DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @DOĞUKAN-BOSTANCI abi kotu konusma gercek olur, Amerikaya gidecegiz daha 😕

• @DOĞUKAN-BOSTANCI Erken seçim olur da iktidar değişirse en azından tek haneli sayılara ineriz

• @greenHasanHuseyin valla gc çıkarsa ben 20ye kadar hazırlıklıyım 😂 20yi geçerse işimiz zor 😂

• GC çıkmadan 20+ olur canını sıkma
    @DOĞUKAN-BOSTANCI

• 12.7 ye kadar düştü anlık 13,4

• Güne 18 ile başladığını varsayarsak devasa bir düşüş

• @cesur Merhaba bende hem bordo pasaport hem de yeşil pasaport var. Size 2 pasaportu kullandığınıza dair kağıt imzalatıyorlar. Eğer süresi varsa iptal etmek istemediğinizi belirtin. süresi bitmişse de başvurduğunuz pasaportu kazandığınızda konsolosluğa göstermek zorundasınız mutlaka elinizde olsun.

• Yasaklı

Adam Coin piyasasını bile etkiledi.
    Tüm token lar değer kazanmaya başladı.

Hülooğğğğ 😂

• Sa arkadaşlar size bir sorum olacaktı DV 2023 talihlisi olursam mülakata giderken nakit para yerine evi göstersem olur mu 4 kişiyiz 3ve8 yaşlarında çocuklarım teşekkür ederim

• @mahirumut Merhaba.Bu baslikta isinize yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1546/green-card-bankada-para-mevzusu

• @cesur Sadece iki pasaportuda kullanacağınızı söylemeniz yeterli. Ben de tam tersini yapıp yeşil pasaportum varken bordo pasaport aldım daha sonra değişiklik yapmakla uğraşmayayım diye. Bazı ülkeler daha önce giriş yaptığınız ülkeleri sorun edebildiği için böyle bir opsiyon tanınmış, çift pasaport kullanabiliyorsunuz. Google dan bakabilirsiniz açıklamasına.

• ⭐⭐

@mahirumut, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Sa arkadaşlar size bir sorum olacaktı DV 2023 talihlisi olursam mülakata giderken nakit para yerine evi göstersem olur mu 4 kişiyiz 3ve8 yaşlarında çocuklarım teşekkür ederim

Evi kabul ederler ama yine de bir kaç bin dolar nakit olması iyi olur. Nakit olmadan sadece ev tapusuyla giderseniz vizeyi vermeyip nakit bulmanız istenebilir. @smartcells 'in bu konuda mesajı vardı.

• Yasaklı

• Türkiye’den GC kazanan pek çok insan ABD’ye gittiği zaman bir süre kendisini idare edecek meblağda parayı toplayamayacak gibi görünüyor. Konsolosluk vize vermez bu şekilde. Kafama takılan ise üçüncü dünya ülkelerinden GC kazanlar bu süreci nasıl geçiriyor . Adam varını yoğunu satsa yüz dolar falan eder . Pakistan’lı, Nijerya’lı kardeşlerim bi taktik verse

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mikael baş konsolosluk amcan mı yoksa dayın mı bu kadar net konuşuyorsun. Kimin hangi mesleği var biliyor musun bazıları sponsor bulacak gelecekten gelen kişi akımına ayak uyduran bir insan mısın. BDKK çalışan bir kişi misin tüm banka hesaplarına erişimin var

• @mikael O ülkelerden tanıdığı olmayan gidemez muhtemelen. Kardeş eş dost akraba birileri sponsor olmayı kabul ediyor muhtemelen. GC çıkınca geldiklerinde onlarla ben ilgilenicem diyecek birisi olsa muhtemelen konsolosluk para kısmına çok bakmayacaktır.

• Yasaklı

@avar, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@mikael O ülkelerden tanıdığı olmayan gidemez muhtemelen. Kardeş eş dost akraba birileri sponsor olmayı kabul ediyor muhtemelen. GC çıkınca geldiklerinde onlarla ben ilgilenicem diyecek birisi olsa muhtemelen konsolosluk para kısmına çok bakmayacaktır.

Ben zamanında merak edip bayağı bir irdelemiştim bu konuyu. Dediğiniz gibi Afrika’ lılar bu konuda acayip tutucular. Öncüler, geriden gelenleri destekliyorlar.

• Yasaklı

Bu arada tüm Afrika kıtasını bir tutmamak lazım.
    Afrika diyince herkesin aklına açlıktan kırılan siyahi insanlar geliyor.

Örneğin Güney Afrika’ da ortalama gelir 1250$ asgari ücret ise 300$ civarlarında.

En az Redneck’ ler veya kuzeyliler kadarda beyaz tenliler.

• @ayvalik10 Parası olan için zaten sıkıntı yok. Olmayan kişiler ise ortalama on bin dolar parayı TL kazanarak nasıl toplayacak . İçinde bulunduğumuz durum malum . Konsolos dayımın dediğine göre oraya gidince bazı giderler olacak ve ABD’de para birimi dolar .

• @Ping-PONG Sahra Altı Afrika’da bulunan ülkelerden bahsediyorum. Güney Afrika zaten ekonomik olarak Türkiye ile aynı grupta yer alan ülkelerden

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

70

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |