Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sytahmt çok güzel, umarım istedikleriniz gerçekleşir. Disneyland benim için de görmek istediğim yerlerden biri, ufaklık biraz daha büyüdüğü zaman gitmek istediği yerlerin listesini yapmaya başlayabilir. 🙂 Tiny House hep cazip geliyor bana fakat gördüğüm kadarıyla Amerika'da normal dünyaya göre her şey daha büyük. 🙂

@avar ismi Grogu dediğiniz gibi Master Yoda'nın bebeklik hali, baby yoda olarak biliniyor genelde. The mandalorian isimli dizide karşılaştım kendisi ile 🙂 Anımsattıkları ile ilgili bir akıl yürüttük sadece. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sytahmt hangisinden indirirsen indir içinde powerpoint sunum var orada aklına gelen herşey için linkler var zaten.

https://drive.google.com/file/d/1pqqcN_WHIIX5You2Y3I4dnIPdAjshpc5/view?usp=sharing

• ⭐⭐

@ayvalik10 Müthiş liste teşekkür ederim paylaşım için 🙂

• Yeni yıl hakkında senelerdir en ufak heyecan yaşamayan tek ben miyim?

• ⭐⭐

@sonar Benim geçen eneye kadar biraz içim kıpırdardı ama bu sene hiç bi kıpırtı yok. Sanırım bu ülke benim heyecanımı da aldı

• ⭐⭐

@hopasej, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@ezgilera Ya nasıl artmasın ki, memlekette henüz doğmamış çocuklar bile anne karnından beri GC'ye başvuracaklar neredeyse 😃

Ama mesela benim sadece pasaport fiyatlarının yüksekliğinden dolayı bile başvurmadan vazgeçen bir sürü arkadaşım var. Giderken lazım olacak olan para noktasında zaten hepsi ümitsiz. Gidemeyeceğini bile bile başvuran sayısı acayp

Kazandıktan ve mülakat alabildikten sonra para en kolay iş. Borç harç iş teklifi sponsor bir şekilde halledilir.

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐

@ramazan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@hadi-be New York - California - Colorado bu 3 eyalete bakıyorum nedeni ise akrabam ve arkadaşım var diğer eyalet olarak Texas ve Florida aklımda var bölge olarak Houston - Orlando diye düşünüyorum bakalım neler görüp yaşayacağız ama F1 vizesi için New York'ta okul kaydı yaptırdım i-20 bekliyorum postaladilar gelince başvuru yapacağım konsolosluğa birde bu yollu deneyeceğim

Mayıs'da soracaklarım var sana 😁

• ⭐⭐⭐

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@betu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

filmi hatırlamıyorum fakat, furby oyuncağım vardı küçükken ben ona benzettim videodakileri. 🙂

Aslında bakınca biraz benziyor cidden. 😃

Profil fotosundaki görüntü gizmo yada furby değil bence. Starwars filmindeki Jedi.

Lütfen ama, onun bir ismi var. Grogu 🥰

Edit: İsmi zaten yazılmış. Ama ben kalpli malipli yaptım. Tekrara girmez 😅

• Yasaklı

@sytahmt, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@sonar Benim geçen eneye kadar biraz içim kıpırdardı ama bu sene hiç bi kıpırtı yok. Sanırım bu ülke benim heyecanımı da aldı

Aynı ben, DV kazanma ihtimalimin 0 olduğunu düşünüyorum. B1/B2 den profilime rağmen red alınca ABD veya Kanada vizesine sahip olabileceğim inancını bile yitirdim. Umudumu kaybettim yani anlayacağın. Her ne kadar Kanada okul vizesi için çaba sarfetmeye devam edecek olsamda ülkeden çıkmaya ve özellikle hedeflerime sahip olacağıma olan ümidim sıfırlandı.

İnsan bu mod a girdikten sonra ulaşsa bile mutlu olamayacağı hissine kapılıyor. O yüzden ulaşma ihtimali yüksek olan ülke içi hedeflerime odaklandım. Kendime yeni hedefler yarattım. Çünkü bütün umutlarını tükenirsen eğer kaybolacağın bir gerçek ve bunun bilincinde bir birey olarak yapmam gerekeni yapıyorum.

Sizlere de tavsiyem çok fazla umut bağlamayın. Sadece bir kenarda ihtimal olarak tutun. Aksi taktirde tünelin ucu bombok bir yere çıkabilir. 🙃

• Tüm Yeşilkart forum ailesi üyelerinin ve takipçilerinin yeni yılını kutlar 2022 yılının umutların canlı hayallerin gerçek olduğu sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl olmasını diliyorum. İyi seneler.

• Yeni bir yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgiler eksik olmasın bütün forum ailesine mutlu bir yeni yıl dilerim.

• Yeni yılda tüm hayallerimizin gerçekleşmesi dileği ile öncelikli olarak sağlıklı bir yıl gelmesini diliyorum. Şimdiden mutlu yıllar canlar.

• ⭐⭐

Yilin son sabahindan herkese son kez Günaydin 😊
    Bu yil da cok uzulen oldu cok sevinen de oldu, umarim bu yil bizim yilimiz olur.

Saglikli, mutlu, huzurlu, bol parali ve bol sansli bir yil olmasi dilegiyle.

Mutlu yillar Yesil Kart Forum Ailesi 🌲🌟

• ⭐⭐

@rüştü-gürbüz, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Yeni yılda tüm hayallerimizin gerçekleşmesi dileği ile öncelikli olarak sağlıklı bir yıl gelmesini diliyorum. Şimdiden mutlu yıllar canlar.

Dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle birde greencard bu forum odasındakilere çıksın diye eklersek fena olmaz 😁 😁 😁 😁 😁

Yeni yıl hepimiz için virüsten uzak sağlıklı yeni başarıların olduğu greencard çekilişinde forum arkadaşlarımızla kazandığımız haberinin bolluğu olan bir yıl olması dileğiyle (gönülden bir amin alırım). Hepimizin yeni yılı kutlu olsun 🇺🇸 🇹🇷

• @gariban, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

greencard bu forum odasındakilere çıksın diye eklersek

Gönülden bi amin

• İyi yıllar herkese, o sene bu sene olsun 🙂

• Yasaklı

Sıhhat, keyf ve mutluluk dolu bir yıl dilerim.
    Umarım 2022 Mayıs ı hepinizin yüzünü güldürür. 🙃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

hayatında ilk defa yurtdışına çıkan masum köylü araba fiyatlarını görünce verdiği tepki videonun 1:19:45 - 1:20:20 sadece seyredin

• yılın son günü herkese mutlu yıllar diliyorum umarım 2022 bizim yılımız olur herkesin hayali gerçek olur 🇺🇸

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |