Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@uzaysan valla ben çok içici değilim ama genelde iki tane içerim en fazla o da Amsterdam. Sert olduğu için hoşuma gidiyor onun dışında viski yada Diğerlerinin tadı acı geliyor rakı ise. Kokusuna bir türlü alışamadım 🙂

• @uzaysan olay zaten sosyal icici olmanizdan geciyor,hazir boyle bir sureklilik yoksa birakin olmasin hayatinizda 😉

• ⭐⭐

@gokhanbagatur, içinde söyledi: Meze ve Biz 🙂

@uzaysan olay zaten sosyal icici olmanizdan geciyor,hazir boyle bir sureklilik yoksa birakin olmasin hayatinizda 😉

Oraya doğru gidiyorum zaten. Meyve suyu yeter gibi geliyor hehe.

• @uzaysan guzel tercih ama inanin bircok meyve suyunun icerigi bile inanilmaz cesitlilik gosterio(asitler,boyalar vb.) en iyisi evde ayran oda olmadiysa beypazari 😅

• Biradan sonra ikinci tercigim de saraptir. Malum burada bircok cesit sarap bulmak mumkun oluyor. Her seferinde degisik yerlerden imal edilmis saraplari deniyorum. Yillar once Turkiye'deyken bir zamanlar sarap satis pazarlama isleri ile ugrasmistim. Ozellikle Nevsehir yoresinden her hafta sarap getirtip satis yapiyorduk.

Note: Burada gallonluk saraplar satiliyor. California uretim ve genelde alkol oranlari 10-12% civarinda. Eger yemek yaninda ve ozellikle mangalgillerle takilmak isterseniz, tatlari oldukca iyi. Fiyatlari ise $8-15 arasi degisiyor.

• @mysea yabancisi ve kulturune hakim olamadigim bir icecek,sorsaniz beyaz kirmizi ve rose derim birde tadimlama yapilirken koklanip ardindan cok az alinarak agizda damakdaki aromasi uzerinden tercih edildigini yer yer gordum.
    Kimbilir ne tur cesitliliklere sahiptir orada

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |