Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hsnduru, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Herkese merhaba. Daha önce 6 defa başvuru yapmış ve son iki yıldır pasaport çıkartmaya üşendiği için başvuramamış biri olarak foruma yeni üye oldum 🙂

Pasaportumu aldım da geldim ve DV2023 için başvuru yapacağım. Şimdi den forumda yerimi almak istedim. Değişiklik olsun belki şans getirir.

Yeni insanlarla tanışmak ve paylaşımda bulunmak her zaman iyidir. Herkese bol şans şimdiden

hos geldiniz hayirli olsun birader insallah herseyler gonlunuze gore olur,adi ustunde bir nevi piyango:)

• Bol şanslar dilerim

@Kaan24
    @hsnduru

• ⭐⭐

Günaydın yeni bir pazartesinden ve sevmediğim bir işten selamlar, umarım her şey gönlünüzce olur. wait for us america 🇺🇸

• ⭐⭐

alt metni

bu resimleri buraya atıyorum ilerde amerikada olursam bakıp vay be diyeceğim "asgari ücret köpek gibi çalışma emek karşılığı 0" amerika da ki bana sevgilerle ..

• @Erkand umarım çıkar kardeşim

• @Erkand Erkan kardeşim senı anlıyorum gerçekten ama sana bir kaç abi tavsiyesi

sanırım insaat işleri yapıyorsun asgari ücretli

işini iyi oğren kesin bir mesleğin olsun ve ne yapıyorsan iyi yap iyi oğren çünkü usa meslek önemli

yarın öbür gün elinde altın bilezik olur - ben boya bile yapamıyorum ama bunu yapan bir yerlerden başlar.

elektirik- insaaat -sıva neyi biliyorsan o kar demek ...

o yüzden burada tamam zor ama işalllah çıkarsa sen hiç bir zaman zorlanmazsın emın ol.

• ⭐⭐

@serkanist tesekkur ederim Serkan abi,

• @Erkand Kardeşim seni anlıyorum kimse sevdiği işi yapmıyor ben dahil ve anlıyorum maaşlar çok düşük ve istediğin şeyleri alamıyorsun yetmıyor zaten şu şartlarda kimseye yetmıyor .

Ama sana önerim sevsende sevmesende şu kaynak işini iyi oğren kaç farklı çeşidi varsa öğren varsa bir sertifikasıda lütfen onuda al kalsın sende.

Belki burada karşıığını alamıyorsun bu ağır işin ama bu işi öğrenirsen gerçekten burada bu işin karşılığı var ...Ne öğrenirsen o senini için kardır . Hiç yapmamazlık etme bir gün gelir öğle bir yerde işine lazım

Gelip usa da 8-9 dolara çalışacağına bu işi bilirsen saatin en kötü 20-25 dolar olur sanırım.

İşallah iyi olur.

Başvurmaya devam bende başvuruyorum bakalım. 🙂

Hadi bakalım .

• https://www.indeed.com/career/welder/salaries/New-York--NY?from=top_sb

Bak kaynakçı maaşları kardeşim ..

İşini iyi öğren ve gercekten yap .

• ⭐⭐

@serkanist tesekkur ederim abi bir amerikaya adımımızı atalım gerisi gelir, umarım bu sene ki çekilişin kazananları biz oluruz bol şans 🇺🇸

• @Erkand işallah kardeşim işalllah.

• @Erkand kardeşim kesinlikle @serkanist arkadaşımız haklı..bak bende yıllardır kendi işimle uğraşıyorum maddi anlamda memnunum fakat bu ülkede mutlu olmak imkansız..o yüzden bu altın bilezik konusu çok önemli bir konu..her ne yapıyorsan alanında uzmanlaş bencede

• en olmadı tır kullanırız hayaliyle gidiyoruz bakalım 🙂

• ⭐⭐

@aayhann tabii ki illa ki karsimiza cikiyor boyle şeyler tesekkur ederim 🇺🇸

• @sir-altan Teşekkür ederim. Umarım piyango vuranlardan oluruz 🙂

• @Rüzgar Teşekkürler. Herkese bol şans.

• @Rüzgar Çok teşekkürler hepimiz için bol şans

• ⭐⭐⭐

Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler umarım herkes istediği hayalin peşinden gidebilecek kadar şanslıdır 🙂

• herkese selamlar yeni kayıt oldum bol şanslar

• ⭐⭐

merhabalar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |