen varsa ve bilgilendirirse sevinirim forumdaki konuda köpeklerden bahsediliyodu
    Forumu kullanmayı henüz tam öğrenemedim genellikle tlf dan bakıyorum çoğu zaman aradığımı bulamıyor,yukarda gördüğüm iletiyi konuya tıkladığımda bulamıyor ve neyi nereye yazcağımda bilemiyorum konumu açmak sohbete mi yazmak diye yanlışlık yaparsam özür dilerim şimdiden.
    Çocuklara bugün pasaport basvuru yptım aciliyetle ilgili dilekçe de yazdım bugun formu açabilirsem en azından biraz doldurup yarın pasaportlar gelirse tamamlıycam öyle olmazsa da yarını bilgisayar basında gecırıp aksama kadar bitirip pasaportlar olmadan göndermek istiyorum
    Herkese kolaylıklar diliyorum hersey içiç tesekkür ederim

• @Mustafa-AK-0 aynen bende de o şekilde oluyor. aktif olarak bir kaç satır yazıktan sonra gezinmeye başlıyorum geri kaldığım yere dönerken bir bakmışım giriş sayfasına atmış

• Arkadaşlar merhaba. Mülakatta illa para göstermek zorunlu mu? Üstüme kayıtlı araba ve motor var ortalama 340 bin ediyor. Artı olarak bankada 5000 dolar göstersem yeterli olur mu?

• @uurse Yok sayfa icerisinde surekli yenile yaparak girmeye calistim aslinda sayfa 15-20 dakikada bir aktif oluyor surekli deneyin gireceksiniz

• Merhaba, sınıra yakın bir ilde yaşadığım için 5 yıldır günübirlik olarak ya da birkaç gün kalmalı olarak defalarca yurtdışına girip çıktım hepsini yazmalı mıyım. Ya da iki haftaya yakın Avrupa gezisi? Hepsi 2 haftadan az olduğu için gerek var mıdır

• ⭐⭐

@aytug-aykut, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar, ds260 formunda son aşamadayım ancak sign and submit seçeneğine tıklayamıyorum. bir üstteki yorumda bahsettiğim gibi üstte askerlik vs yazan bir pdf oluyor altında da pasaport numarası, kcc number soruyor. ikisi + captcha'yı giriyorum ama ilerleye tıklayamıyorum. sebebi nedir acaba? kcc number için cn'mizden 0'ları çıkarıp yazıyorum pasaport için de ilk sayfadakinin aynısını ancak olmuyor sorun neden acaba?

Askerlikle ilgili yazıyı okuyunca aktif olacak.

• Merhabalar, ds 260 formunda Amerikadaki adresi sorduğu bölümden hemen önceki 'is your mailing adress the same as your Present Adress?' sorusu amerikadan vereceeğimiz adresi mi soruyor yoksa türkiyedeki posta adresi mi?

• ⭐⭐

@uurse, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

sürekli hata verdiği için aynı şeyleri kopyala yapıştır yapmadan otomatik doldurabilir miyiz? eskiden bu şekilde oluyordu ama şimdi yapamadım. Bu şekilde kullanan var mı?

Otomatik doldurma kullanmayın. Zor olsun, hatalı olmasın.
    Bir word dosyasına bilgileri yazıp kopyala yapıştır yapın.

• @EzgiLera teşekkürler bu şekilde yapmaya çalışıyorum

• @Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@uurse Yok sayfa icerisinde surekli yenile yaparak girmeye calistim aslinda sayfa 15-20 dakikada bir aktif oluyor surekli deneyin gireceksiniz

@Hokkabaz36 doğru belli bir zaman aralığında aktif oluyor.

• @Hokkabaz36 tamamdır teşekkürler

• ⭐⭐

@Z-I, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhabalar herkese tekrardan.
    DS 260 formunu doldururken orada,HAVE YOU TRAVELED TO ANY COUNTRIES/REGIONS WITHIN THE LAST FIVE YEARS? diye soru var.Ama ben en zaten yurt disinda yasiyorum.
    Acaba yasadigim ulke disindaki ulkeleri mi soruyor? mesela kendi ulkem gibi.
    yardimci olursaniz sevinirim

Bulunduğunuz ülkeyi de, diğer ülkeleri de yazın.

• öncelikle herkese merhaba ben 18 yaşındayım geçen sene 17 yaşındayken babam ve annem için başvuru yaptım ve babama çıktı biz ds-260 formunu doldururken üçümüz için de ayrı ayrı mı form açılacak yoksa tek form üzerinden asıl bilgileri babam için doldurup bizim hakkımızda küçük bilgiler mi isteniyor cevaplarsanız çok sevinirim.

• ⭐⭐

@Mustafa-AK-0, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@aytug-aykut Tarayıcı pek farketmiyor ben Google Chrome kullanıyorum sürekli submit seçeneğine basın veya üst kısımdan farklı kısımlara girip tekrar submit yerine gelip tekrar tekrar tıklayın düzelicektir.

@Hokkabaz36 @aytug-aykut 75 mb hız alıyorum hatta 70 altına düşmüyor diyebilirim, VPN dahil denemediğim kalmadı 2 gündür ancak sağlıkla olan kısma gelebildim, birde ikinci kişi için dolduracağım. Tercihleri Amerika, Asya vs değiştirsemde VPN in şimdiye kadar hiçbir yararını görmedim.

Sabaha doğru/sabahın erken saatlerinde deneyin bir de. Ayrıca gizli sekme kullanın.

• @bandiciz 3 ayrı form olacak

• @EzgiLera, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Mustafa-AK-0, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@aytug-aykut Tarayıcı pek farketmiyor ben Google Chrome kullanıyorum sürekli submit seçeneğine basın veya üst kısımdan farklı kısımlara girip tekrar submit yerine gelip tekrar tekrar tıklayın düzelicektir.

@Hokkabaz36 @aytug-aykut 75 mb hız alıyorum hatta 70 altına düşmüyor diyebilirim, VPN dahil denemediğim kalmadı 2 gündür ancak sağlıkla olan kısma gelebildim, birde ikinci kişi için dolduracağım. Tercihleri Amerika, Asya vs değiştirsemde VPN in şimdiye kadar hiçbir yararını görmedim.

Sabaha doğru/sabahın erken saatlerinde deneyin bir de. Ayrıca gizli sekme kullanın.

Teşekkür ederim @EzgiLera

• @Tugba54

öncelikle talihli olduğunuz için tebrik ederim

1)Evet anladığım kadarıyla boşanma karar evrağında soyadı ile ilgili karar ekli evet bu belge ve boşanma ile ilgili başka ek evraklar varsa hepsinin orjinal ve fotokopilerini mülakata götürün

2)Hayır muvafakatname almanıza gerek yok, çocuklarınızın pasaportu olması yeterli

2.1)Evet

2.2) Amerika'ya Evcil Hayvan Götürmek https://yesilkartforum.com/forum/post/3963

yukarıdaki başlıkta aradığınız cevapları bulabilirsiniz, şu anda kediler köpeklerden daha şanslı 😊

-forumu gayet güzel kullanıyorsunuz zaten imza kısmını hallettiyseniz +10 puan aldınız demek 😊
    Mobilde sol üst köşedeki butona bastığınızda en altta arama kısmı çıkacak filtreli arama bile yapabilirsiniz. Zamanla forum düzenine alışırsınız. Bu kadar nezih bir forumda yazmak, okumak ve zaman geçirmek çok zevklidir

-çocukların pasaportu hemen gelecekse(şu anda basımda sıkıntı olduğu söyleniyor) belki bir gün beklenir, ama bu beklemeye gerek yok aslında, Other travel documents seçeneğini seçip formu submit edebilirsiniz

Süreçte bol şans.

• @bandiciz, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

öncelikle herkese merhaba ben 18 yaşındayım geçen sene 17 yaşındayken babam ve annem için başvuru yaptım ve babama çıktı biz ds-260 formunu doldururken üçümüz için de ayrı ayrı mı form açılacak yoksa tek form üzerinden asıl bilgileri babam için doldurup bizim hakkımızda küçük bilgiler mi isteniyor cevaplarsanız çok sevinirim.

case number girip2. sayfaya geçtiğinizde tüm aile bireyleriniin ismi çıkacak.önce kazanan kişi doldursun sonra diğer aile üyelerinin formlarını tekrar girip dolrursunuz

• ayrıca bu sitede kota vs çok saçma koskoca devlet bütün yükü kaldırabilecek bir server kurabilir diye düşünüyorum. bizim edevlet gerçekten çoğu zaman çok iyi işliyor. geçen sene sadece yol izinlerinde patladı 3-5 saat sonra düzeldi ki oraya yığılan kişi sayısı ds260 formunu dolduracak kişi sayısının kaç katıdır kim bilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |