Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• sürekli hata verdiği için aynı şeyleri kopyala yapıştır yapmadan otomatik doldurabilir miyiz? eskiden bu şekilde oluyordu ama şimdi yapamadım. Bu şekilde kullanan var mı?

• @uurse Hocam bana kalırsa onunla alakası yok istediğiniz şekilde doldurun fakat sayfayı türkçeye çevirmeden işlemleri gerçekleştirin sadece herkezde olan bir hata 3 günde anca doldurabildim bende formu sabırla bekleyin

• @Hokkabaz36 Ben o açıdan söylemedim bilmiyorum hatırlıyor musun? eskiden şöyle yapabiliyorduk mesela case number 1 defa girdiğimizde case number a tıkladığımızda aşağıda küçük bir kutucukda çıkıyordu şimdi 100lerce kez girmemize rağmen sürekli kopyala yapıştır yapıyoruz

• @Hokkabaz36 hangi tarayıcı hocam?

• @aytug-aykut Tarayıcı pek farketmiyor ben Google Chrome kullanıyorum sürekli submit seçeneğine basın veya üst kısımdan farklı kısımlara girip tekrar submit yerine gelip tekrar tekrar tıklayın düzelicektir.

• Kazanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Umarım sorunsuz bir şekilde hepiniz vizenizi alırsınız.

• Merhabalar herkese tekrardan.
    DS 260 formunu doldururken orada,HAVE YOU TRAVELED TO ANY COUNTRIES/REGIONS WITHIN THE LAST FIVE YEARS? diye soru var.Ama ben en zaten yurt disinda yasiyorum.
    Acaba yasadigim ulke disindaki ulkeleri mi soruyor? mesela kendi ulkem gibi.
    yardimci olursaniz sevinirim

• Merhaba,

DS260 formunu doldurmak gerçekten bir eziyet halinde 3 günde filan formun ancak yarısına gelebildim maalesef.

Şunu sormak istiyorum; bu sistemin yavaşlığı sebebiyle sadece başvuru sahibinin bilgileri ile formu submit etmek daha sonra ise diğerlerini doldurup submit etmek mi daha uygun olur yoksa hepsini bitirdikten sonra toplu olarak submit etmek mi? Süreçten bir değişiklik oluşur mu?

Teşekkürler şimdiden.

• @Z-I Son 5 yıl içerisinde herhangi bir yurtdışına çıkış yaptınmı diye soruyor fakat emin olmak için @crazycells hocaya sor benim bildiğim öyle sen yinede sor

• @Hokkabaz36, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@aytug-aykut Tarayıcı pek farketmiyor ben Google Chrome kullanıyorum sürekli submit seçeneğine basın veya üst kısımdan farklı kısımlara girip tekrar submit yerine gelip tekrar tekrar tıklayın düzelicektir.

@Hokkabaz36 @aytug-aykut 75 mb hız alıyorum hatta 70 altına düşmüyor diyebilirim, VPN dahil denemediğim kalmadı 2 gündür ancak sağlıkla olan kısma gelebildim, birde ikinci kişi için dolduracağım. Tercihleri Amerika, Asya vs değiştirsemde VPN in şimdiye kadar hiçbir yararını görmedim.

• Merhaba, ben ds260 formunu doldururken 2 sorunla karşılaşıyorum ilki önceden kullandığınız isim var mı sorusunda kızlık soyadımı ve adımı yazınca soyadımı kabul ediyor ama adım aynı olduğu için hata veriyor ona ne yapmam gerek?
    Bir de ben 2014te work and travel yaptım vize başvurum ilkinde reddedildi ertesi gün ikinci görüşmede vizeyi aldım daha önce vize reddi yaşadınız mı sorusuna evet demeli miyim eğer dersem bu durumu nasıl açıklamam gerekiyor

• @Mustafa-AK-0 Hocam ben aslında ilk başlarda vpn falan denedim olmadı sonra normal şekilde google chrome dan giriş yapmaya çalıştım 3 günde anca az az doldura doldura bugün sabah doldurum sadece sabırlı olun inşallah açılır herkez doldurur stres yapmayın 🙂

@Mustafa-AK-0 Hocam ben aslında ilk başlarda vpn falan denedim olmadı sonra normal şekilde google chrome dan giriş yapmaya çalıştım 3 günde anca az az doldura doldura bugün sabah doldurum sadece sabırlı olun inşallah açılır herkez doldurur stres yapmayın 🙂

@Hokkabaz36 Bende Chrome kullanıyorum ve en hızlı ilerlemeyi sabah 8-11 arasında kaydettim 🙂

• @Mustafa-AK-0 Evet aslında günde bana kalırsa yoğunluktan dolayı sistem kişinin gün içerisinde 2 defa girişine izin veriyor bana öyle geliyor yanlışım varsa düzeltin ya gece saat 01-06 arası rahat ve sabah 10-14 arası rahat umarım en yakın zamanda giriş yaparsınız.

• @Mustafa-AK-0 Hocam vpn vs işe yyaramıyor. bence kotalı sayıda kişi forma ulaşıyor. kota dolduktan sonra,

Your request cannot be processed at this time.

hatasını veriyor. olurda forma ulaşırsanız form doldururken bir kaç bölüm doldurduğunuzda değişik sayfalara gidip geri geliniz

@Hokkabaz36 arkadaşımız sanırım bu şekilde yapmış ben böyle anladım.

• @uurse Evet hocam tahminen sistem kişiye 12 saat içerisinde 2 kere giriş izni veriyor girdiğinizden itibaren süreyi iyi değerlendirip titiz şekilde doldurup hemen submit etmeniz 🙂

@Mustafa-AK-0 Evet aslında günde bana kalırsa yoğunluktan dolayı sistem kişinin gün içerisinde 2 defa girişine izin veriyor bana öyle geliyor yanlışım varsa düzeltin ya gece saat 01-06 arası rahat ve sabah 10-14 arası rahat umarım en yakın zamanda giriş yaparsınız.

@Hokkabaz36 günde ben birkaç kez giriş yapabildim hatta bu sabah formdan atmasına rağmen baya bir bölüm kaydettim, bakalım bundan sonrası doğru bilgilerle rahat ve hızlı olur umarım herkes için 🙂

• @aytug-aykut o kcc numberın üzerinde you must read dediği bir sözleşme var onu okuya tıklamalısınız

• @Mustafa-AK-0 İnşallah hocam sadece titiz ve dikkat ederek doldurun gerisi hallolur 🙂

• @uurse, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Mustafa-AK-0 Hocam vpn vs işe yyaramıyor. bence kotalı sayıda kişi forma ulaşıyor. kota dolduktan sonra,

Your request cannot be processed at this time.

hatasını veriyor. olurda forma ulaşırsanız form doldururken bir kaç bölüm doldurduğunuzda değişik sayfalara gidip geri geliniz

@Hokkabaz36 arkadaşımız sanırım bu şekilde yapmış ben böyle anladım.

@uurse kapasite kadar kotalı giriş alındığı doğrudur tabi ki, aynı taktiği bende uyguluyorum, kesinlikle sayfa yenilemiyorum tamamen linklerin üzerine tıklayarak gidip geliyorum ama kaydederken yada açılır menüden seçenek seçerken atıyor 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |