Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea insurance konusunda

dalış için de Discover Scuba Diving (DSD) yani günübirlik yapılan dalışlar. gün de 2 dalış öğle yemeği gibi turlar düzenleniyor. Hiç bilmeyen kişilerle birlikte dalış yaptırıp su altı resimlerini yada videolarını çekiyorsun

• @ayvalik10 Insurance isi icin oncellikle cok iyi network ve reklam yapmak lazim ve ayni zamanda gerekirse kapi kapi dolasmak lazim.

Bir zamanlar ben de bu is icin basvurmustum. Kabul da edildim, sirketin merkezi Dover, Delaware'deydi ama 4 haftalik NJ'de bir kursa gitmem gerekiyordu, insurance agent license icin. Ben diger isimle cakistigi icin birde masraflari karsilamadiklari icin gitmedim. Insurance isi normal maas yerine commission ile donuyor. Yani ne kadar satis, o kadar yuzde ve commission. O zaman gorustugum manager bana diger calisanlarin aylik aldiklari commission cizelgesini gostermisti. Ayda $10K uzerinde yapanlar vardi.

• Bu başlığı güncelleyecek yok mu arkadaşlar 🙂 Biz burdakiler bilgilenelim şu an durum ne, ne kadar kazanılıyor, ne kadarı nereye gidiyor ? Yazarsanız seviniriz 🙂

• Merhaba biz kedimiz getirmek istiyoruz bunun için yapılması gereken. Çip taktirmak. Parazit aşıları ve kuduz aşısınin yapılması daha sonra tarım bakanligina götürmek bunların toplam yapılması vs ne kadar sürüyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@barış-koç iyi akşamlar barış her sorunun bir başlığı var karışmasın diye ondan bu soruyu aşağıdaki başlıktan sorarsan ozzaman cevap alabilirsin hatta oradaki yazılanları okursan cevaplarını bulabilirsin

https://yesilkartforum.com/forum/topic/305/amerika-ya-evcil-hayvan-götürmek?_=1639848962356

• Yasaklı

Burası başlığı değil ama buna uygun bir başlık olmadığı için burada paylaşmak istedim.

Ben Plaj Futbolu, Futbol ve Maç Analiz Antrenörlüğü konusunda eğitim ve sertifikasyon almak istiyorum. Babamın, ben çocukken futbol kulübü olması sebebi ile her ne kadar bireysel olarak oynamaya yeteneğim olmasa da futbol konusunda çok fazla deneyimim var. Öyleki deneyimlediğim istasyon çalışmaları bir çok amatör futbolcudan fazladır. Maç analizi konusunda oynama yeteneğimin tam tersine yetenekli sayılırım.

Aslında belli bir oranda bilgim var ama siz ABD’ de yaşayanlar içinde Futbol ile ilgilenen ve bu konuda yakından deneyimleri olan var mı diye merak ettim.

Paylaşabilecek bir bilgisi veya deneyimi olan varsa eğer dinlemek isterim. 🙃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ping-pong bu kişi amerika da takım kurdu istersen kendisi ile irtibata geçersin

demba ba amerika da kulüp satın aldı ismi ise San Diego 1904 FC

belki babanın tanıdıkları varsa demba ba görüşebilirsin

• Yasaklı

@ayvalik10, içinde söyledi: Amerika'da Yaşayanlardan Yaşam Maliyeti Örnekleri

@ping-pong bu kişi amerika da takım kurdu istersen kendisi ile irtibata geçersin

demba ba amerika da kulüp satın aldı ismi ise San Diego 1904 FC

belki babanın tanıdıkları varsa demba ba görüşebilirsin

Yok be abi bizimki bölgesel dernek kulubüydü. Nerden olsun. 😂 İstanbul Anadolu bölgesinde 7 kupanız vardı ama baya ismi vardı. Almanya’ ya Tuncay adında bir abimizi Bundesliga ya göndermiştik. 🙃

Amatör ligden Bundesliga transferi 🙃

Mehmet AKSU mahallemizden çıkma mesela.

• @ozzyavuz Diworth’de yaşıyoruz 2 yıl bitti, geldiğimizden beri aynı apartmandayız. Bu bölgede Studio daire 1300-1600 civarı , 1 bed 60-70m2 daireler 1500-1800 civarı. Ben 3. defa kontrat yeniledim, o yüzden ilk fiyatı korudular, benimki de 1 bed ve 1530 ödüyorum, içinde internet, su dahil. Gym, havuz, kapalı otopark dahil. Güvenlik açısından ve merkezi olması nedeniyle bu bölge güzel. Charlotte’un belli bölgelerinde bedava verseler oturulmaz, düzenli suç işleniyor. Bu listeye göz atabilirsiniz. Başka sorunuz olursa yardımcı olurum. https://www.areavibes.com/charlotte-nc/most-dangerous-neighborhoods/

• @ozzyavuz Selamlar, Iletilerinizi yeni gordum. Biz de Charlotte-Huntersville'de yasiyoruz. Sormak istediginiz birsey olursa cekinmeyin, ozelden de yazabilirsiniz, yardimci olmaya calisiriz. Biz de ayni surecleri yasadik.

• Milwaukee, Wisconsin'da yaşayan bize bir maliyet örneği çıkarabilecek arkadaşlar varmıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vartorian bu soruya ben visconsin sayfasında yazmıştım

• Eve bugun posta yolu ile gelen haftalik market fiyatlari ve restaurant kuponlarindan bazi ornekler:

Acme, Zingo's, Food Lion, ShopRite ve Arby's

IMG_20220126_152933.jpg

IMG_20220126_152928.jpg

IMG_20220126_152923.jpg

IMG_20220126_152914.jpg

IMG_20220126_152910.jpg

IMG_20220126_152905.jpg

• ⭐⭐

@mysea, içinde söyledi: Amerika'da Yaşayanlardan Yaşam Maliyeti Örnekleri

Eve bugun posta yolu ile gelen haftalik market fiyatlari ve restaurant kuponlarindan bazi ornekler:

Acme, Zingo's, Food Lion, ShopRite ve Burger King

IMG_20220126_152933.jpg

IMG_20220126_152928.jpg

IMG_20220126_152923.jpg

IMG_20220126_152914.jpg

IMG_20220126_152910.jpg

IMG_20220126_152905.jpg

Hayır ağlamiyorum gozume toz kacti 😐

• ⭐⭐⭐⭐

Ya şu market kupon işleri nasıl oluyor? Müsait olan birisi anlatırsa sevinirim. Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 bu adresi gitmeden takip et amerikanın altına üstüne getiriyorlar

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 takip ediyorum hocam. hatta telegram daki kanalını da takip ediyorum. sadece bildirimler kapalı şu an. uçağa binmeden bildirimleri de açacağım... 😂

• İstanbul'da Medium boy 30'lu yumurta 50 lira olmuş. (Organik veya gezen tavuk yumurtası değil)

• Asagidaki restaurant menusu Ankara'da bir pizza restaurantina ait. Bir arkadas gondermis bana.

Buradaki de ayni restaurantin ABD fiyatlari:

• Bu arada kiyaslama amaciyla belirteyim, Turkiye'deki bircok pizzacida satilan normal buyuklukteki bir pizza, yaklasik ABD'deki medium pizza buyuklugunde. Hatta belki yerine gore biraz daha kucuk de olabilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |