DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ATS16 cokk tesekkurler. aradığım cevabı bulmus oldum:)
    aklıma takılan bir sey daha sorucam ama abd ye gırdıgımde hemen GC ıcın başvurmam sorun teşkil eder mı yoksa 3 ay beklemem gerek mı?bilgınız ya da bılgısı olan var mı?
    tekrar bılgı ıcın cok tesekkurler

• merhaba,genel bir tesekkur ıcın yazıyorum. Gerçekten para ıle dahı alınamayacak hayatımızı kolaylaştıran , farklı bakıs acıları sunan deneyimleri okudukça mutlu oldum. Tekrar bılgılerını paylasmayı esırgemeyen tum arkadaslara cok tesekkur ederım.herkesın yolu bahtı acık olsun.

• @Fatma-Antalya sizin “IR-1: ABD vatandasinin esi” sürecini takip etmeniz gerekiyor, yanlış bilgi veriyorsam forum yöneticileri düzeltecektir.

Arama butonunu kullanmaktan çekinmeyin, anahtar kelimeler ile arayarak çok okumanız sürecinize yarar sağlayacaktır.

İlgili konu başlığı 👉 Family Sponsored Green Card (Aile sponsorluguyla Green Card almak) https://yesilkartforum.com/forum/post/7703

• @ATS16 tekrar tesekkur edıyorum.forumu dıdık dıdık edeceğim bakalım neler çıkacak 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |