Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @SUAT-GUNAY doğum günün kutlu olsun abi. bi bakarsın seneye ki doğum günün vize görüşmene denk gelir

• ⭐⭐

abilerim ablalarm cekim yasasini kullanarak gc cekilisi kazanan ilk turk ben olacagim eger taktik ise yararsa sizle de paylasacagim 😃 imzamdan da anlasilacagi uzere cekilisi zaten kazanmisim gibi edit yaptim cekim kurallari geregince istenen seye zaten sahipmis gibi davranirsan o seye gercekten sahip olma sansin onemli olcude artarmis hadi bakalim...

• ⭐⭐

@celica 🙂 🙂 2023 yapaydın da bekletmeyeydin bizi 1 yıl oralarda 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY 😃 abi sorma ya pismanlik dolu bir yil benim icin gonul isterdi ki orlandoya kadar refekat yapip new yorka geceyim oradan 😃

• @celica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Cycraft selamlar 😃

Merhaba

• ⭐⭐

@Cycraft ben de new york semtini dusunuyorum bakalim. en cok toplu tasima ve dogma buyume istanbullu olarak buyuk sehir olmasindan dolayi istiyorum sizin de new york'u secme nedeninizi merak ediyorum

• Selamlar. Yaklaşık 1 yıldır ara ara sadece forumu ve konuları takip edip sohbetlerinizi izliyordum. Bugün kayıt olup yorum yapmak istedim. Orlando aşkı gördüm forumda ve meraktan sormak istedim Orlando'yu bu kadar özel kılan nedir acaba ? 🙂 Tahminim herkes Okan Serbes in youtube kanalından etkilenip Orlando ile ilgili gerçekleri söylememesinden mütevellit olduğunu düşünüyorum. Yanılıyor da olabilirim. Amerika görmedim ama dünyanın bir çok yerini gördüm mesleğimden dolayı. Gitmeden bir yer için önden çok yükselmemek gerektiğini düşünüyorum çünkü gerçeği görünce büyük hayal kırıklığı yaşanabiliyor. (Bunu Kopenhag'da yaşamıştım maalesef) Kuzenim şuan 7 aydır Orlando'da yaşıyor J1 vizesi ile gitti. Orlando hiçte sandığınız gibi bir yer olmadığını söyleyebilirim sürekli konuştuğumuzdan ve onun orada yaşamasından dolayı. Diğer bir kuzenim aksine 40 senedir Amerika'da yaşıyor oda anlatırdı bana eyaletleri şehirleri Florida'ya her zaman ölü toprağı dediğini duyarım 🙂 Bu yorumu yapmak istememdeki sebep gittiğinizde büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz Orlando ile ilgili. Youtuberların lafına bakmayın siz samimi olanlar zaten neyin ne olduğunu güzel güzel açıklıyor ama influencerlar pek öyle olmayabiliyor sonuçta izlenmesi ve tık alması gerekiyor 🙂 kimsenin size hayal satmasına izin vermeyin. Maddi veya manevi şekilde satmasına asla izin vermeyin. Hemen herkes pastanın güzel yüzünü görmek ister ve göstermek ister. Hatalarından bahsetmeyen insanları kale almamanızı öneririm:) mesela HİÇ bahsetmeyenleri ASLA kale almayın derim. Herkes neler başardığını anlatır bak nasıl mükemmel yaşıyoruz bak herşey çok güzel herşey çok iyi diye satıyorlar bunu son zamanların en popüler şeyi oldu bu. Ben asla demiyorum ki Türkiye kadar zor veya daha zor. Amerika'da veya avrupanın gelişmiş ülkelerinde insan gibi yaşam Türkiye'nin çeyreği kadar zordur arkadaşlar bu 2+2=4 zaten. Oralar her zaman böyle olacak evet hiçbir şey de olmayacak dedikleri gibi yandı bitti öldük falan hikaye. Ama samimi ve iyi tecrübeleri dinleyin her zaman. Ne çok ağlayanı ne çok yağlayanı dinleyin derim. Youtube da 1-2 isim haricine güvenmeyin derim. O isimler zaten burada zikrediliyor samimiyetinide anlarsınız. Showmenlerin tek amacı tık almak like almak bunu unutmayın. Bir kimse size yaşadığı zorlukları anlatmıyorsa uzaklaşın derim. Şehir olarakda özellikle. Amerika'da çok daha güzel eyalet ve şehirler olduğunu biliyorum. Mesela Colorado/Denver, Massachusetts/Boston, Washington/Seattle, Pennsylvania/Pittsburg veya Philadelphia vs vs.
    Los Angeles NYC San Diego San Francisco Miami falan klasik şehirlere girmedim hiç oralar bana göre overhyped zaten.
    Uzun lafın kısası umarım herkesin hayalleri istekleri gerçekten isteyen herkesin olur 🙂 Sadece bu kadar kişinin istediğini görünce yorum yapmak istedim bir gün gideceğinize inanıyorum ama hayal kırıklığına uğramanızı istemem her zaman beklentinizi düşük tutun derim naçizane fikrimdir.

@Cycraft ben de new york semtini dusunuyorum bakalim. en cok toplu tasima ve dogma buyume istanbullu olarak buyuk sehir olmasindan dolayi istiyorum sizin de new york'u secme nedeninizi merak ediyorum

Benimki biraz çocukluktan gelen sevda diyelim New yorku Amerika sanıyordum çocukken direk diğer yerler yok olarak oradan bilinç altına New York'a gitmek işledi kurtulamiyorum da fikirden

• Yasaklı

@Cycraft, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@celica, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Benimki biraz çocukluktan gelen sevda diyelim New yorku Amerika sanıyordum çocukken direk diğer yerler yok olarak oradan bilinç altına New York'a gitmek işledi kurtulamiyorum da fikirden

Ben de çocukken Hollywood u New York ta zannediyorum. 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Nasıl, New York ta değil mi !? 🙄😄

• ⭐⭐

@FlyingAllAroundWorld meslek nedir gemicilik mi ?

abilerim ablalarm cekim yasasini kullanarak gc cekilisi kazanan ilk turk ben olacagim eger taktik ise yararsa sizle de paylasacagim 😃 imzamdan da anlasilacagi uzere cekilisi zaten kazanmisim gibi edit yaptim cekim kurallari geregince istenen seye zaten sahipmis gibi davranirsan o seye gercekten sahip olma sansin onemli olcude artarmis hadi bakalim...

Büyük geçmiş olsun çünkü ben bu yıl uyguladım bile :))) O kişi benim

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Orası da normal san Andreas oyununda o vinewood görünce diyordum New York ne güzel Hollywood vs hepsi New York'ta sanıyordum 😃

• ⭐⭐

Günaydın forum ailem whatsapp telegram grubu var mı sohbet odası için

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban hayır yokta burada konuşulmayıp orada konuşulan hangi konu var ki bunu anlamıyorum. Nedir bu gizlilik durumları.

• ⭐⭐

@ayvalik10 yok gizlilikten değil belki insanlar birbirini daha yakından tanır beraber kazananlar için gittiklerinde tanıdık olur.

• Selam arkadaşlar nasılsınız?

Twitter , ekşisözlük veya daha bir çok yerde geçen yıl ve önceki yıl GC talihlilerinin bir çoğuna sıra gelmediğini ve vize alamadığını v.s görüyorum.

Hatırlayanlarınız bilir, her zaman yüksek enerji ile şansın gelmesinin muhtemel olduğunu düşünen birisi olarak, ilk kez loto çıksa bile gidemeyecekmişiz gibi bir hisse kapıldım. Sizin düşünceleriniz nedir bu konu ile alakalı? Çevrenizde örnek v.s var mı?

• ⭐⭐

@Hopasej biriyle konuşuyorduk dv2021 bekleme odasında @Hande-Tok du sanırım. Bana kesin çıkacak demistim ona çıkmıştı ama gidemedi 17k gibi bir case numberı vardı, gerçekten onun adına üzüldüm hem kazandı hem gidemedi

• @gariban gunaydin,sanirim kazanan liste olustuktan sonra grup kuruluyor diye biliyorum.

• ⭐⭐

@Hopes1 vay be kacirdik taktigi. en azindan kesin olarak taktigin calistigini biliyoruz sadece gozlerimizle gormek kaliyor bakalim 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |