DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Rhonster bekliyorum güzel olursa tarifini isterim 😀

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ha bu arada nerede kalmıştık unutmayalım günlük dozumuzu alalım
    5.jpg

Tampa listemde 48. sırada.. Senin için orayı çok detaylı araştıracağım 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

diğer sayfalarda paylaşmıcam. Sadece burada yazıcam. Bu bayanı takip edin şimdi buldum bende. Aşağıda kısaca bilgisi var. Özellikle okuma ile ilgili olarak soru işaretleri olanlar için harika birisi

Amerika Birlesik Devletleri San Francisco'da Stanford Universitesinde ogretmenim.
    Ayni zamanda Amerika'da Google sirketinde tam zamanli calisiyorum.
    Google'dan once LinkedIn ve Forbes/Fortune sirketlerinde calistim.
    Turkiye'de Bilkent sonrasi Hacettepe Universitesini bitirdim.
    Amerika'da ki en son egitimimi Harvard Business School'da tamamladim.

• ⭐⭐⭐⭐

@travelleth, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

ha bu arada nerede kalmıştık unutmayalım günlük dozumuzu alalım
    5.jpg

Tampa listemde 48. sırada.. Senin için orayı çok detaylı araştıracağım 😃

ohoo nasıl 48. sırada ya üzüldüm bak 😃 neyse beklicez artık.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

diğer sayfalarda paylaşmıcam. Sadece burada yazıcam. Bu bayanı takip edin şimdi buldum bende. Aşağıda kısaca bilgisi var. Özellikle okuma ile ilgili olarak soru işaretleri olanlar için harika birisi

Amerika Birlesik Devletleri San Francisco'da Stanford Universitesinde ogretmenim.
    Ayni zamanda Amerika'da Google sirketinde tam zamanli calisiyorum.
    Google'dan once LinkedIn ve Forbes/Fortune sirketlerinde calistim.
    Turkiye'de Bilkent sonrasi Hacettepe Universitesini bitirdim.
    Amerika'da ki en son egitimimi Harvard Business School'da tamamladim.

Aşkolsun fatih kendimi dışlanmış gibi hissettim 😔 2021 kısmına bu aralar çok takılıyor olsamda sizleride takip ediyorum burdada çok sevdiğim arkadaşlarım var bu bölümüde bırakmam bennnnnnn😁

• @ibrahimasar iyi yapıyorsunuz, ayrıca da belli olmaz tabi tutar belki 😉
    @travelleth lafın gelişi eyaletçi dedim ya, yoksa baktım birkaç görsele 👍🏻👏🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif seni dışlayanı oyarız topluca sen bizdensin. Bırakma zaten

• @asilelif aaa bi dk yaaa, ben dünkü mesajında hiç farketmemişim imzanııı😂😂
    Çok sevindim çok tebrik ederiimm 🎊🎉🎊🎉

• Herkese Merhaba! ''Fırsatlar ülkesi bana da şans tanır mı acaba?'' diyerek aranıza katıldım, birlikte bekleyelim DV2022'yi. Süreci sizinle takip etmek istiyorum a dostlar! 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

gitar resitali sevenler için klasik olmuş ayrımsız her türden müzik repertuarı var

• Sitede birşeyler mi sıfırlandı ayarlar falan ben yoğuken, şu yıldızları kaldırmıştım geri gelmiş🤨🤨
    Edit:tamam sildim yine 👍🏻

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif senin tüm aşamalarında bu odada olan herkes el birliği yapıp sana destek olacağız. En sonunda da aşağıdakini yapacağız cümbür cemaat havalimanına doğru giderken

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif maşapa ile dökücez de hangi renk seversin bilemedim şimdi

3419Ek35y6rI5_1.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐

@asilelif seni dışlayanı oyarız topluca sen bizdensin. Bırakma zaten

Sizi bırakır mıyım hiç hepinizi çok seviyorum biliyorsunuz @bidünya @aysegul @Oktay-İbiş @Hyller daha sayamadığım bir sürü dost

• ⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@asilelif aaa bi dk yaaa, ben dünkü mesajında hiç farketmemişim imzanııı😂😂
    Çok sevindim çok tebrik ederiimm 🎊🎉🎊🎉

Çok teşekkür ederim gidebilirsem hayırlısıyla ayakkabımın altına yazacağım hepinizin ismini 😁

• ⭐⭐

@asilelif seç beğen

Kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun 🤣🤣🤣

• ⭐⭐

@asilelif senin tüm aşamalarında bu odada olan herkes el birliği yapıp sana destek olacağız. En sonunda da aşağıdakini yapacağız cümbür cemaat havalimanına doğru giderken

Biliyorum bunda hiç şüphem yok en büyük destekçim sizlersiniz ama numaram büyük bakarsınız gidemeyebilirimde bu arada çok soru sorarsam benide kalaylama 😂😂😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif numaran büyük değil 31k olanlar dün onay maili aldı ondan bu büyük numara düşüncesini unutur musun sana da bir aksilik olmazsa haziran - temmuz gibi mülakata girersin

• ⭐⭐⭐⭐

@asilelif numaran büyük değil 31k olanlar dün onay maili aldı ondan bu büyük numara düşüncesini unutur musun sana da bir aksilik olmazsa haziran - temmuz gibi mülakata girersin

Ama gördüğün gibi kalaylamama konusunda bir garanti veremiyor, ne soracagina ve kac kere soracagina bagli 😂😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

189

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.3k

| | | |