Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Koray283 Bu durumda cok kişi var başvuran. Ben de onlardan birisiyim mesela 🙂 Hele bir kazanalım sonrasına bakacağız 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Salih-Halli evet doldurabilirsiniz.
    mülakata yeni pasaportla gidersiniz, sorun olmaz.

• @marpessa hoş gelsin ozaman gc. 🗽

• @istanbuladami, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek Hatta nevzatyildizz diye bir arkadaş daha vardı o da yok oldu ama onun kazanıp kazanmadığını bilmiyoruz bile

Ben hala buradayım 🙂 Kullanıcı adımı değiştirdim, okulu bitirip çalışmaya başladım ve iş yoğunluğundan çok fazla foruma giremiyorum ara ara girip göz atıp çıkıyorum ama hala forumdan ve sizden biriyim 🙂 Maalesef geçen çekilişte çıkmadı bunda da çıkacağını düşünmüyorum tamamen alternatif yollar üzerine yoğunlaşmış durumdayım.

• florida-work-and-travel~2.jpg allahim sen nasip et çok az kaldı bekle bizi...

• bir yıllık pasaportumun süresi 9 temmuzda dolacak ama ben ds-260 formunu bu pasaportmla doldurup daha sonra yeni pasaport başvursu yapmayı düşünüyorum sizce ne kadar mantıklı teşekkürler.

• @gariban evet bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum. Dün gittiğim tarotçu da tehlikeli olduğundan bahsetti.

• @ebaris86, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-BE ülke koskoca bir endüstri meslek lisesi okul çıkışına döndü malesef

Selamlar, kötü bir olay için örnek veriyorsunuz ama kendi memleketimiz insanını da yermekten geri durmuyorsunuz. İlginç bir yakıştırma olmuş, bakış açılarımızı acilen değiştirmek durumundayız.

• @marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

şu doğruysa gerçekten sinirleneceğim
    https://eksisozluk.com/entry/137086688

Bir gün tırnak yaptırmaya gittim.. tırnaklarımı bir adam yapıyordu yine böyle başvuruların açıklanma zamanı geçen sene birlikte gittiğim arkadaşımla sohbet ederken adam dedi ki “ bana 3 kere çıktı gitmedim” ben direk e Allah bi bela verir herhalde sana dedim... ilkinde üniversitede imiş parası yokmuş... ikincide abisinin gönlü razı olmamış... üçüncü de kendisi istememiş çünkü güzel kazanmaya başlamış.. e madem ne diye başvurdun mübarek! Sonra çıkınca inşallah yalan söylemiştir valla bileklerimi kesicem şimdi demiştim arkadaşıma... var böyle tipler maalesef...

• @birisi gidince göreceğiz, 2014te gitmiştim ancak çok farkına varamadım 3 aylık süreçte. Standartlar Türkiyeden yüksek olduğundan problem edilecek bir durum değil 🙂

Türkiyede de İstanbulda yaşamak ile Bartın da yaşamak arasında farklar var ancak ücretler aynı, en azından Amerikada hayat pahalılığına göre ücret farklılıkları var.

• @hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bir gün tırnak yaptırmaya gittim.. tırnaklarımı bir adam yapıyordu yine böyle başvuruların açıklanma zamanı geçen sene birlikte gittiğim arkadaşımla sohbet ederken adam dedi ki “ bana 3 kere çıktı gitmedim” ben direk e Allah bi bela verir herhalde sana dedim... ilkinde üniversitede imiş parası yokmuş... ikincide abisinin gönlü razı olmamış... üçüncü de kendisi istememiş çünkü güzel kazanmaya başlamış.. e madem ne diye başvurdun mübarek! Sonra çıkınca inşallah yalan söylemiştir valla bileklerimi kesicem şimdi demiştim arkadaşıma... var böyle tipler maalesef...

Bence hiç sinirlerinizi bozmayın. Olacak olan zaten olur, olmayacak olan da olmaz. 2 kişiden seçilmeyen de olabiliriz, 1 milyon kişiden seçilen de. Kimse kimsenin kısmetini alamaz. Bu arada kesinlikle haklı olduğunuzu düşünüyorum sadece söylemek istediğim bu tipleri boşverin.

• @JessePinkman Nevzatyildiz sen misin?

• ⭐⭐

@hascerob, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@marpessa, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Kesinlikle yalandır eğer yalan değilse ... inan cümleyi tamamlamak için söz bulamadım.

• ⭐⭐⭐

@celica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Hyller kot pantelon eksik 😂

Çok haklısın 😁 @celica

• Daha çekiliş açıklanmadı değil mi? açıklandı mı yoksa? İnsanlar neden ds260 formunun telaşında. Bilmediğim bir durum mu var. Bulamadım detay ben sitede :S

• Ne zaman açıklanacak

• @çapa_12k yarın akşam açıklanacak.insanlar öğrenip erkenden doldururum diye düşünüyor

• @enemy Anladım valla bir an heyecanlandım dedim bir şey mi kaçırdık. çünkü çok nadir giriyorum foruma. teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐

Ayyy en sevdiğim gün hayallerimi yaşayayım yine bugün yoksa yine yangınlar yine ben olma ihtimali çok yüksek 😢

• ⭐⭐

@Hyller ben küçükken çizgi film bitmesin diye TV yi kapatırdım saflık işte 😄 bir çok kişinin aksine bugün bitsin istemiyorum alarm erteler gibi şuan hayal kurmak çok güzel açıklansın bakma iki gün deme yok onu da yapamam uykum var yattım dön dön içim halay çekiyor çok tatlı ya yerim saf kızım benim yaa bende galiba başvuru yapıp bekleme hastalığı oldu

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |