Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @katafalk o nasıl imzadır reis ya gece gece bütün umutlarımı aldın götürdün 🙂 İnşallah bu sene sana çıkar da bu son olur ben seni tutuyorum 🙂

• @Ping-PONG Amerika yerine Kanada'yı seçen insan kendi kafasında kendini emekli etmiştir, enerjisi bitmiştir, maceraya uzaktır. Change my mind 😃

• Yasaklı

@TughanTug

1 saattir sohbetini yapıyoruz bu konunun bir abi ile ben de vazcaydım. 😃

Bu arada yeni bir şey öğrendim. Keyfim yerine geldi. Çok yakınım, çocukluğumu bilen aile dostu bir abim 24 senedir New York ta yaşıyormuş. Her türlü destek için beni arayabilirsin dedi. 😃

• @Ping-PONG Harika fırsat, yardımı da dokunur yakınınsa, gerçekten güzel denk gelmiş 😃 Ayrıca NY candır can 🗽

• ⭐⭐⭐⭐

@ahmetty mesela ne kadar hocam? Bir de nasıl ve ne için gitti biraz aydınlatırsanız çok sevinirim...

• @denizci10 tr ve uk arasinda yeni bir ankara anlasmasi benzeri bir anlasma yapilacagi fazlasi ile konusuluyor bu aralar..

• @Ping-PONG senin için sevindim abi, güzel fırsat 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@TughanTug vallahi pek farkı yok zaten. Vücud yaşı 36, kafa yaşı 56, ruh yaşı 76. Ne demişler "Bir tatlı huzur almaya geldim..." fazlasında gözüm yok artık.

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur ben de duydum ama şu sıralar sanmam. En az 2 senesi var o işin.

• kaldı 33 gün.

• ⭐⭐⭐⭐

@YapayalnızGotoU-S var mı sizin mülakatlardan haber?

• Bence iki seneyi bulmicaktir ama 2022 ortalarini gorucektir .. istanbul kesmekesesinden isten gucten derken guzelim ankara anlasmasini kacirdim simdi gc kovaliyoruz 🙂

• bu seneden umudum yok

• Yasaklı

@TughanTug 2 hafta NY 2 hafta İstanbul takılıyormuş. İşi gücü otutturmuş. bu hafta İstanbul' a geliyormuş. Oturup biraz sohbet edicem. Bu şekilde yaşıyorsa demekki orada evi var. Yanında da kalabilirim 😃 😃 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur ben bitmesine son 3 ay kala duydum. Bizim hatunu ikna etmem imkansızdı o kadar kısa sürede. Bi de covid olunca maalesef kaldık burada. (Araba değiştirirken bile eşimi en az 1 ayda ikna ediyorum)

• @denizci10 hocam zormus sizin durum 🙂 ben bi haber yasiyordum ki orada arkadasimin olup ankara anlasmasi vesilesi ile gitmesine ragmen (sozde arkadas), benimde yas 36 bakalim zaman ne gostericek..

• O degilde biden yollamis cekleri bizim arkadas bugun bozduruyodu 1400$ ceki 😅

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur eyvallah hocam. 😀 ilk araba 3 ay sürdü, ikincisi 1 ay sonuncusu 1 hafta... sanırım artık o da alıştı. İlk arabayı satmaya ağlamaktan gelemedi. Gerisini siz düşünün artık.

• ⭐⭐⭐⭐

@gokhanbagatur ohhh misss... yarasın kardeşime

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG vallahi ailem hariç kimseden bunu isteyemem... helal olsun size... benim de 2 arkadaşım var biri San Diego da biri de miami de ama hayatta böyle bişey yapamam. Sağolsunlar gel demelerine rağmen gidemem onların yanına... o yüzden houston candır benim için. 😀

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |