Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar selamlar,

Dosyamızı Tiran'a taşıdığımız için sponsor formu doldurmamız gerekiyordu. Bir akrabam ile doldurduk fakat kafama bir şey takıldı. Akrabam dijital imza kullanıyor. Belgeye de imzasını bu şekilde attı. Sizce kabul olmama durumu olabilir mi? "Islak" imza olmasına dair bir ibareye rastlamadım ama yine de formu yanlış doldurmanın telefisi olmaz diye korktum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

• @HüseyinBurcu öncelikli tavsiyem Islak imzasını kullansın. Ankaradaki memur, yanlış gördüğünde düzeltip gönderin diyor. Süreç uzuyor sadece yani benim yaşadığım tecrübe bu yönde.

• @D-K Haklısınız, ıslak imzalı alıp garanti etmek daha mantıklı. Çok teşekkür ederim.

• Merhabalar arkadaşlar bugün mülakatım vardı Texasa gideceğimi söyledim 11.500 doları yeterli görmeyip AP ye bıraktılar sponsor istediler bu durumda ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ugursway ugursway 

• @ismail-c Merhabalar ben hala bekliyorum sponsor bulduğum halde. Size tavsiyem join sponsorunuz olacak kişi muklaka abd 'de çalışan yeterli maaş alan biri olmalı. mal mülk para pul bunlara bakmıyorlar tek istedikleri çalışan düzenli vergi ödeyen birinin size sponsor olması.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   gucarslan gucarslan 

• şuan sponsor bulamadım bulmaya çalışıyorum fakat bulduğum zaman da o kişiden hangi belgeleri almam gerekiyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismail-c bu başlğın ilk iletisinde bütün detaylar var, inceleyin lütfen.

• Arkadaşlar ben k1 ile abd'ye geldim ve greencard'a başvuracağım. Nişanlım sponsor oldu bana ve gelmeden önce konsolosluğa i-134 form verdik ve sorun olmadı şimdi gc için i-864 dolduracağız. nişanlımın geliri sınırın çok az üstünde yani yetiyor. i-134'te de kabul edildiğine göre 864 formu için gelirimiz kabul edilir mi?

• Arkadaşlar greencar mülakatına girdim 11 bin dolar gösterdim ama finansal kaynakları arttırmamı istediler sarı bir kağıt verdiler other kısmına financial resources" yazıp tik attılar pasaportunla beraber PTT kargola dediler
    Bu süreçte doları 15 bin yaptım
    Üzerimdeki motoru gösterdim (ortalama 50 bin)
    Şimdi de ordan sponsor bulmaya çalışıyorum ama bulamadım nasıl bulunur ya da bulabilen varsa nasıl buldu bilgi verebilir misiniz

• Merhaba arkadaşlar banka dökümünü PTT ile gönderdiğimde tekrar bana ortalama ne kadar zaman içinde dönerler bilgisi olan var mı?

• Eger naturalization yoluyla vatandaslik alirsam. Uscis formlarinda Alien Registration Number'i yazmam gerekiyor mu ? yardimci olursaniz cok sevinirim

• K1 vize sürecindeyim bütün evraklarımız tamam fakat sponsora ihtiyacımız var.Yardımcı olabilecek birileri var mı ?

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

168

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |